Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

;( ;( ;( ;( ;( ;(

daruj mi tą wstążeczkę, bo mnie wyrzuty męczą od rana :embarrassed:

teraz tak patrze i dopiero zdaje sobie sprawe jaka była za***ista ;(

kurfa a w sobotę gadaliśmy, że tylko kupisz Pauli jakieś pomykadło i zaczynasz rezać :kwasny:

Opublikowano

napisalem do Hugo zeby zalobe na forum oglosil jednodniowa

:polew: az taka za***ista nie była :kox:

Opublikowano

padło jaki wiele to fakt

ale kierę ma koksiarską :kox:

Opublikowano

napisalem do Hugo zeby zalobe na forum oglosil jednodniowa

:polew: az taka za***ista nie była :kox:

Ej no

Byla z nami, wiele zniosla, miala swoje humory, raz bylo lepiej, raz gorzej wiec czemu nie

Opublikowano

E tam za***ista, padło jakich wiele :kox:

bujaj wory

Juz jej nie ma, musisz zyc dalej, life goes on :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A FMIC rozwalili :mysli:

oznajmiam po raz ostatni ze ucierpiala tylko blacharka , chłodnica klimy/wody

kurfa a w sobotę gadaliśmy, że tylko kupisz Pauli jakieś pomykadło i zaczynasz rezać :kwasny:

nie bój nic , bedziemy rezać , plan juz jest :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

padło jaki wiele to fakt

ale kierę ma koksiarską :kox:

i ty tez przeciwko mnie ??? ;( :confused4:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 16:07_________________________________________________

E tam za***ista, padło jakich wiele :kox:

bujaj wory

Juz jej nie ma, musisz zyc dalej, life goes on :decayed:

napewno bedzie coś co wciągnie twoje B6 2.7biT :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

To brzmi jak wyzwanie :kox:

Opublikowano
  • Autor

To brzmi jak wyzwanie :kox:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kurfa a w sobotę gadaliśmy, że tylko kupisz Pauli jakieś pomykadło i zaczynasz rezać :kwasny:

nie bój nic , bedziemy rezać , plan juz jest :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

PW poproszę :kox:

Opublikowano

To brzmi jak wyzwanie :kox:

chcę zakomunikować, że gdybyście potrzebowali komentatora wyścigu tak jak to miało miejsce przy potyczce Norbiego z Oniakiem to jestem do Panów dyspozycji :decayed:

Opublikowano

To brzmi jak wyzwanie :kox:

chcę zakomunikować, że gdybyście potrzebowali komentatora wyścigu tak jak to miało miejsce przy potyczce Norbiego z Oniakiem to jestem do Panów dyspozycji :decayed:

a ja Ci będę pomagał ] :kox:

Opublikowano
  • Autor

jestem do Panów dyspozycji :decayed:

a ja Ci będę pomagał ] :kox:

możecie siedzieć u mnie w wozie tylko jest c**jnia bo nie bede mógł obkleić folią tylnej szyby zeby Flyera było widać :thumbdown::kwasny::confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

OTWORZYMY KLAPĘ :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja pier... :blink::kwasny: Nawet nie pytam czy paczka przyszła. :disgust:

Opublikowano

kuuuuuuurwa :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

moskal współczuje, fajna audiola była :wallbash::kwasny: ;(

Opublikowano

możecie siedzieć u mnie w wozie tylko jest c**jnia bo nie bede mógł obkleić folią tylnej szyby zeby Flyera było widać :thumbdown::kwasny::confused4: :confused4: :confused4:

Synek :decayed: poki co to ja Cie nawet rowerem objezdzam :kox:

Opublikowano

Moskal - to przez to, że przekroczyłeś 100 stron :gwizdanie: :gwizdanie: :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

Moskal współczucia :confused4:

Opublikowano

była naprawdę fajna :slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.