Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam esową kierę :kox: a na podsufitkę nawet nie patrzę :>

Opublikowano
  • Autor

a na podsufitkę nawet nie patrzę :>

i w tym wypadku nawet nie wiesz jak sie mylisz :thumbdown:

poważnie

Opublikowano

robiłem w niedziele porządki pod maską , polecam płyn do mycia silników : FULAR :good:

56470084.jpg

87277118.jpg

51904522.jpg

38579256.jpg

a co takie zacieki na plastikach :cool1::decayed:

Opublikowano
  • Autor

a co takie zacieki na plastikach :cool1::decayed:

jak robiłem foty to czysty był tylko silnik i komora , później jechałem plastiki :gwizdanie:

Opublikowano

a na podsufitkę nawet nie patrzę :>

i w tym wypadku nawet nie wiesz jak sie mylisz :thumbdown:

poważnie

mam eSę jako drugie auto i niestety nie rzuca mi się to w oczy, powiem nawet więcej może być nawet różowa :)

Opublikowano

komora wypucowana, a kórwa chłodnica nie ruszona :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a na podsufitkę nawet nie patrzę :>

i w tym wypadku nawet nie wiesz jak sie mylisz :thumbdown:

poważnie

mam eSę jako drugie auto i niestety nie rzuca mi się to w oczy, powiem nawet więcej może być nawet różowa :)

wiem ze masz ese :wink4:

Opublikowano
a ty mi zajebales carbonexy

:wstydliwy:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

a co tu tak cicho ???? :kox:

Opublikowano

Zrob ten zderzak :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Zrob ten zderzak :wink4:

na razie mi sie nie chce , powaznie , nie mam weny :thumbdown:

a wszystko podane jak na talerzu , nawet go nie przymierzałem na sucho (czyt. przed malowaniem) :decayed:

Opublikowano

zajebał i nawet nie przymierzył :bag:

Opublikowano

Ma wszystko, spryski, halogeny, kratki, zbiorniczki... i sie ociaga :wallbash:

:kox:

Opublikowano

on już teraz czuje wakacje :kox: może coś zreza jak wróci :gwizdanie:

Opublikowano

Moskal na std hamulcach pomykasz ?????? :mysli:

czy masz tam coś "grubszego" :kox:

Opublikowano
  • Autor

Moskal na std hamulcach pomykasz ?????? :mysli:

czy masz tam coś "grubszego" :kox:

mam mieć "cos grubszego" ale musze sie dowiedzieć czy 320mm z S4 podejdzie RAZEM ZE ZWROTNICAMI do cywilnego B5 ??? wiecie cos na ten temat???

Opublikowano
  • Autor

no trzeba zwrotnice zmienic z tego co wiem..

jeśli podejdą zwrotnice z S4 do cywilnego B5 to bede zakładał 320mm

Opublikowano

ponoc półosie tez musisz zmienic, inaczej nidyrydy, gadałem jakis czas temu z Nosb-em ale on na 100% nie był pewien

kiedys ktos sie chwalił na forum ze wrzucił 320/30mm do zwykłej B5, tylko ze na razie dowodów na to brak

Opublikowano
  • Autor

ponoc półosie tez musisz zmienic, inaczej nidyrydy, gadałem jakis czas temu z Nosb-em ale on na 100% nie był pewien

kiedys ktos sie chwalił na forum ze wrzucił 320/30mm do zwykłej B5, tylko ze na razie dowodów na to brak

no własnie tez słyszałem ze zwrotnice z S4 sa przystosowane pod inne półoski , ale cały czas sie łudze..........

Opublikowano

na pewno bedzie potrzebna inna oska, łozysko w zwrotnicy ma większa średnice wewnetrzną

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.