Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal jak to jest wynik na zajechanej turbinie to może ze 3-5konie wpadnie CI jeszcze ekstra :)

Opublikowano
  • Autor

Moskal jak to jest wynik na zajechanej turbinie to może ze 3-5konie wpadnie CI jeszcze ekstra :)

no na tyle licze :)

Opublikowano

AFR dla silnikow doladowanych powinien wynosic ok 11-12

na PB masz prawie 15- zaraz tloki poplyna

LPG do regulacji bo moze sie uda zejsc nizej

Opublikowano

zmieniaj to turbo, bo teraz pażdziochy Ci łoją tyłek :kox:

poka tą podsufitke w końcu :rolleyes:

Opublikowano

poka tą podsufitke w końcu :rolleyes:

zakurzona lezy gdzies pod lozkiem :gwizdanie:

Opublikowano

poka tą podsufitke w końcu :rolleyes:

zakurzona lezy gdzies pod lozkiem :gwizdanie:

a na battalionie cos tam sie juz chwalił że załozył :wallbash:

:thumbdown:

Opublikowano

afr faktycznie wysoki :mysli: ale nie wiem co ma z tym zrobić skoro auto seria

Opublikowano

afr faktycznie wysoki :mysli: ale nie wiem co ma z tym zrobić skoro auto seria

moskal mial cos grzebane bo na poczatku mial boost 0.8-0.9

Opublikowano
  • Autor

AFR dla silnikow doladowanych powinien wynosic ok 11-12

na PB masz prawie 15- zaraz tloki poplyna

musze jak najszybciej jechac na softa :good:

ale nie wiem co ma z tym zrobić skoro auto seria

na początku ładowanie było 0,8 - 0,9bara , potem rozleciał sie silnik , ale około 3 tygodnie przed awaria turbo zaczęło ciągnąć olej i boost spadał , w tej chwili jest max 0,4bara

a na battalionie cos tam sie juz chwalił że załozył :wallbash:

:thumbdown:

jest podsufitka załozona , musze tylko maznąć uszczelki i dokręcić rączki. wszystko pokaze w swoim czasie , spoko loko :wink4:

na razie jest za ciepło na dworze na mody ,więc w domowym zaciszu rezam licznik :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

zaraz to ty kolejny silnik bedziesz musial kupic, dobrze ze lato jest i sie szybko na lpg przelacza :wink4:

Opublikowano

Moskal, teraz masz 0.4 bara?

znaczy że jeździsz w trybie awaryjnym :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zaraz to ty kolejny silnik bedziesz musial kupic, dobrze ze lato jest i sie szybko na lpg przelacza :wink4:

nie jeździć na Pb ????

Moskal, teraz masz 0.4 bara?

znaczy że jeździsz w trybie awaryjnym :decayed:

nie , poprostu tyle sprężarka jest w stanie napompować :decayed:

Opublikowano

raczej nie powinienes, masz afr jak przy wolnossakach

Opublikowano
  • Autor

raczej nie powinienes, masz afr jak przy wolnossakach

wiem ze lepiej jest jak jest za ubogo niz za bogato :decayed:

no nic , bede musiał wcześniej bujnąć sie na śląsk do Gregora

Opublikowano

raczej nie powinienes, masz afr jak przy wolnossakach

wiem ze lepiej jest jak jest za ubogo niz za bogato :decayed:

no nic , bede musiał wcześniej bujnąć sie na śląsk do Gregora

napisz do pozka i sie zapytaj bo moze jeszcze sie miescisz w normie, napisalem tylko jaka powinna byc teoretycznie prawidlowa ale ona moze sie roznic w zaleznosci od tunera ktory pisze program

Opublikowano
  • Autor

raczej nie powinienes, masz afr jak przy wolnossakach

wiem ze lepiej jest jak jest za ubogo niz za bogato :decayed:

no nic , bede musiał wcześniej bujnąć sie na śląsk do Gregora

napisz do pozka i sie zapytaj bo moze jeszcze sie miescisz w normie, napisalem tylko jaka powinna byc teoretycznie prawidlowa ale ona moze sie roznic w zaleznosci od tunera ktory pisze program

Poziek podobno lezy i kwiczy we Wrocławiu , jutro mu gitare zawróce , albo lepiej pojutrze :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a co on we wrocku robi :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a co on we wrocku robi :mysli:

u horneta sie weselił :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a co on we wrocku robi :mysli:

u horneta sie weselił :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

A ja myślałem, że Hornet ślub w Dęblinie brał :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a co on we wrocku robi :mysli:

u horneta sie weselił :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

A ja myślałem, że Hornet ślub w Dęblinie brał :mysli:

a moze w Dęblinie , nie wiem :kox:

BTW juz stracony , czy tak , czy tak :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.