Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najlepsze jest to ze zadna nie ma 1be nawet, wszystkie jak traktory :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

najlepsze jest to ze zadna nie ma 1be nawet, wszystkie jak traktory :thumbdown:

zawias pójdzie ode mnie -40 :wink4:

Opublikowano

Moskal, oglądałem ją ostatnio na giełdzie, bo mieszkam 2 minuty od niej - powiem krótko daj sobie spokój, stała jeszcze jedna TQ ale z USA...też szrot..

Opublikowano

najlepsze jest to ze zadna nie ma 1be nawet, wszystkie jak traktory :thumbdown:

zawias pójdzie ode mnie -40 :wink4:

slyszalem ze kolkovowi ostatnio rece drżą wiec nie wiem czy nie zjedzie diaxem na zawias :gwizdanie:

Opublikowano

Ta 1.8T q z Włocławka oglądałem osobiście

Opublikowano
  • Autor

Ta 1.8T q z Włocławka oglądałem osobiście

i ??????

Opublikowano

Ta usa w sensie

Opublikowano

stała jeszcze jedna TQ ale z USA...też szrot..

jest na Allegro ....w automacie
Opublikowano

Chodzi ci o tego czarnego sedana? Tak?

Opublikowano
  • Autor

Ta 1.8T q z Włocławka oglądałem osobiście

i ??????

która ????

Chodzi ci o tego czarnego sedana? Tak?

daj linka

Opublikowano

moskal a niemcownia? makaroniarze? nie chce ci sie jechac?

Opublikowano
  • Autor

moskal a niemcownia? makaroniarze? nie chce ci sie jechac?

po 1.8T ??? nie wiem czy sie opłaca.

Opublikowano

99rok 1.8tq za 18000 wersja usa. Linku nie mam bo pisze z tela. Byłem ja oglądać

Opublikowano

a sory z ta USA porąbało mi się ....

ja tą widziałem

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8turbo-quattro-C10465399.html

juz by mial rezanko, manual, navi :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 17:48_________________________________________________

a sory z ta USA porąbało mi się ....

ja tą widziałem

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8turbo-quattro-C10465399.html

AUTOMAT :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

manual masz w warsztacie

Opublikowano
  • Autor

manual masz w warsztacie

no jo :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a sory z ta USA porąbało mi się ....

ja tą widziałem

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8turbo-quattro-C10465399.html

AUTOMAT :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

z takim dostepem czesci nie byl by to wg mnie zaden problem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a sory z ta USA porąbało mi się ....

ja tą widziałem

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8turbo-quattro-C10465399.html

AUTOMAT :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

z takim dostepem czesci nie byl by to wg mnie zaden problem :gwizdanie:

masz racje :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

ale auto warte :naughty: rezanko by szlo az milo :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.