Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mialem carbony i padla mi pompa wody, na oponie zrobil sie balon :kox:

Opublikowano

Mialem carbony i padla mi pompa wody, na oponie zrobil sie balon :kox:

aju wział od Ciebie carbony z eSy i rozjeb... koło, to samo co było uszkodzone w eSie

Opublikowano
  • Autor

już kórwa nie kraczcie :thumbdown:

Opublikowano

za ile póściłeś carbony, i komu, tylko nie mów ze temu z mysłowić ;(

carbony pójda w rozliczeniu za pewnego moda. idą w dobre , godne ręce :good:

Buc jest ostatnia osoba jaka by to dostała. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 10:07_________________________________________________

Kolkov lyknal 1.8T ? :naughty:

:gwizdanie:

Ty łajzo :decayed: ale rozumiem ze sie o mnie martwisz.. Bo kazdy kto ma carbony to ma dzwona :decayed:

u mnie gitarka:D ...jakies lewe te karbony macie:D

Opublikowano

Spod lady :naughty:

Opublikowano

Moskal, pamiętaj o mnie proszę. :chytry:

Słuchaj , ja chyba zwróce ci tego Airboxa , raczej mi sie nie przyda bo do auta jakie najprawdopodobniej kupie ten sprzęt nie podejdzie. jest za mały :decayed:

Szkoda. A może podrzuciłbyś temu kto kupił od Ciebie tipa i stożek? Albo komuś z Twoich okolic kto ma od nas tipa. O ile dobrze pamiętam to z okolic Wawy kupowali od nas tipy użytkownicy marcindlug i Pawel_M chyba i nie wiem czy nie Udy.

A jak nie to będę męczył Gregora, Pucka albo kogoś innego z okolicy. :chytry:

Opublikowano

moskal kiere masz?

Opublikowano

7. carbony

choy :thumbdown::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda. A może podrzuciłbyś temu kto kupił od Ciebie tipa i stożek?

pogadam z nim ale to straswzne sknera , lamus i jest zamknięty wewnętrznie na wszelkie nowinki techniczne :decayed:

7. carbony

choy :thumbdown::wink4:

:wink4:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 06:41_________________________________________________

moskal kiere masz?

mam , za 2 tygodnie bedzie na sprzedaż :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

skoro jest nowy serdelek to zamykam :decayed: :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 08:52_________________________________________________...dobra juz mnie nie wyzywaj - otwieram :decayed:

Opublikowano

bez OT :chytry::evil:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

"This is the end..." :confused4:

rotationofdsc00695.jpg

rotationofdsc00696.jpg

rotationofdsc00698.jpg

rotationofdsc00700.jpg

rotationofdsc00701.jpg

dsc00702z.jpg

rotationofdsc00706.jpg

rotationofdsc00699.jpg

Opublikowano

po ch*j toto cieliscie jak tam jeszcze silnik w budzie i szyba? :)

Opublikowano

najebani byliśmy i nam się nudziło... :wink4:

Opublikowano

po ch*j toto cieliscie jak tam jeszcze silnik w budzie i szyba? :)

... bo to zła kobieta była :polew: :polew:
Opublikowano

moskal chciał uniknąć przygód jak z zieloną :naughty:

Opublikowano
  • Autor

po ch*j toto cieliscie jak tam jeszcze silnik w budzie i szyba? :)

staaary , tym akurat sie nikt nie przejmował , jakbyśmy wszystko robili po kolei , to nie mielibysmy czego rezać w niedziele :thumbdown:

A tak jest okazja na spotkanko :drunk::ad: :laghing2:

Opublikowano

Jakis ty kufa towarzyski :decayed: Demon z parowy chyba spierd$%il daleko jak zobaczył cie pod wplywem z siekiera :polew: Wskoczyl pewnie znowu w carbony dobrze ze nie w PL juz :wink4:

Parówa [ * ]

(chyba i przy swoim temacie postawie swieczke :kox::polew: )

Ja to bym odpalil toto i samym przodem jezdzil :polew::naughty:

Opublikowano

Mialem carbony i padla mi pompa wody, na oponie zrobil sie balon :kox:

aju wział od Ciebie carbony z eSy i rozjeb... koło, to samo co było uszkodzone w eSie

dokładnie :polew: przód od strony kierowcy

Opublikowano

moskal ciecie za***iste :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

trzeba bylo szybe wyjac przednia najpierw

zlom juz wywieziony??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.