Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprzeda parówkę a kupi B6 i to na dodatek w dislu :kox::naughty:

to by była hańba i skandal :polew: :polew: główny przeciwnik paździochów przesiadł by sie do paździocha :blink:

NIEREALNE :decayed:

A co do swapa na 2,7bit to było tak jak przy swapie na 2,2T w A4 bez Q :gwizdanie: wynik 17sekund 1/4mili a kuniuf tam miał ok 300 jak dobrze pamietam, seryjne S4 ten dystans pokonywało w 13s z hakiem

Opublikowano

Sprzeda parówkę a kupi B6 i to na dodatek w dislu :kox::naughty:

pomijając diesla, ale moskal w B6 :?: :blink::polew:

Opublikowano
  • Autor

silniki na allegro po ok 1500-1700 zl chodza wiec nie jest tak tragicznie, kwestia co sie wysralo w bebechach

taaa kupie drugi silnik i bede musiał w nim rozrzą robić , pier.dole taki biznes , na razie czekam na info co sie wysrało

Sprzeda parówkę a kupi B6 i to na dodatek w dislu :kox::naughty:

taa i jeszcze twoją strychnine może :kox:

ale moskal w B6 :?: :blink::polew:

:no:

Opublikowano

Moskal, ale Ty masz pecha :(

:drinks:

Ty rozrządu po kupnie nie robiłeś? :blink:

Opublikowano

Moskal, ale Ty masz pecha :(

:drinks:

Ty rozrządu po kupnie nie robiłeś? :blink:

no i ja sie pytam sie ja :mysli: :mysli:
Opublikowano

Kup diesla :kox: przynajmniej Rogal ci pomoże, bo z benzyniakiem to musiałbyś jechać np. do WLKP na program...

:polew:

A tak na poważnie, to troche szkoda tej parówy...

Wiesz już co się wyjebało?

Opublikowano
  • Autor

Ty rozrządu po kupnie nie robiłeś? :blink:

nie robiłem bo gość od którego brałem auto zapewniał mnie ze wymieniał 8000km wcześniej włącznie z tarczami ham, wahaczami itp ,(po sprowadzeniu z zachodu rok wcześniej) nie było powodu zeby mu nie wierzyć , naklejki z przebiegiem poprzyklejane , moze faktycznie wymieniał , moze nie , c**j go wie.

Wiesz już co się wyjebało?

najprawd. napinacz

Opublikowano

Ty rozrządu po kupnie nie robiłeś? :blink:

nie robiłem bo gość od którego brałem auto zapewniał mnie ze wymieniał 8000km wcześniej włącznie z tarczami ham, wahaczami itp ,(po sprowadzeniu z zachodu rok wcześniej) nie było powodu zeby mu nie wierzyć , naklejki z przebiegiem poprzyklejane , moze faktycznie wymieniał , moze nie , c**j go wie.

Stary a głupi :decayed:

Opublikowano

Ty rozrządu po kupnie nie robiłeś? :blink:

nie robiłem bo gość od którego brałem auto zapewniał mnie ze wymieniał 8000km wcześniej włącznie z tarczami ham, wahaczami itp ,(po sprowadzeniu z zachodu rok wcześniej) nie było powodu zeby mu nie wierzyć , naklejki z przebiegiem poprzyklejane , moze faktycznie wymieniał , moze nie , c**j go wie.

Wiesz już co się wyjebało?

najprawd. napinacz

stary a głupi jak... :thumbdown:

nawet jak bym kupił auto od brata, to pierwsze co robię to wymieniam rozrząd, dla świętego spokoju :gwizdanie:

ale to nic, ciekawe czy coś zostało w tym silniku dobrego :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Stary a głupi :decayed:

taaa

stary a głupi jak... :thumbdown:

taaa

Opublikowano

współczuję :confused4:

Opublikowano

Glowa od ADR (a przeciez to to samo) kosztuje 400 zl albo mniej cale silniki po 600 :D Kupic i wymienic boze co za problem ? :) Tloki powinny ocalec :)

Opublikowano

Sprzeda parówkę a kupi B6 i to na dodatek w dislu :kox::naughty:

taa i jeszcze twoją strychnine może :kox:

Oj wujek nie będziesz miał wyjścia :decayed: dzwoń jak coś

Opublikowano

Tatuś zrób no sobie tak --> :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Glowa od ADR (a przeciez to to samo) kosztuje 400 zl albo mniej cale silniki po 600 :D Kupic i wymienic boze co za problem ? :) Tloki powinny ocalec :)

wiem ze to nie jest problem , problemem jest to , ze auto stoi 150km od domu i nie mozesz na bieżąco doglądać tematu , a jak mam kupować silniki wozić do niego to wyjdziemi prawie tyle samo co remont. a wiadomo jaki silnik kupisz ?? czy tez nie bedzie zarżnięty ???. dzisiaj zadzwonie bede wiedział co poszło i wtedy bedzie decyzja

Opublikowano
dzisiaj jadąc na wirusa pierdolnął mi napinacz paska i rozrząd sie rozsypał

no to nie wesolo

trza bylo brac dizla ...

a w dieslu napinacze nie strzelaja :mysli:

nie robiłem bo gość od którego brałem auto zapewniał mnie ze wymieniał 8000km wcześniej włącznie z tarczami ham, wahaczami itp ,(po sprowadzeniu z zachodu rok wcześniej) nie było powodu zeby mu nie wierzyć , naklejki z przebiegiem poprzyklejane , moze faktycznie wymieniał , moze nie , c**j go wie.

moze chcial zaoszczedzic i napinacza nie wymienil :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

moze chcial zaoszczedzic i napinacza nie wymienil :gwizdanie:

całkiem możliwe , jeszcze pytałem go o to , bo zrobiony rozrząd nie był kartą przetargową , i nie zależało od niego czy auto kupie czy tez nie. nie miał kompletnie zadnego interesu w tym zeby mnie okłamać.

Opublikowano

Powiem Ci z doswiadczenia ze ludzie z reguly nie wymieniaja napinacza co potem sie konczy jak u Ciebie :) Bo pasek kolo 70 , rolka 120 napinajaca prowadzaca nie pamietam a napinacz 150-200 wiec drugie tyle co "wazniejszy" pasek i rolka :)

Opublikowano

Powiem Ci z doswiadczenia ze ludzie z reguly nie wymieniaja napinacza co potem sie konczy jak u Ciebie :) Bo pasek kolo 70 , rolka 120 napinajaca prowadzaca nie pamietam a napinacz 150-200 wiec drugie tyle co "wazniejszy" pasek i rolka :)

Dokładnie napinacz jest najdroższy. Głupota, tak samo jak z pompą wody. :blink:

Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci z doswiadczenia ze ludzie z reguly nie wymieniaja napinacza co potem sie konczy jak u Ciebie :) Bo pasek kolo 70 , rolka 120 napinajaca prowadzaca nie pamietam a napinacz 150-200 wiec drugie tyle co "wazniejszy" pasek i rolka :)

bardzo mozliwe ze tak było , ja ten silnik znam dosyć dobrze , jest taki sam jak ADR , poprzedni właściciel moze nie wiedział ze powinno sie kompleksowo wymieniać wszystko.

na razie z tego co mi powiedzieli to podobno przeskoczył pasek , podejrzane wydaje mi sie to że od razu padło na rozrząd praktycznie jeszcze przed otwarciem maski na A2 jak przyjechała pomoc drogowa , kazał mi przekrecic kluczykiem , stwierdził ze nie ma kompresji i winny jest rozrząd. moze chca mnie w chója zrobic , wysrała sie jakas pierdoła a mnie policzą jak za zboże :thumbdown:

tylko mam jedna przewage nad nimi , zeby zrobic rozrząd muszą zwalić przód , a ja poznam czy cos było tam grzebane bo spędziłem nad nim kilkanaście godzin :evil:

BTW , ile powinno być na voltomierzu po włączeniu zapłonu (przed odpaleniem auta) ???? 12V czy wiecej ??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.