Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak B6 to tylko 2,7BiT :naughty: :naughty:

Opublikowano

zaufaj mi ziom, jest tylko 1 wyjscie :cool1:

wyjmujesz cenne graty z auta i je sprzedajesz, reszte puszczasz w calosci za rozsadne pieniadze komus.

bierzesz kase za szkode calkowita i kupujesz eSe :gwizdanie:

tylko zebys sie teraz z ch*jami nie bujal o ta kase miesiacami :disgust:

Opublikowano

Jak B6 to tylko 2,7BiT :naughty: :naughty:

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak B6 to tylko 2,7BiT :naughty: :naughty:

dokładnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

zaufaj mi ziom, jest tylko 1 wyjscie :cool1:

wyjmujesz cenne graty z auta i je sprzedajesz, reszte puszczasz w calosci za rozsadne pieniadze komus.

bierzesz kase za szkode calkowita i kupujesz eSe :gwizdanie:

tylko zebys sie teraz z ch*jami nie bujal o ta kase miesiacami :disgust:

sie zobaczy :wink4:

PZU chyba nie wali w c**ja , co ???

Moskal, za ile carbony pociskasz ? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja mogę wziąć kierę :decayed: Tak na pamiątkę sobotniego wyjazdu :kox: :kox:

Opublikowano

pzu wali w c**ja :thumbdown:

Opublikowano

Ja tez nie nastawiałbym się na niewiadomo ile... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Ja tez nie nastawiałbym się na niewiadomo ile... :confused4:

12.000 - 13.000 mnie zadowoli :wink4:

Opublikowano

Ciekaw jestem ile zwrócą ... współczucie

Opublikowano

Ja tez nie nastawiałbym się na niewiadomo ile... :confused4:

12.000 - 13.000 mnie zadowoli :wink4:

nie licz na tyle, jak bedzie 10k to bedzie dobrze, moj rocznik jest wyceniany na 11-12 chyba

Opublikowano

PZU chyba nie wali w c**ja , co ???

Właśnie PZU jest najgorsze :confused4: , ale jakby co to jest taka instytucja jak rzecznik ubezpieczonych

Opublikowano

no i parówa zakończyła kariere :thumbdown:

milanwek.jpg

mil2.jpg

Ja pier**le - znowu...

:doh1:

Opublikowano
  • Autor

Ja tez nie nastawiałbym się na niewiadomo ile... :confused4:

12.000 - 13.000 mnie zadowoli :wink4:

nie licz na tyle, jak bedzie 10k to bedzie dobrze, moj rocznik jest wyceniany na 11-12 chyba

ty no za ADR-a 1995 dami mi 11.400 to teraz dostane mniej ??? chyba nie :wink4:

Opublikowano

Ja tez nie nastawiałbym się na niewiadomo ile... :confused4:

12.000 - 13.000 mnie zadowoli :wink4:

nie licz na tyle, jak bedzie 10k to bedzie dobrze, moj rocznik jest wyceniany na 11-12 chyba

ty no za ADR-a 1995 dami mi 11.400 to teraz dostane mniej ??? chyba nie :wink4:

obys 13stke wyjal :good: :good:

Opublikowano

obys mial racje ale jak ja wycenialem to sie przerazilem jak mi powiedzial jaka wartosc rynkowa mojej fury

Opublikowano

Ubezpieczałem auto kilka dni temu babka mi mówi że moje auto według ich taryfikatorów i tabelek na ten roku jest warte 14.000 :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Ubezpieczałem auto kilka dni temu babka mi mówi że moje auto według ich taryfikatorów i tabelek na ten roku jest warte 14.000 :wallbash:

to niech mi takie znajdzie za tą cene , chętnie przytule :wink4:

Opublikowano

eeee no mi inter risk 3tyg temu jak brałem ubezp wycenił na 21.000 , to pzu coś ściemniają[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 14:33_________________________________________________Moskal współczuję - parówa była godna :good:

Opublikowano
eeee no mi inter risk 3tyg temu jak brałem ubezp wycenił na 21.000 , to pzu coś ściemniają

Bo przy kupnie ubezpieczenia płaćisz od zawyżonej kwoty a szkodę regulują zaniżając ją :gwizdanie: Na tym polega myk :wallbash:

Poza tym Iver jest pewna różnica w roczniku :gwizdanie:

Opublikowano

ja mam swoja wyceniona na 25k

mi w sobote wycenili na 37 k**wa mac... zmieniam ubezpieczyciela.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.