Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zeby wiecej kuni i niutonow wydusic a jak pojedzie z tona blota to moze byc mniej :tongue4:

poza tym tjuner powie ze syf w srodku i on do tego nie wsiada :naughty:

Opublikowano
  • Autor

umyles samochod??

w środku jest czysto jak w piździe anioła :kox:

Opublikowano

a co z przepustnica?? zalozyles stara??

Opublikowano
  • Autor

a co z przepustnica?? zalozyles stara??

nieee , stara siedzi :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ale wywala blad??

Opublikowano
  • Autor

ale wywala blad??

nie wiem , nie podpinałem kompa

jedziesz jutro ze mną do Pleszew ???? musti sie wykruszył :thumbdown:

Opublikowano

ale wywala blad??

nie wiem , nie podpinałem kompa

jedziesz jutro ze mną do Pleszew ???? musti sie wykruszył :thumbdown:

nie bardzo bo jutro mam zajecia z moja promotorka od magisterki i musze na nich byc a wieczorem do pracy ide

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj jadąc na wirusa pierdolnął mi napinacz paska i rozrząd sie rozsypał , auto zostało u mechanika w Zgierzu.

Opublikowano

dzisiaj jadąc na wirusa pierdolnął mi napinacz paska i rozrząd sie rozsypał , auto zostało u mechanika w Zgierzu.

nie masz Ojcze sczescia :( :( :(:wallbash:

bebechy dostaly po dópie ??? :mysli: ;(

Opublikowano
  • Autor

nie masz Ojcze sczescia :( :( :(:wallbash:

bebechy dostaly po dópie ??? :mysli: ;(

sprzedam dziwke , Bóg mi świadkiem :thumbdown:

nie wiem czy dostały , maja dzis rozebrać , jutro mam dzwonić

Opublikowano

Masakra ;(

Opublikowano

nie masz Ojcze sczescia :( :( :(:wallbash:

bebechy dostaly po dópie ??? :mysli: ;(

sprzedam dziwke , Bóg mi świadkiem :thumbdown:

nie wiem czy dostały , maja dzis rozebrać , jutro mam dzwonić

trza bylo brac dizla ... :gwizdanie:

Opublikowano

silniki na allegro po ok 1500-1700 zl chodza wiec nie jest tak tragicznie, kwestia co sie wysralo w bebechach

Opublikowano

Jak bedzie źle :disgust: i bedziesz musiał kupić jednak silnik, to pomyśl może o poliftowym AJLu :evil:

Opublikowano

Jak bedzie źle :disgust: i bedziesz musiał kupić jednak silnik, to pomyśl może o poliftowym AJLu :evil:

jest jeden na allegro za 2500.

ja to bym poszedl bardziej.

moskal jakbys wsadzil 2.7 biT to bylbys pierwszym w historii :kox: :kox: diaxa masz wiec cos wymyslimy :naughty:

ale poczekajmy na diagnoze co sie wysralo, pozniej bedziemy rezac :gwizdanie:

Opublikowano

Jak bedzie źle :disgust: i bedziesz musiał kupić jednak silnik, to pomyśl może o poliftowym AJLu :evil:

jest jeden na allegro za 2500.

ja to bym poszedl bardziej.

moskal jakbys wsadzil 2.7 biT to bylbys pierwszym w historii :kox: :kox: diaxa masz wiec cos wymyslimy :naughty:

ale poczekajmy na diagnoze co sie wysralo, pozniej bedziemy rezac :gwizdanie:

Pierwszym to by nie był, Nosb juz dawno po swapie :wink4: i ma drugi taki na handel :naughty:

Opublikowano

Jak bedzie źle :disgust: i bedziesz musiał kupić jednak silnik, to pomyśl może o poliftowym AJLu :evil:

jest jeden na allegro za 2500.

ja to bym poszedl bardziej.

moskal jakbys wsadzil 2.7 biT to bylbys pierwszym w historii :kox: :kox: diaxa masz wiec cos wymyslimy :naughty:

ale poczekajmy na diagnoze co sie wysralo, pozniej bedziemy rezac :gwizdanie:

Pierwszym to by nie był, Nosb juz dawno po swapie :wink4: i ma drugi taki na handel :naughty:

ale nosb mial Q a moskal nie ma i tutaj jest cala zabawa

Opublikowano

ale moskal nie ma kłatro wiec swap na 2.7BiT moim zdaniem się nie opyla :thumbdown:

Opublikowano

Sprzeda parówkę a kupi B6 i to na dodatek w dislu :kox::naughty:

Opublikowano

ale moskal nie ma kłatro wiec swap na 2.7BiT moim zdaniem się nie opyla :thumbdown:

ale ma diaxa, spawarke i kilkudziesieciu chłopa w cargo garage wiec jest szansa ze wlasnie on bedzie pionierem w tym kierunku :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.