Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

muszę poprosić kogoś o VT bo ciekawie może być :mysli:

bądź co bądź rezaj co masz rezać bo będzie mokro :decayed:

u ciebie na ciemnym aucie miazga :good:

Opublikowano

u ciebie na ciemnym aucie miazga :good:

chyba zaryzykuje :slina:

właź na gg :decayed:

Opublikowano

u ciebie na ciemnym aucie miazga :good:

chyba zaryzykuje :slina:

właź na gg :decayed:

to dobrze, może i ja się w końcu zmotywuję... moje ciągle leżą rozklejone... [br]Dopisany: 30 Maj 2010, 16:51_________________________________________________zobaczę, to na granatowym padle od smsa :cool1:
Opublikowano

a jak by tak wnętrze objebać w kolor budy? :kox:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

moje ciągle leżą rozklejone...

to najgorszą część roboty masz za sobą :good:

Opublikowano

moje ciągle leżą rozklejone...

to najgorszą część roboty masz za sobą :good:

brakuje mi jednego szkła... dlatego w sumie robota stoi...
Opublikowano
  • Autor

moje ciągle leżą rozklejone...

to najgorszą część roboty masz za sobą :good:

brakuje mi jednego szkła... dlatego w sumie robota stoi...

a co sie stało ze ci szkła brakuje ????

Opublikowano

moje ciągle leżą rozklejone...

to najgorszą część roboty masz za sobą :good:

brakuje mi jednego szkła... dlatego w sumie robota stoi...

a co sie stało ze ci szkła brakuje ????

długa historia.. w każdym razie nie zepsułem ich - takie były :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

długa historia.. w każdym razie nie zepsułem ich - takie były :gwizdanie:

kórwa mogłeś gadać :confused4: , miałem jescze niedawno szkła do obu poliftowych lamp , a jedną nawet całą/kompletną maźniętą na czarny mat

sprężynki na przód H&R -40mm

hr40mm.th.jpg

Opublikowano

a gdzie tyl?

Opublikowano
  • Autor

a gdzie tyl?

w drodze :gwizdanie:

zastanawiam sie czy zakładać na tył bo on i tak siedzi o wiele nizej niz przód a jak go jeszcze opuszcze to bedzie mi tarło o nadkola :thumbdown:

Opublikowano

znaczy ze cos jest nie halo...

Opublikowano
  • Autor

znaczy ze cos jest nie halo...

nie , poprostu przewaznie kufer zawalony+zapas+pełne lpg+prawie pełne Pb i wyglada dlatego tak:

realq.th.jpg

jak przód pójdzie niżej to bedzie dla mnie akurat :good:

Opublikowano

w twoim przypadku chyba tylko przednie springi wystarczą

Opublikowano
  • Autor

w twoim przypadku chyba tylko przednie springi wystarczą

tez mi sie tak wydaje :wink4:

Opublikowano

długa historia.. w każdym razie nie zepsułem ich - takie były :gwizdanie:

kórwa mogłeś gadać :confused4: , miałem jescze niedawno szkła do obu poliftowych lamp , a jedną nawet całą/kompletną maźniętą na czarny mat

;( ;( trudno
Opublikowano
  • Autor

długa historia.. w każdym razie nie zepsułem ich - takie były :gwizdanie:

kórwa mogłeś gadać :confused4: , miałem jescze niedawno szkła do obu poliftowych lamp , a jedną nawet całą/kompletną maźniętą na czarny mat

;( ;( trudno

ale mam dwie soczewki jakbyś potrzebował :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

długa historia.. w każdym razie nie zepsułem ich - takie były :gwizdanie:

kórwa mogłeś gadać :confused4: , miałem jescze niedawno szkła do obu poliftowych lamp , a jedną nawet całą/kompletną maźniętą na czarny mat

;( ;( trudno

ale mam dwie soczewki jakbyś potrzebował :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

soczewki mam :cool1: :cool1: dzięki
Opublikowano
  • Autor

końcówki do założenia :cool1:

kocwki.jpg

Opublikowano

końcówki do założenia :cool1:

kocwki.jpg

w czarny mat je smignij :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.