Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Czy osłona słupka tylnego z 2000 roku podejdzie do 95 r


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ta osłonka z linka poniżej będzie pasować do rocznika 95 proszę o pilną odpowiedź

http://moto.allegro.pl/item707097547_audi_a4_2000_wew_oslona_szybki_trojkatnej.html

[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 11:18_________________________________________________czyżby nik nie wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaryzykuje i wezmę ale dzięki Grzesiek za szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytnie się dużo roboty nie ma wiem wiem że miałem w starych światełka ale jak przerabiałem samochód na polifta to młody tak kopnoł piłkę że mi rozwalił , na allegro chodzą ciemne kolory tych słupków a nie mogę kupić kompletu mają tylko lewą strone obdzwoniłem wszystkich i wszystko to lewe strony a te z linku są zamszowe i gostek upiera się że pasują do 95r. A dowiedziałem się że te poliftowe są obklejone zamszem takie coś jak na przednich słupkach i może to to jest różnicą w etce ciekaw jestem jak naprawde jest zaryzykowałem. Mam nadzieje że podejdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejdą a czemu miały by nie podejść ;)

bo jak patrze na inną aukcję to jest takie jakby minimalne inne zakończenie zerknij sobie[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 18:34_________________________________________________no i osłony przyszły nie dość że w innym kolorze bo gostek mówił że są jasne to baran przysłał ciemno szare cena wyższa o 20 zł :wallbash: a najgorsze jest to że kształt jest ten sam ale o dziwo nie pasują dla tego że mocowania przed liftem są mniejsze chodzi o te uchwyty w których są te metalowe spnki w przedliftowych mają około 5 mm a w poliftowych te plastki są wyższe i mają koło 4 cm więc nic z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...