Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

trzeba bylo szybe wyjac przednia najpierw

nie mieliśmy czym , młotek był juz zajety :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

wszystko lezy , jeszcze jutro akcja :good::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kurfa...a dachu nie dało rady sprzedać ?

Opublikowano

kurfa...a dachu nie dało rady sprzedać ?

Chłopaki nie pomyśleli :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

po co komu pogięty dach, mądrale? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

kurfa...a dachu nie dało rady sprzedać ?

jakby dach był prosty to bym go auta nie ciął tylko wyciągnął do normalnych rozmiarów i jeździł dalej :wink4:

Opublikowano

po ch*j toto cieliscie jak tam jeszcze silnik w budzie i szyba? :)

kufa mac ale impreza jak mogliście nie zaprosić ;(

i wypić bym pomógł i po ciupać :evil:

Opublikowano

i wypić bym pomógł i po ciupać :evil:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

kufa mac ale impreza jak mogliście nie zaprosić ;(

dzisiaj jest afterparty :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kufa mac ale impreza jak mogliście nie zaprosić ;(

dzisiaj jest afterparty :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

tylko postaraj sie jakies ladniejsze ciecia stosowac, moze jakis wzorek :decayed:

Opublikowano

kufa mac ale impreza jak mogliście nie zaprosić ;(

dzisiaj jest afterparty :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ta kufa ja dopiero dotarłem do warsafffki i znów na impreze nie zdążyłem ;(

Opublikowano
  • Autor

No i po parówie ;(

dsc00163rs.jpg

Opublikowano

niech spoczywa w spokoju :decayed:

Moskal dawaj Viagre w podpis :kox:

Opublikowano
  • Autor

Moskal dawaj Viagre w podpis :kox:

nie jest jeszcze godna zeby zastąpić parówke

Opublikowano

parówa była godna... szkoda jej ;(

Opublikowano

szkoda fury ale jest godny nastepca :naughty: a Moskal powiedz jak lampy z parowy, mialy byc na deal, jak sprawa wyglada?

Opublikowano
  • Autor

a Moskal powiedz jak lampy z parowy, mialy byc na deal, jak sprawa wyglada?

beda na dil , tylko musze klosze wymienić , zamówiłem , pozostanie rozkleić , wymienic i wrzucić do sprzedam :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 20:21_________________________________________________

szkoda fury ale jest godny nastepca

do tej sytuacji pasuje powiedzenie : nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ile tarcz do kątówek zużyliście?! :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

ile tarcz do kątówek zużyliście?! :kox: :kox: :kox:

Straty podczas walki :

6 tarcz do duzej kątówki

5 tarcz do małej kątówki

1 siekiera

1 młotek

1 maglownica nacieta katówką

1 akumulator przeciąty kątówką

1 stabilizator przeciety kątówką

2 półosie uciete kątówką

1 rekawiczka wciągnieta przez kątówke

1 ręka moskala pocharatana katówką

Opublikowano

pewnie jedna, resztę rezali siekierką :polew:

Opublikowano

ile tarcz do kątówek zużyliście?! :kox: :kox: :kox:

Straty podczas walki :

6 tarcz do duzej kątówki

5 tarcz do małej kątówki

1 siekiera

1 młotek

1 maglownica nacieta katówką

1 akumulator przeciąty kątówką

1 stabilizator przeciety kątówką

2 półosie uciete kątówką

1 rekawiczka wciągnieta przez kątówke

1 ręka moskala pocharatana katówką

no bo albo się pije i robi albo się robi i pije :tongue4: :tongue4:

żescie dziś wymiękli bo bym wam pomógł wypić i jutro urlop na żądanie murowany :tongue4: :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.