Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jutro bydom osłony :banan2::radocha::dance2::yeee:

mam nadzieje :decayed:

Opublikowano

Wyluzujcie :gwizdanie:

Opublikowano

Moskal za***iście suka w podpise wygląda :kox:

a dziękuję :decayed::wink4:

Opublikowano

Moskal za***iście suka w podpise wygląda :kox:

a dziękuję :decayed::wink4:

jak ja tak zrobi to bedzie prze chooj kosa :evil:

Opublikowano
  • Autor

Moskal za***iście suka w podpise wygląda :kox:

a dziękuję :decayed::wink4:

w podpisie jest VT Michała , ale na lajfie jest identyko , tylko lampy i "słoneczka" bardziej czarne :wink4:

Opublikowano

dawaj jakąś fotę do kalendarza :kox:

Opublikowano
  • Autor

dawaj jakąś fotę do kalendarza :kox:

no chce zrobić niedługo konkretna fote na budowie :wink4:

duża kopara JCB rozciągnięta wzdłuż nad parówą i łyzka wsadzona pod przedni zderzak , jak zrobie i wrzuce to 1 miejsce na bank :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

dawaj jakąś fotę do kalendarza :kox:

no chce zrobić niedługo konkretna fote na budowie :wink4:

duża kopara JCB rozciągnięta wzdłuż nad parówą i łyzka wsadzona pod przedni zderzak , jak zrobie i wrzuce to 1 miejsce na bank :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

dobry patent :good:, tylko żeby Ci zadaleko łyżki nie podsunął :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dawaj jakąś fotę do kalendarza :kox:

no chce zrobić niedługo konkretna fote na budowie :wink4:

duża kopara JCB rozciągnięta wzdłuż nad parówą i łyzka wsadzona pod przedni zderzak , jak zrobie i wrzuce to 1 miejsce na bank :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

dobry patent :good:, tylko żeby Ci zadaleko łyżki nie podsunął :gwizdanie: :decayed:

sam to ogarne :wink4:

Opublikowano

dawaj jakąś fotę do kalendarza :kox:

no chce zrobić niedługo konkretna fote na budowie :wink4:

duża kopara JCB rozciągnięta wzdłuż nad parówą i łyzka wsadzona pod przedni zderzak , jak zrobie i wrzuce to 1 miejsce na bank :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

dobry patent :good:, tylko żeby Ci zadaleko łyżki nie podsunął :gwizdanie: :decayed:

sam to ogarne :wink4:

a to chyba że tak :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=779480&ns0=0&n2=1&zaa=0&id_kat=0&fot=0&rodzaj=0&fir=0&lw=1&slw=&cmin=&cmax=&kat1=0&kat2=0&kat3=0

Tu masz podobny felunek z twojego podpisu tylko jedna szprycha więcej zagadaj może odda za dobre pieniąchy :naughty:

Opublikowano

Parówka zwiększyła swoją wartość :naughty: :naughty:

dsc02229j.jpg

dsc02228q.jpg

dsc02226.jpg

dsc02223n.jpg

dsc02246j.jpg

Opublikowano

WNĘTRZE !!! :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

WNĘTRZE !!! :gwizdanie: :cool1:

Bylismy wczoraj u Raggamańca ,wybrałem zestaw ciemna perfora+czerwona nić , obszyłem sobie kiere+mieszek+gałke+podłokietnik , zostawiłem u niego wajche od ręcznego bo nie było czasu , trzeba było uciekać do domu.

BTW myślałem ze drogi w warszawie są tragiczne , ale to co jest na lubelszczyźnie przechodzi ludzkie pojęcie :thumbdown:

jak widać na zdjęciach robota full profi , jestem bardziej niz zadowolony , oceńce zresztą sami :

54233971.jpg

20707538.jpg

74360335.jpg

89077313.jpg

80451334.jpg

37825653.jpg

68642591.jpg

Opublikowano

Kiera i podłokietnik... :jerk: Jedynie na gałce zrobiłbym czarną nicią, bo za dużo jej. :good:

Opublikowano

Jedynie na gałce zrobiłbym czarną nicią, bo za dużo jej. :good:

dokładnie :good:

Opublikowano
  • Autor

Jedynie na gałce zrobiłbym czarną nicią, bo za dużo jej. :good:

:no: jest idealnie , trzeba zobaczyć na żywca :good:

Opublikowano

BTW myślałem ze drogi w warszawie są tragiczne , ale to co jest na lubelszczyźnie przechodzi ludzkie pojęcie :thumbdown:

A którędy jechaliście? :) Przez Ryki-Kock-Lubartów? Czy przez Lublin? A może jeszcze inną pipidówą :naughty: Było pojechać w stronę Chełma :D Tam to dopiero poligon :naughty: A chłopaki na gwincie latają :kox: Głównie mam na myśli wylot z Lublina na Chełm i okolice Chełma :D

Co do kiery i gałeczki... Na żywo też widać różnicę w odcieniach? Trochę jasna ta skórka się wydaje. Ciekawe jak moja gałeczka by wyglądała :mysli: Trochę inna jest :mysli: A ma raggamanik białą, albo srebrną nic która się nie brudzi? :gwizdanie:

Opublikowano

No całkiem całkiem :good:

Opublikowano

how much za samą kierę?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.