Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie na tyle leżą zimowe gumy ;)

zimowe mial 15" a te sa 17"

Opublikowano

W bagażniku buba! :polew:

Opublikowano

W bagażniku buba! :polew:

:polew:

Opublikowano

W bagażniku buba! :polew:

:polew:

:polew: :polew: :polew:

pewnie osiadł, przecież błota to tam od zaje...

Opublikowano

Taa.. Na tylnimi amorami można sobie materac wyłożyć.. :gwizdanie: Takie mięciutkie :decayed:

Ale nie ma co go wk***iać bardziej :kox:

Opublikowano

teee faktycznie tak teraz na te szyby patrzę :blink:

:polew:

Opublikowano

juz na letnich :good:

20100320.th.jpg

Ja się przyjebie do czegoś innego :naughty:

Dawid..kupiłeś nachoojowsze felgi jakie tylko są klepane na tym wesołym świecie :tongue4::decayed:

Też kiedyś popełniłem ten błąd..ale zajebałem sobie z plaskacza i oddałem je na drugi dzień z saaamego rana :kox: :kox:

Opublikowano

juz na letnich :good:

20100320.th.jpg

Ja się przyjebie do czegoś innego :naughty:

Dawid..kupiłeś nachoojowsze felgi jakie tylko są klepane na tym wesołym świecie :tongue4::decayed:

Też kiedyś popełniłem ten błąd..ale zajebałem sobie z plaskacza i oddałem je na drugi dzień z saaamego rana :kox: :kox:

o tym to już nie chciałem mówić :tongue4:

Opublikowano

pochwal sie jak wrazenia z jazdy z nowym serduchem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Czy Ty masz ściemę tylko 2 szyb? :blink::decayed::wallbash:

przyszła zima i nie zdążyłem z resztą :wink4: za 3 tygodnie bedą wszystkie , włącznie z przednia :gwizdanie:

czemu przod wyrzej niz tyl??

troche w kufrze było śmieci , zawias 1BE z wyjebanymi amorami

Dawid..kupiłeś nachoojowsze felgi jakie tylko są klepane na tym wesołym świecie :tongue4::decayed:

a mi sie widzą :tongue4:

pochwal sie jak wrazenia z jazdy z nowym serduchem :gwizdanie:

spoko wszystko git tylko trzeba zaadaptować przepustnice , w momencie wciskania sprzęgła i pusz czaniu gazu przy zmianie biegu , silnik dodaje sobie jakies 300 obr/min

Opublikowano

moskal dużo jest zezby żeby przełożyć silnik aeb do adr-a nie wiesz może bo mogę kupić u nas dobry i pewny za 1000zł ale nie wiem co dalej musiał bym kupić

Opublikowano

moskal dużo jest zezby żeby przełożyć silnik aeb do adr-a nie wiesz może bo mogę kupić u nas dobry i pewny za 1000zł ale nie wiem co dalej musiał bym kupić

za dużo pioerd....ia, nie opłaca sie :no: :no: :no: :no:

Opublikowano

moskal dużo jest zezby żeby przełożyć silnik aeb do adr-a nie wiesz może bo mogę kupić u nas dobry i pewny za 1000zł ale nie wiem co dalej musiał bym kupić

wiązki c**je muje dzikie węże... jak już na takiego swapa się decydować to lepiej 2.7bit wsadzić
Opublikowano

sam silnik to nie wszystko plus te dzikie węże gra nie warta świeczki ;(

pojeżdżę z rok i pomyśle o czymś z T :evil:

Opublikowano

i Q :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

moskal dużo jest zezby żeby przełożyć silnik aeb do adr-a nie wiesz może bo mogę kupić u nas dobry i pewny za 1000zł ale nie wiem co dalej musiał bym kupić

gdybyś miał silnik w adeerze zniszczony przez np. uj***ny zawór :decayed: to swap sie w miare opłaca bo i tak musisz zmieniać silnik , dla samej przyjemności to chyba lepiej sprzedać adeera i kupić aeb :good:

do wymiany idzie cała elektronika w aucie a troche jebania z tym jest , o wiele wiecej niz z sama przekładką :thumbdown:

Opublikowano

Kasa jest, paczka poleciała. Będziesz miał co robić w łikend :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kasa jest, paczka poleciała. Będziesz miał co robić w łikend :wink4:

w łikend to ja bede za***any leżal w Bukowinie :kox:

Opublikowano

Do VII Ogólnopolskiego Zlotu Audi A4 Klub Polska pozostało: 3 dni 6 h 46 min. 41 sek.

Aha :wink4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Do VII Ogólnopolskiego Zlotu Audi A4 Klub Polska pozostało: 3 dni 6 h 46 min. 41 sek.

Aha :wink4::decayed:

a tak wogóle to dlaczego nie jedziesz ????[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 09:23_________________________________________________bo jest wolne miejsce jakby co :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.