Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Rozmowę przenoszę na PW bo nie ma co Dawidowi robić obory z tematu :decayed:

tu i tak chójem śmierdzi :kox: :kox: :kox: :kox:

Dawid lubi zapach kutra :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

to bylo o tobie

wiem :good:

Rozmowę przenoszę na PW bo nie ma co Dawidowi robić obory z tematu :decayed:

tu i tak chójem śmierdzi :kox: :kox: :kox: :kox:

Dawid lubi zapach kutra :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pozatym jak c**jem wieje to sie umyj ;/

chciałbm napisać : "Twoja stara nie narzeka" ale........

Opublikowano

chciałbm napisać : "Twoja stara nie narzeka" ale........

kazała trzymać to w tajemnicy ? :D

Opublikowano
:spam::offtopic::stop:
Opublikowano
  • Autor

:spam::offtopic::stop:

fakju

Opublikowano

:spam::offtopic::stop:

fakju

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Parówa is dead, a Wy schodzicie na inne tematy, wiec zamykam...

moskal, zaloz sobie temat w ZAKUPIE KONTORLOWANYM.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

I co sie dzieje z parówą :mysli:

Opublikowano

I co sie dzieje z parówą :mysli:

w sobotę jedzie do mnie na sekcję zwłok :naughty:

fotostory niebawem :cool1:

Opublikowano

Moskal, pamiętaj o mnie proszę. :chytry:

Opublikowano

I co sie dzieje z parówą :mysli:

Ostatnio na Battalionie wklejał graty na sprzedaż :naughty:

Opublikowano

Moskal pamiętasz o mnie :gwizdanie:

Opublikowano

Kurde a nadwozie sie znalazlo do avanta :P

Opublikowano
  • Autor

Moskal, pamiętaj o mnie proszę. :chytry:

Słuchaj , ja chyba zwróce ci tego Airboxa , raczej mi sie nie przyda bo do auta jakie najprawdopodobniej kupie ten sprzęt nie podejdzie. jest za mały :decayed:

Moskal pamiętasz o mnie :gwizdanie:

pamietam :good:

Kurde a nadwozie sie znalazlo do avanta :P

trzymaj ta bude , jutro sie okaże co wyjdzie w praniu :wink4:

Sprzedane juz zostało :

1. Silnik z osprzętem

2. skrzynia

3. komp z wiązka

4. fmic z orurowaniem

5. tip + ITG

6. gałka + mieszek

7. carbony

Reszta jest do wzięcia ale dopiero za jakiś czas , musze miec parenaście dni zeby rozebrać , ale mozna rezerwować klamoty jesli ktoś coś potrzebuje :good:

Opublikowano

za ile póściłeś carbony, i komu, tylko nie mów ze temu z mysłowić ;(

Opublikowano

Moskalito tylko jak będziesz wykręcał to nie uszkodź mam nadzieje że doszedłeś po zlocie do siebie :decayed:

Opublikowano

Kolkov lyknal 1.8T ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

za ile póściłeś carbony, i komu, tylko nie mów ze temu z mysłowić ;(

carbony pójda w rozliczeniu za pewnego moda. idą w dobre , godne ręce :good:

Buc jest ostatnia osoba jaka by to dostała. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 10:07_________________________________________________

Kolkov lyknal 1.8T ? :naughty:

:gwizdanie:

Opublikowano

Carbony to bym, łyknął :kox:, Ale do mojego dizlowskiego wnętrza i tak by nie pasowały :polew:

Opublikowano

carbony muszą przejść serię egzorcyzmów, a nowy właściciel powinien pójść na pielgrzymkę do Częstochowy...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.