Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ci powiem bez zadnej złośliwości ze średnio to wykończyłeś , zastanawiam sie czy nie wpasować u siebie tego wskaźnika i nie zaszpachlować kratki na gładko , chyba lepiej by wyglądało , co ??? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no bo to na odpier**l bylo robione :gwizdanie: z zamiarem dokończenia później :decayed:

takie działanie jest najgorsze bo teraz nigdy nie znajdziesz czasu zeby to poprawić :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja o tym wiem :decayed: tak jak po dzwonie mialem kupic listwy na drzwi. I co miesiac jest, a w przyszlym miesiacu kupie i do tej pory nie kupilem a minelo pol roku ponad :decayed:

bo sie człowiek przyzwyczaja :wink4:

Opublikowano

takie mały btw ...po co montować tylko 1 zegar doładowania i to na seryjnym T , chyba wolałbym zrezać coś konkretnego i 3 budziki założyć , nie dość , że wygląda wtedy na rasowego killera , to i przynajmniej jest funkcjonalne?? :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

takie mały btw ...po co montować tylko 1 zegar doładowania i to na seryjnym T , chyba wolałbym zrezać coś konkretnego i 3 budziki założyć , nie dość , że wygląda wtedy na rasowego killera , to i przynajmniej jest funkcjonalne?? :tongue4: :tongue4:

wskaźnik doladowania ma byc w kratce z dwóch powodów , mianowicie :

- nie chce psuć słupka esowego

- mam w pudle 5 zbędnych kratek które moge popsuć

w przyszłości jak wejdzie K04 to zrobie zestaw budzików na desce lub słupku , a kratke z dziurą zastąpie nową , bo jednak dla mnie nawiew sie liczy i nie zrobiłbym tak jak Nosb

BTW czy seryjne ?? :mysli: seria pompuje 0,8 ??? :decayed:

Opublikowano

wyslij mi jedna kratke razem ze smycza :cool1:

nie wpertalaj się jak dorośli rozmawiają :cool1::kwasny::decayed:
Opublikowano
  • Autor

wyslij mi jedna kratke razem ze smycza :cool1:

ok, ale ona jest ciemnozielona :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

nie wpertalaj się jak dorośli rozmawiają :cool1::kwasny::decayed:

widzisz tyle razy gówniarza uczyłem , i nic nie pojął :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

moskal zrob tak jak ja mam i sie nie podniecaj :decayed:

Opublikowano
  • Autor

moskal zrob tak jak ja mam i sie nie podniecaj :decayed:

nie widzi mi sie :thumbdown:

moskal jebac to.. wyslij jak mozesz :gwizdanie:

spoko, wysle :good:

kupiłem zielone tylko ze względu na podświetlane pokrętła które są czarne a kratki są ciemnozielone :kox:

w tej zielonej chce rezać (wyciąć/zaszpachlować/pomalować na czarny mat) wskaźnik , tak zeby mi czarna ori została :good:

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki tato :wink4:

bądź grzeczny to moze jeszcze na "dzień dziecka" dostaniesz od starego spóźniony prezent :wink4:

no ja tez chce cos wyrezac z tym wskaznikiem w tej kratce.. powalcze moze z carbonem :gwizdanie:

ale carbon z żywicy czy z folii ?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jaki prezent dostane na dzień dziecka ? :decayed:

no kratke , a jak sie kiedyś spotkamy to kopa w torbe :good:

Opublikowano
  • Autor

tez CI cos wysle na dzień ojca :gwizdanie: :kox::decayed:

mam nadzieje , moze być jakaś osiemnacha z rejonu ursynowa , znajdziesz ja tu : www.odloty.pl

Opublikowano
  • Autor

tylko taka znalazlem i do tego plaska

product.jpg

ale wysla gdzie chcesz :kox:

ty , ja nie wiem co ty ruchasz , ale jesli obracasz sie w tym temacie to współczuje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: mam żone od tego :decayed:

współczuje tym bardziej :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dejffffffff pokaż tą podsufitkę :cool1:

lezy jeszcze w domu , musze tego kondona mustiego zatrudnić w niedziele do montazu to zrobie małą sesje :wink4:[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 06:38_________________________________________________

wwwmb.jpg

powiem Ci, że mega sie prezentuje :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

powiem Ci, że mega sie prezentuje :kox: :kox: :kox:

a dziekuje dziekuje :wink4:

Opublikowano

Dejffffffff pokaż tą podsufitkę :cool1:

lezy jeszcze w domu , musze tego kondona mustiego zatrudnić w niedziele do montazu to zrobie małą sesje :wink4:[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 06:38_________________________________________________

wwwmb.jpg

powiem Ci, że mega sie prezentuje :kox: :kox: :kox:

tak, Mega, ale Mega dupiato :polew:

a na poważnie Moskal, jak na avanta i ten kolor - jest fajnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a na poważnie Moskal, jak na avanta i ten kolor - jest fajnie :wink4:

no przecież wiem :wink4:

Opublikowano

Dejffffffff pokaż tą podsufitkę :cool1:

lezy jeszcze w domu , musze tego kondona mustiego zatrudnić w niedziele do montazu to zrobie małą sesje :wink4:[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 06:38_________________________________________________

wwwmb.jpg

powiem Ci, że mega sie prezentuje :kox: :kox: :kox:

ekhm... :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Dejffffffff pokaż tą podsufitkę :cool1:

lezy jeszcze w domu , musze tego kondona mustiego zatrudnić w niedziele do montazu to zrobie małą sesje :wink4:[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 06:38_________________________________________________

wwwmb.jpg

powiem Ci, że mega sie prezentuje :kox: :kox: :kox:

ekhm... :gwizdanie:

:decayed:

bez urazy ale te wszystkie wasze srebrne fury są jak kserówki :gwizdanie: a ta prze ten kolor jest niepowtarzalna :wink4::decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.