Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Moskal współczuję - parówa była godna :good:

dzieki , ale cały czas mówiłeś że parówa chójowa :decayed:

Opublikowano

dzieki , ale cały czas mówiłeś że parówa chójowa :decayed:

bo mnie buc z mysłowic podpuszczał :decayed::kox:
Opublikowano

masz juz cos na oku moskal ? Wez cos z Q teraz :kox:

heh, a niedawno bylo dyskusja ze Moskal nie wezmie nic w Q no i masz kpina losu... :wallbash:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 14:42_________________________________________________

dzieki , ale cały czas mówiłeś że parówa chójowa :decayed:

bo mnie buc z myślenic podpuszczał :decayed::kox:

Mysłowic chyba... :polew:

Opublikowano

poprawiłem heh :decayed:

Opublikowano
  • Autor

masz juz cos na oku moskal ? Wez cos z Q teraz :kox:

jesli Q to tylko 300+ :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

mam cos na oku ale finalizacja dopiero za 6-8 tygodni jak dobrze pójdzie. musze zobaczyć co i jak mi wycenią

jakby ktoś chciał silnik 1.8T z osprzętem świeżo po rozrządzie i regeneracji turbiny to moze bedzie do wzięcia :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nic tylko współczuć, ale najważniejsze zdrowie kobiety :good:

no ja miesiąc temu robiłem wycenę od kradzieży brata A4 2000 rok i około 20 tys zł w pzu,

ale pewnie będą się tłumaczyć 1000-em powodów by dać jak najmniej, nie masz kogoś w pzu :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dzieki , ale cały czas mówiłeś że parówa chójowa :decayed:

bo mnie buc z mysłowic podpuszczał :decayed::kox:

a ty - stary c**j sie dałeś podpuszczać??? :polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

no przecież ostatnio pisałeś że chcesz upolować parówę bo chcesz carbony, i że sie wybierasz w tym kierunku na polowanie :polew:

Opublikowano

Moskal nawet nie zdązyłem obczaic furacza na zywo ;( szkoda nie doczekał sie godnej fotki do kalendarza :disgust:

Szukaj teraz jakiegos polifta w TDI

:bag:

Opublikowano

Szukaj teraz jakiegos polifta w TDI

Koniecznie AFF :kox:

Opublikowano
  • Autor

szkoda nie doczekał sie godnej fotki do kalendarza :disgust:

no jak nie ???

wwwy.jpg

ŻYCZE CI ZEBYS MIAL NIEBIESKIE WNETRZE :decayed: :decayed: :decayed:

nie ma esek z niebieskim wnętrzem :wink4:

Opublikowano

foty o które prosiłeś (jedne z ostatnich parówkowych fotek ;( )

troszkę lipa bo robione telefonem

dsc00497hc.jpg

By mrkolkov at 2010-08-23

dsc00498qs.jpg

By mrkolkov at 2010-08-23

Opublikowano
  • Autor

foty o które prosiłeś (jedne z ostatnich parówkowych fotek ;( )

troszkę lipa bo robione telefonem

dsc00497hc.jpg

By mrkolkov at 2010-08-23

dsc00498qs.jpg

By mrkolkov at 2010-08-23

;( ;( ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

;( ;( ;( ;( ;( ;(

daruj mi tą wstążeczkę, bo mnie wyrzuty męczą od rana :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

;( ;( ;( ;( ;( ;(

daruj mi tą wstążeczkę, bo mnie wyrzuty męczą od rana :embarrassed:

teraz tak patrze i dopiero zdaje sobie sprawe jaka była za***ista ;(

Opublikowano

E tam za***ista, padło jakich wiele :kox:

Opublikowano

;( ;( ;( ;( ;( ;(

daruj mi tą wstążeczkę, bo mnie wyrzuty męczą od rana :embarrassed:

teraz tak patrze i dopiero zdaje sobie sprawe jaka była za***ista ;(

nie masz czlowiek farta, ale tak to jest jak sie krzesa to leca iskry...

nastepna bedzie zajebistsza :good:

Opublikowano
  • Autor

E tam za***ista, padło jakich wiele :kox:

bujaj wory

Opublikowano

A FMIC rozwalili :mysli:

Opublikowano

napisalem do Hugo zeby zalobe na forum oglosil jednodniowa

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.