Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chociaz nie skonczyla standardowo :wink4:

hot-dog-ecopy.jpg

Opublikowano
  • Autor

Chociaz nie skonczyla standardowo :wink4:

hot-dog-ecopy.jpg

w razie czego przełożysz moja skrzynie do automata ????

Opublikowano

Najpierw cos zadecyduj bo na razie to juz nie nadazam ;) BTW : wal w 1,8T w manualu i automacie jest inny :wink4:

Opublikowano

Chociaz nie skonczyla standardowo :wink4:

hot-dog-ecopy.jpg

dobre na tatuaz ... :kox::polew:

Opublikowano
  • Autor

Najpierw cos zadecyduj bo na razie to juz nie nadazam ;) BTW : wal w 1,8T w manualu i automacie jest inny :wink4:

nikt nie nadąża , nie jesteś sam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Moskal, porobisz mi foty airboxa na aucie i na sucho, bo zapomniałem o tym zupełnie? (poczekam cierpliwie :) )

Opublikowano
  • Autor

Moskal, porobisz mi foty airboxa na aucie i na sucho, bo zapomniałem o tym zupełnie? (poczekam cierpliwie :) )

ok tylko nie wiem na razie jak go założyć :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

aaaha... :kox:

Bardzo prosto. Wystarczy odkręcić dwie górne śrubki żeby wcisnąć do środka filtr. Wlot ma być od strony błotnika (nie silnika) tak, żeby można było użyć oryginalny tunel od pasa przedniego. Jedynie czego tam nie ma to mocowania, ale mam już pomysł. Ty możesz użyć trytytka-pakiet do testów. :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

no i na razie nie mam do czego założyć :decayed:

Opublikowano

Ale pech... tyle czekania, marudzenia i nawet nie zdążyłeś założyć. :decayed:

Opublikowano

moskal a niemcownia? makaroniarze? nie chce ci sie jechac?

Ja już mu mówiłem..nawet znalazłem B6 1.8 T za 4 koa € :naughty:

Akurat mój stary będzie jechał za tydzień do makaronów ;)

Wczoraj orientacyjnie szukałem LUPO... we Włoszech przewaga 1.4 i przebiegi 120 , 130 , 90 , 75 tys. km..a jedną znalazłem nawer z przebiegiem 45 tys. środek salon :kox:

Dla porównania .. to samo auto w DE - ceny od 1000 € i przebiegi 270, 300, 250, 190 tys. :sick3: i większość 1.0 . . .

a sory z ta USA porąbało mi się ....

ja tą widziałem

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8turbo-quattro-C10465399.html

Stoi na all..lata świetlne .

Opublikowano
  • Autor

Ja już mu mówiłem..nawet znalazłem B6 1.8 T za 4 koa € :naughty:

poka , ale ogólnie nie chce B6

Opublikowano
Opublikowano

raga skolowales skorke ? :decayed:

Skołowałeś jeszcze kogoś z takim gejowym wnętrzem do obszycia ? :decayed:

Opublikowano

A ile musisze tego zamowic min?

Jak skóra z kolekcji limitowanej to błam ( min. 4 metry :evil: ) ..jak mają cykliczne kolekcje to pół błamu ( 2 m. min.) :wink4:

Opublikowano

rozumiem ze niebieski nie jest kolorem limitowanym..

dokładnie , tylko porsche jeszcze go miało :naughty::decayed:
Opublikowano

rozumiem ze niebieski nie jest kolorem limitowanym..

Niebieski nie..granatowy raczej tak - z mojego próbnika ciężko wstrzelić się pod Wasz kolor :mysli:

Rozmowę przenoszę na PW bo nie ma co Dawidowi robić obory z tematu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Rozmowę przenoszę na PW bo nie ma co Dawidowi robić obory z tematu :decayed:

tu i tak chójem śmierdzi :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Rozmowę przenoszę na PW bo nie ma co Dawidowi robić obory z tematu :decayed:

tu i tak chójem śmierdzi :kox: :kox: :kox: :kox:

Dawid lubi zapach kutra :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.