Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda kasy i czasu na przedlifta... wez kup jakies 99-00. To juz inaczej wyglada.

popieram :good:

Opublikowano

Szkoda kasy i czasu na przedlifta... wez kup jakies 99-00. To juz inaczej wyglada.

popieram :good:

:good:

Ja również.. Przedlifty sa brzydkie w środku..

Lepszy przedlift niż niebieski środek :decayed:

Zresztą 97 wygląda w środku inaczej niż 95/96. Tragedii nie ma.

Poza tym moskal ma świeżo obszyte graty z przedlifta do przełożenia.

Opublikowano

Szkoda kasy i czasu na przedlifta... wez kup jakies 99-00. To juz inaczej wyglada.

popieram :good:

:good:

Ja również.. Przedlifty sa brzydkie w środku..

Lepszy przedlift niż niebieski środek :decayed:

Zresztą 97 wygląda w środku inaczej niż 95/96. Tragedii nie ma.

Poza tym moskal ma świeżo obszyte graty z przedlifta do przełożenia.

a z czym inaczej? :mysli:

Opublikowano

inne kolory dechy i zamykanie drzwi od środka.. 97 to jeszcze nie 98 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda kasy i czasu na przedlifta... wez kup jakies 99-00. To juz inaczej wyglada.

ci powiem ,ze mi sie bardziej podobał mój przedliftowy środek niż plastikowo/papierowy , z odrapanymi przyskami mocno średni środek B6 :sick3:

Opublikowano

Moskal szukaj czegos w poliftach, jest ładniejszy w środku bez porównania, ma pakiet podświetlenia itp itd nie trzeba nic dokupowac, zmieniąć cudować - szkoda kasy na grzebanie 3 raz w przedlifcie :decayed: ja przynajmniej wychodze z takiego założenia :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-quattro-10xair-bag-swiss-C14165117.html :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 11:46_________________________________________________co ona ma za glebe :mysli:
Opublikowano

Nie wiem ale jest z Radomia i ma niebieski środek :sick3:

Opublikowano

taka sobie i środek bardzo dziwny myslałem że wszystko bedzie w niebieskim kolorze a tu takie pół na poł :sick3:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem ale jest z Radomia

to nie byłby problem

ma niebieski środek

TO JEST KÓRWA PROBLEM :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

nie zauważyłem wcześniej - odpada :decayed:

Opublikowano

Szkoda kasy i czasu na przedlifta... wez kup jakies 99-00. To juz inaczej wyglada.

ci powiem ,ze mi sie bardziej podobał mój przedliftowy środek niż plastikowo/papierowy , z odrapanymi przyskami mocno średni środek B6 :sick3:

a ja wcale nie pije do wnetrza B5 ziomus :tongue4:

polift 99-00 to juz ladne auto z zewnatrz i wewnatrz.

ps. bardzo malo B6 widziales :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ps. bardzo malo B6 widziales :decayed:

wiem , twoje jest wypas ale widziałem przypadki ze :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

Do 2002 niestety dali ciala z materialem na przyciskach :thumbdown::sick3:

Opublikowano

kuźwa bardzo tania

Moskalito moją ci sprzedam nic nie będziesz musiał rzeźbić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kuźwa bardzo tania

Moskalito moją ci sprzedam nic nie będziesz musiał rzeźbić :decayed:

a masz 1.8T lub 2.7BiT ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

sąsiad ma na sprzedaż 1.8 T tylko troszkę chce ale piz..... zadbana bardzo tylko że cholerka w automacie

Opublikowano
  • Autor

w automacie

to nie bardzo :thumbdown:

Opublikowano

Automat jest kox :kox: a w sedanie nie chcesz?

Opublikowano

w automacie

to nie bardzo :thumbdown:

to nie problem :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.