Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To wszystko przez to że ostatnio na spocik pod Tesco nie wpadłeś :cool1:

Zderzaczek od eSy został ?

Opublikowano
  • Autor

To wszystko przez to że ostatnio na spocik pod Tesco nie wpadłeś :cool1:

Zderzaczek od eSy został ?

możliwe , lezy w garażu , zainteresowany ????

Opublikowano

Jesli dojdzie ze bedziesz na czesci sprzedawal pamietaj rezerwuje carbon i fmic.Pozdro.

te dwa elementy były juz zamówione godzine po tym jak forum obiegła wieść ,ze auto idzie do kasacji :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

carbonu nie bierz , przynosi pecha , zostało wyjete z rozbitej Esy , wsadzone w Viagre Raggamana która tez sie zatrzymała na słupie , a teraz u mnie pojeździły 3 miesiące i dzwon. nie bierz ich :thumbdown:

Davids ma na nie chrapke , dałbym mu ale szkoda chłopaka , młody jest , młodą fajna żone ma , nie chce go mieć na sumieniu. no i za daleko do Mysłowic mam zeby jeździć "pocieszać" jego żone :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Każdy kto jest chętny na moje carbony niech przypomni se ten widok :

dscn0004copy.jpg

Dawid nie sprzedawaj ich :kox::naughty:

Opublikowano

To wszystko przez to że ostatnio na spocik pod Tesco nie wpadłeś :cool1:

Zderzaczek od eSy został ?

możliwe , lezy w garażu , zainteresowany ????

A tak z ciekawosci rzuc na PW koszty :gwizdanie: miesiac temu bym na 100% kupił

Opublikowano

moskal ;( twoja fura ;(

Opublikowano

To wszystko przez to że ostatnio na spocik pod Tesco nie wpadłeś :cool1:

Zderzaczek od eSy został ?

możliwe , lezy w garażu , zainteresowany ????

A masz może do tego zderzaka halogeny, bo był bym nimi zainteresowany.

Opublikowano

Jesli dojdzie ze bedziesz na czesci sprzedawal pamietaj rezerwuje carbon i fmic.Pozdro.

te dwa elementy były juz zamówione godzine po tym jak forum obiegła wieść ,ze auto idzie do kasacji :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

carbonu nie bierz , przynosi pecha , zostało wyjete z rozbitej Esy , wsadzone w Viagre Raggamana która tez sie zatrzymała na słupie , a teraz u mnie pojeździły 3 miesiące i dzwon. nie bierz ich :thumbdown:

Davids ma na nie chrapke , dałbym mu ale szkoda chłopaka , młody jest , młodą fajna żone ma , nie chce go mieć na sumieniu. no i za daleko do Mysłowic mam zeby jeździć "pocieszać" jego żone :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Każdy kto jest chętny na moje carbony niech przypomni se ten widok :

dscn0004copy.jpg

Dawid nie sprzedawaj ich :kox::naughty:

a kiedy byl ten dzwon? bo viagre mialem okazje ogladac na zywo u nastepnego wlasciciela :blink:

Opublikowano

Moskal jak masz przedni zderzak od S4 ze wszystkim dawaj numer konta i go biore bo jest mi potrzebny na szybkosci:)

Opublikowano
  • Autor

na razie ze zderzakiem sie wstrzymuje , rozważam kupno drugiego 1.8T i tam bym go wsadził

Opublikowano

na razie ze zderzakiem sie wstrzymuje , rozważam kupno drugiego 1.8T i tam bym go wsadził

dobrze gada :kox: a nie jakies mitasubiszi :gwizdanie:

Opublikowano

co do carbonów :gwizdanie: kupiłem od flayera, jego S była uszkodzona od strony kierowcy :gwizdanie: wsadziłem do siebie i poszła wczoraj felga z tej samej strony :polew::kox:

Opublikowano

Moskal jak masz przedni zderzak od S4 ze wszystkim dawaj numer konta i go biore bo jest mi potrzebny na szybkosci:)

byl na allegro za 850zl kompletny :wallbash: :wallbash: przegladam je codziennie i go nie widzialem(byla dobra okazja)[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 21:04_________________________________________________

co do carbonów :gwizdanie: kupiłem od flayera, jego S była uszkodzona od strony kierowcy :gwizdanie: wsadziłem do siebie i poszła wczoraj felga z tej samej strony :polew::kox:

dlatego musisz je sprzedac :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie ma silnego :gwizdanie: jak się ma ro***bać to chociaż z carbonami :polew:

Opublikowano
  • Autor

Panowie nie przysyłajcie mi prosze PW odnośnie gratów , no chyba ze ktoś chce kompletny silnik z osprzętem. do 10 września auto stoi w całości , jesli sie nie sprzeda wtedy wywoże i rozbieram. od tego momentu bede sprzedawał klamoty.

wszystko bedzie opisane w temacie.

Opublikowano

dobra :decayed:

jak cos biore fele :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak cos biore fele :kox:

oka Daymoon :good:

Opublikowano

moskalowski gdzie regenerowałeś turbinę z parówy?

Opublikowano
  • Autor

moskalowski gdzie regenerowałeś turbinę z parówy?

Turbo serwis - obozowa

Opublikowano

dobra :decayed:

jak cos biore fele :kox:

czego Ty juz nie kupowales ode mnie :polew:

Opublikowano
  • Autor

dobra :decayed:

jak cos biore fele :kox:

czego Ty juz nie kupowales ode mnie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.