Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

raczej nie powinienes, masz afr jak przy wolnossakach

wiem ze lepiej jest jak jest za ubogo niz za bogato :decayed:

no nic , bede musiał wcześniej bujnąć sie na śląsk do Gregora

wpadaj wpadaj :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

robiłem w niedziele porządki pod maską , polecam płyn do mycia silników : FULAR :good:

56470084.jpg

87277118.jpg

51904522.jpg

38579256.jpg

Opublikowano

tak czysto ze mozna jesc :kox: kupuj konsole lepiej odemnie an ie tam czyscisz silniki :kox:

Albo lewą lampę :decayed:

Opublikowano

a dlaczego komora \silnika jest czerwona?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a dlaczego komora \silnika jest czerwona?? :mysli:

czerwona nie jest ,zdjęcie troszke przekłamuje , jest ciemniejsza niż lakier , tez zwróciłem na to uwage :wink4:

Opublikowano
  • Autor

osłone bys na silnik jakas zalozyl

mam osłone

773496032.th.jpg

ale specjalnie dla niej musiałem pokrywe zaworów inna kupic bo do tej nie podejdzie a tylko taka osłona mi sie podoba.

a nie zauważyliście ze nie ma lpg ?? :gwizdanie:

Opublikowano

no właśnie, chyba też są inne osłony co moskal? pamiętam sztukę z poznania co rok temu oglądałem to chyba miała inaczej napisy umieszczone :blink::mysli:

Opublikowano

Pochwal sie nowym zakupem :naughty:

Opublikowano

wlasnie, nie ma lpg :mysli:

Opublikowano

krążą po forum mity że body eSowe będzie w parówie :naughty: prawda to?

Opublikowano

haha :D Wypieprzylem taki dekiel na zlom :decayed:

Opublikowano

wkładać to on może reke w gatki małolatkom :decayed::tongue4:

już ty nie bądź zazdrosny :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie, chyba też są inne osłony co moskal? pamiętam sztukę z poznania co rok temu oglądałem to chyba miała inaczej napisy umieszczone :blink::mysli:

jest jeszcze jeden model , zakładany na "blaszki" takie jak puszka filtra lub osłona rozrządu

wlasnie, nie ma lpg :mysli:

lpg jest tylko wtryski wsadziłem pod kolektor zebym mógł założyc osłone :gwizdanie:

Pochwal sie nowym zakupem :naughty:

krążą po forum mity że body eSowe będzie w parówie :naughty: prawda to?

na razie przód bo jak fly zajebał cene to az popuściłem w majty :kox: :kox: :kox:

haha :D Wypieprzylem taki dekiel na zlom :decayed:

u mnie tez leży to go założe , pieknnie sie bedzie komponował z airboxem z kwasówki na ITG :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

wkładać to on może reke w gatki małolatkom :decayed::tongue4:

zazdrosniku ty :hahaha:

Opublikowano
na razie przód bo jak fly zajebał cene to az popuściłem w majty kox kox kox

to TY ku**sie podkupiłeś zderzak :kox:

Opublikowano
  • Autor
na razie przód bo jak fly zajebał cene to az popuściłem w majty kox kox kox

to TY ku**sie podkupiłeś zderzak :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tez zderzak należał do mnie od momentu kiedy w głowie Flyera narodziła sie myśl o przekładce :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jebał pies zderzaki chcę karbonexy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chcę karbonexy :decayed:

robia robote ale tylko z esową kierą i czarna esową podsufitką :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.