Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ostatnio chcielismy cos zagaic do Gragora i nawet po niego pojechalem ale jakos sie chyba nie wystarczalo mu nasze towarzystwo :decayed:

Taaa... pewnie trafiliście w dzień po chlanku gdzie wątroba wisiała mu na gumie do żucia :decayed::naughty:

Opublikowano

Moskal, ja nie wiem nad czym Ty się zastanawiasz, bierz tego z którym jedziesz na dwa baty

Poziek Evelinka bedzie go ciagnal :polew: juz to widze :polew:

Opublikowano
  • Autor

o to wlasnie chodzi, dostaniesz rachunek i bedziesz musial zaplacic, ogarniaj lawete i jutro jedziemy ja przywiezc :good:

a masz hak i kwity na ciągnięcie lawety ????

Opublikowano

ostatnio chcielismy cos zagaic do Gragora i nawet po niego pojechalem ale jakos sie chyba nie wystarczalo mu nasze towarzystwo :decayed:

Taaa... pewnie trafiliście w dzień po chlanku gdzie wątroba wisiała mu na gumie do żucia :decayed::naughty:

widzisz jak go dobrze znasz :kox::tongue4:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 15:10_________________________________________________

o to wlasnie chodzi, dostaniesz rachunek i bedziesz musial zaplacic, ogarniaj lawete i jutro jedziemy ja przywiezc :good:

a masz hak i kwity na ciągnięcie lawety ????

a na co ci kwity?? wlasnie haka nie mam :no:

Opublikowano
  • Autor

a na co ci kwity?? wlasnie haka nie mam :no:

lawete by sie załatwiło , gorzej z autem do ciągania :thumbdown:

Opublikowano

Linka LINKA :) Wez jakies padlo na gazie zeby bylo tanio i dasz rade :) Zreszta jak babcia uwaza :hi:

Opublikowano
  • Autor

Linka LINKA

a na co ci kwity?? wlasnie haka nie mam :no:

a na lince pociągniesz ???? dobrze zapłace :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 15:15_________________________________________________przed chwilą załatwiłem lawete , teraz tylko auto do ciągnięcia :gwizdanie:

Opublikowano

Linka LINKA

a na co ci kwity?? wlasnie haka nie mam :no:

a na lince pociągniesz ???? dobrze zapłace :gwizdanie:

na lince to ja pier***e, ciagnalem z lomianek swoja jak mi przeplywka padla, to przez 20 km mialem smierc w oczach, bez hamulcy, dwa razy musialem reczny zaciagac jak idiota droge zajechal mojemu bratu :thumbdown:

lepiej sie zastanowic skad fure z hakiem wziac :mysli:

Opublikowano
  • Autor

na lince to ja pier***e, ciagnalem z lomianek swoja jak mi przeplywka padla, to przez 20 km mialem smierc w oczach, bez hamulcy, dwa razy musialem reczny zaciagac jak idiota droge zajechal mojemu bratu :thumbdown:

lepiej sie zastanowic skad fure z hakiem wziac

no własnie ja tez kiedys ciągnąłem na lince i nie polecam :thumbdown:

mam lawete nagraną tylko auta nie ma skąd wziąść :thumbdown:

Opublikowano

musti?

Opublikowano

moskal a sztywny hol ?

Opublikowano
  • Autor

musti?

c**j nie odbiera , a nie pamietam czy jego strychnina ma hak :mysli:

do ciągnięcia lawety nie potrzeba dodatkowych uprawnień ????

Opublikowano

moskal a twardy hol ?

ale tez hak trzeba chyba :mysli:

Opublikowano
  • Autor

moskal a twardy hol ?

a skund takie cudo wziąść ??? :mysli:

Opublikowano

pisz na warszawskich, moze ktos ma hak podczepiany

Opublikowano

To widac ja jestem hardcorem :D Raz kadett gsi z niepolomic na lince do mnie ponad 160 km a na obwodnicy ciagnelismy ponad 100 sporo :D:) Drugi raz astra GSI z pruszkowa :kox:

Opublikowano

To widac ja jestem hardcorem :D Raz kadett gsi z niepolomic na lince do mnie ponad 160 km a na obwodnicy ciagnelismy ponad 100 sporo :D:) Drugi raz astra GSI z pruszkowa :kox:

jestes hardcorem :good:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 15:37_________________________________________________mozna ciagnac wiecej niz 750 na samo B

jest kilka warunkow ktore musza byc spelnione

1. Przyczepa z ladunkiem nie moze byc ciezsza od samochodu ciagnacego

2. samochod musi miec w dowodzie dopuszczalna m.c. przyczepy wieksza niz to co ciagnie

3. m.c. samochodu i przyczepy z ladunkiem nie moze przekraczac 3,5t (wyjatek-samochody majace swoja m.c. nawet 3,5t moga ciagnac jeszcze przyczepe lekka do 750kg, wiec wtedy na B mozna jechac zestawem 4,25t)

4. to co jest na przyczepie nie moze przekraczac jej ladownosci

Opublikowano
  • Autor

To widac ja jestem hardcorem :D Raz kadett gsi z niepolomic na lince do mnie ponad 160 km a na obwodnicy ciagnelismy ponad 100 sporo :D:) Drugi raz astra GSI z pruszkowa :kox:

ty to dla mnie byłeś hardkorem gdy ja o tych wyczynach powyżej nie wiedziałem , teraz to jesteś :kox:

Opublikowano

Jeszcze kadettem z wrocka bez oc i z dziurawym wydechem jakies 350km :) W sumie nie wiem czy jest sie co chwalic glupotą :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.