Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6 lutego jestem w stanie tam podjechać :wink4: bo 20tego to już mnie raczej w polsce nie będzie... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

6 lutego jestem w stanie tam podjechać :wink4: bo 20tego to już mnie raczej w polsce nie będzie... :mysli:

no jesli Daniel da rade zrobić to 6 ja sie do tego czasu ogarne z softem i otoczką to sie spotkamy :wink4:

Opublikowano

6 lutego jestem w stanie tam podjechać :wink4: bo 20tego to już mnie raczej w polsce nie będzie... :mysli:

no jesli Daniel da rade zrobić to 6 ja sie do tego czasu ogarne z softem i otoczką to sie spotkamy :wink4:

to ciachnę korektę do tego czasu i wpadnę poreza się coś i pogada :good:

Opublikowano
  • Autor

to ciachnę korektę do tego czasu i wpadnę poreza się coś i pogada :good:

ołrajt :good:

Opublikowano

Jakieś ustawki widzę w świętokrzyskim się szykują :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jakieś ustawki widzę w świętokrzyskim się szykują :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jakieś ustawki widzę w świętokrzyskim się szykują :decayed:

taaaa warszawsko śląskie :tongue4: impreza u Daniela tylko On jeszcze o tym nic nie wie :decayed:

Opublikowano

Moskal, przecież to nie jedzie, ja nawet nie słyszę że to robi psssyyyt :decayed:

na prawdę...nic nie słyszę

Opublikowano
  • Autor

Moskal, przecież to nie jedzie, ja nawet nie słyszę że to robi psssyyyt :decayed:

na prawdę...nic nie słyszę

bo głupi jestes jak but :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Moskal, przecież to nie jedzie, ja nawet nie słyszę że to robi psssyyyt :decayed:

na prawdę...nic nie słyszę

bo głupi jestes jak but :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

zobaczymy w bukowinie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy w bukowinie :gwizdanie:

zobaczymy :gwizdanie:

Opublikowano

zobaczymy w bukowinie :gwizdanie:

zobaczymy :gwizdanie:

obawiam się że Ty nawet nie ruszych, a mnie już dawno nie będzie :polew:

ale to nic, wybaczę Ci wtedy to co napisałeś :>

jakie masz jeszcze plany?

Opublikowano
  • Autor

jakie masz jeszcze plany?

w tej chwili ?? zioło i czilaut :kox:

co do auta , to jak kupie Paulinie w ciągu roku jakieś auto to zmienie turbo+wtryski , reszta bedzie na to przygotoewana , ale warunek jest taki ze musi byc drugi samochód [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 22:01_________________________________________________

ale to nic, wybaczę Ci wtedy to co napisałeś :>

napisałem bo sie przypierdalasz , a nie lubie lac mlodszych :gwizdanie:

Opublikowano

o jakim turbo piszesz?

chyba nic większego jak k03s...

bo nie wiem czy wiesz ale pod większe to potrzebujesz większej średnicy rury do ic, przepływkę, cały tip, down pipe i jeszcze parę rzeczy, więc czy ja wiem czy masz wszystko przygotowane? raczej NIE :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

o jakim turbo piszesz?

chyba nic większego jak k03s...

bo nie wiem czy wiesz ale pod większe to potrzebujesz większej średnicy rury do ic, przepływkę, cały tip, down pipe i jeszcze parę rzeczy, więc czy ja wiem czy masz wszystko przygotowane? raczej NIE :gwizdanie:

ale mam kase :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 22:04_________________________________________________chłopie , mi wystarczy 230-250KM :wink4:

Opublikowano

Ty to chyba dzisiaj jesteś nie źle naćpany :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ty to chyba dzisiaj jesteś nie źle naćpany :polew:

za***iście :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ten jaki skromny 250 mu starczy :):naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ten jaki skromny 250 mu starczy :):naughty:

a co , nie ???

chłopie ja mam swoje lata , nie bede jak wy - młodziki - rozbijał sie w sobotnie wieczory pod remizami w sąsiednim powiecie.

rodzina , dziecko , itp :decayed:

Opublikowano

Ano tez prawda, my to lubimy takie nocne wypady pod remize :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.