Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przeciez jezdzi

dziwi mnie tylko fakt ze wczesniej nie kopcila a teraz po zmianie silnika nagle zaczela :mysli:

na poczatku myslalem ze turbo jest inne ale sie okazalo ze ze starego wsadzil...

Opublikowano

To albo turbo puściło, przecież zawsze może puścić... albo silnik się sra.

ale to już wiadomo

Opublikowano

To albo turbo puściło, przecież zawsze może puścić... albo silnik się sra.

ale to już wiadomo

no wlasnie nie wiadomo :wink4:

Opublikowano

a mówiłem żeby wyremontować stary :gwizdanie:

przynajmniej była by pewność że z silnikiem nie będzie już problemów, a tak? nowy silnik i dodatkowo remont?

Moskal, może masz dziurę w dolocie :polew: a sorry, to nie klekot :naughty:

Opublikowano

ja obstawiam silnik :przebiegly:

Opublikowano

ja obstawiam silnik :przebiegly:

99% trefny silnik w dobrej cenie :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

ta octavia ma teraz 285km+40km NX :decayed: moskala parówa nie da rady :polew: :polew:

ale ja wyraźnie napisałem ze zapraszam "udzielające sie tu klekoty" , z tego co wiem Rogal sie w moim wątku nie udziela :gwizdanie:

przeciez jezdzi

dziwi mnie tylko fakt ze wczesniej nie kopcila a teraz po zmianie silnika nagle zaczela :mysli:

na poczatku myslalem ze turbo jest inne ale sie okazalo ze ze starego wsadzil...

smrodziła na starym około 2 tygodnie przed zawałem :wink4:

albo silnik się sra.

przynajmniej była by pewność że z silnikiem nie będzie już problemów, a tak? nowy silnik i dodatkowo remont?

99% trefny silnik w dobrej cenie :gwizdanie:

ja obstawiam silnik :przebiegly:

jak silnik sie sypie to spoko bo mechanik robi go w ramach rękojmi , z tym nie ma problemu , polecił szrot z którego wziąlem motor to teraz musi przy nim za***rdalać :naughty: :naughty: :naughty:

ogólnie nie ma tragedii , zrobiłem 1500km i wzięło ze 2mm z bagnetu , sikam na to na razie , gadałem z Gregorem , poinstruował mnie co mam zrobić zeby rozwiać pewne wątpliwości.

dzisiaj leciałem z Torunia na Wawke i sie pare autek zdziwiło jak ich stara pojechana megłajersem rycząco/psycząca babka wy***rdalała prawym pasem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ogólnie silnik chodzi lepiej niz poprzedni :good::wink4:

wczoraj poleciałem do sąsiedniej mieściny odwiedzić kumpla i jego znajomy ma Vectre A 2.0 115KM , pyta sie mnie ile ma moja , ja mówie ze 110 (ale nie powiedziałem ze kW) , to on by sie chciał ustawić , mówie zeby ustał 10m z przodu , bo moge go wciągnąć dolotem jak bedzie równo ze mną. patrzy na mnie i mówi ze ja na tych kapciach w zyciu go nie jebne, no to ja mu , ze musze mieć takie zeby trzymać trakcje bo na mniejszych sie ślizga. no i wymiękł ale co sie uchachałem z kumplem to moje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wysmarowales ja meglajersem??

Opublikowano
  • Autor

wysmarowales ja meglajersem??

a jak , świeci sie jak Puckowi torba na wielkanoc :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

wysmarowales ja meglajersem??

a jak , świeci sie jak Puckowi torba na wielkanoc :kox: :kox: :kox:

poka poka

Opublikowano
  • Autor

poka poka

na Śląskich poszukaj , gdzieś tam Guru wrzucał fotki

a Parówą w megłajersie nacieszylem sie 5 h i 200km bo w wawie ulewa i mam całe auto ujebane.

ale powiem ze wosk NX daje za***iście rade :good:

Opublikowano

wysmarowales ja meglajersem??

a jak , świeci sie jak Puckowi torba na wielkanoc :kox: :kox: :kox:

jeeebany, znów musiał wyczaić :naughty:

Opublikowano

miła konwersacja na poziomie liceum (przynajmniej) wskazana :decayed::naughty:

Opublikowano

miła konwersacja na poziomie liceum (przynajmniej) wskazana :decayed::naughty:

:D

przeciez to spamowy temat :naughty:

Opublikowano

miła konwersacja na poziomie liceum (przynajmniej) wskazana :decayed::naughty:

:D

przeciez to spamowy temat :naughty:

przy zachowaniu wszelkich zasad sawuar vivru , i ferplej :decayed: :decayed:
Opublikowano

miła konwersacja na poziomie liceum (przynajmniej) wskazana :decayed::naughty:

:D

przeciez to spamowy temat :naughty:

przy zachowaniu wszelkich zasad sawuar vivru , i ferplej :decayed: :decayed:

:cicho:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dejffffffff pokaż tą podsufitkę :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Dejffffffff pokaż tą podsufitkę :cool1:

lezy jeszcze w domu , musze tego kondona mustiego zatrudnić w niedziele do montazu to zrobie małą sesje :wink4:[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 06:38_________________________________________________

wwwmb.jpg

Opublikowano
  • Autor

Boże ale padło :sick3: :sick3: :sick3::decayed::bag:

ty zazdrośniku :hahaha:

Opublikowano
  • Autor

:yeah: :yeah: :decayed: :decayed:

synu marnotrawny , wrzuc mi tu fotki twojego wskaźnika , tylko takie z boku i z góry zebym mógł zobaczyć jak wygląda połączenie wskaźnika z kratką :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.