Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] 18`BBS CH, BRD, FMIC, jeszcze tylko tył...


retrikal

Rekomendowane odpowiedzi

pojawiło się parę zmian więc postanowiłem odświeżyć temat i zrobić jakieś małe porządki w tym co już było,

a4industrial4640x480.jpg

rok produkcji: 2004

przebieg aktualny: 217 tys. (zakupu 180tys.)

motor: AVF 6 biegów manual

Wyposażenie z grubsza:

- kolor szary delfin

- skórzana 4-ramienna multifunkcyjna :decayed: kierka,

- 6 x AIRBAG

- sportowe fotele, podgrzewane z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego

- kolorowy FIS,

- Navi BNS 4.2

- 2-strefowa klima

- podłokietnik przód + tył

- tempomat

- nagłośnienie Audi 8 głośników + woofer i wzmacniacz

- zestaw głośnomówiący bluetooth

- parktronic tył

- felgi ori Audi (biedronki) 205/50/16 - na te fele zakładam Pirelli Carving 205/55/16 - odbiór jutro tj. 14.10

- felgi na zimę alu 15"

Mody:

- felgi 17" AVUS z kapciem 225/45/17

- custom schwarz mat pakiet, lampy przednie, grill przód - góra i dół, listwa zderzaka tył,

- program na 166Hp (3 miesiące no i powiało nudą :evil:)

- dalsze mody mechaniczne...:

- wymiana turbiny na KKK z silnika BRD

- FMIC + orurowanie by Dynosoft Wrocław

- strojenie i nowy program by Mirass Dynosoft Wrocław

finalnie udało się uzyskać 185.3Hp i 396Nm,

WYKRES:

1dZ1V9.jpg

Planowane mody:

- tarcze hamulcowe 312mm Zimmermanny nawiercane + klocki (ten mod spróbuje oprzeć tylko o wymianę jarzma, które notabene szukam od jakiegoś czasu i nigdzie nie mogę znaleźć...?) są i tarcze i klocki! :kox:

- chłodnica oleju (dużo km robię po autobanach, a tam nie sposób przecież jechać 130km/h, więc lepiej dmuchać na zimne)

- navi RNS-E

- poprawa nagłośnienia

- może kiedyś zawiecha, ale na dzień dzisiejszy w moim przypadku, nawet - 20mm będzie nie praktyczne...

- gałka s-line - jest :kox:

*stan na dzień 23.04

- kierka TT s-line MF

- felgi 18` BBS CH motorsport czarny mat

- listwy s-line w kolorze czarnym

- sprężyny eibach pro kit

- czarne relingi

ogólnie schwarz mat :polew: :polew:

+ zderzak s-line przód,

czekam na Wasze opinie, sugestie i inne takie tam... :>

pozdrawiam

Marcin

TAK BYŁO W OGŁOSZENIU:

86133852.jpg

TAK Było:

96729122.jpg

72611702.jpg

15697433.jpg

12916758.jpg

17594690.jpg

w808.png

312mm Zimmermann + klocki Zimmermanna

1fy8dJ.jpg

gałka s-line:

WGpk0.jpg

NO I TERAZ AKTUALNE NA DZIEŃ 23 kwietnia 2010:

f1x.jpg

66301059.jpg90300895.jpg

74749653.jpg

Aktualne na dzień 23 lipca:

industrial4.jpg

industrial3bw.jpg

industrial6.jpg

industrial2bw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :good: zmiany w dobrym kierunku :good: ciekawie wygląda grill w kolorze czarnym :gwizdanie:

mam jarzma ale na tył :)

Gratuluję zakupu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna prawie bliźniaczka :>

Ładnie chłopaki wystroili furkę - zastanawiałem się właśnie, kto z Kłodzka lub okolic robił w DS auto, bo Daniel się chwalił ostatnio :naughty:

Jak się na takim zestawieniu śmiga ? Ma to dużo większego buta niż na seryjnych gratach, bo właśnie rozważam, czy założyć do siebie pakiecik stylistyczny, czy zainwestować w zrobienie takiego samego mod'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się na takim zestawieniu śmiga ? Ma to dużo większego buta niż na seryjnych gratach, bo właśnie rozważam, czy założyć do siebie pakiecik stylistyczny, czy zainwestować w zrobienie takiego samego mod'a.

zdecydowanie lepiej niż na seryjnych gratach...latam dużo na trasie kłodzko - wrocław i wyprzedzanie już nie jest moją zmorą...autko pieknie jedzie na 4 i 5 biegu, a o to właśnie mi chodziło... najbardziej jednak widoczne jest to ze w cieplejsze dni autko już tak nie puchnie jak po samym programie....zdecydowanie zamiast pakietu stylizacyjnego, polecam pakiet moc....

Az sie prosi o czarne relingi :)

tak, kurde nawet przeoczyłem wątek w dziale ZAMIANA i poszło koło nosa.... ale czy do tego nie lepiej byłoby zrobić felgi na szary grafit??? jak myślicie??

dziękuje za miłe słowa!! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto i modyfikacje też ciekawe mu zafudowałeś :good:.

Proponuje zmienić hamulce na 320x30mm koszt modyfikacji podobny do 312 a hamuje duzo lepiej. Same jarzma pod 312 ciezko znaleźć bedziesz musiał kupić całe zaciski. Warto też zrobić tył bo jak zostawisz serie to auto będzie mocno schodzić w dół przodem przy ostrym hamowaniu.

Pomyśl kiedyś w przyszłości nad wydajniejszymi pompkami wtedy w mocy powinno 2 pokazać się z przodu :)

Powodzenia w dalszych modyfikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładniusia, moja była w identycznym kolorze, tylko 1.8T... Jarol ma rację, wrzuć 321tarcze, hamują pięknie... ogółem autko super...[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 20:27_________________________________________________ :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, dzięki za wszystkie opinie....

co do hamulców, macie racje...będzie trzeba pomyśleć o komplecie i to czegoś większego tak jak piszecie...

co do wtrysków, to 'kiedyś' będzie po prostu nowe autko, zdecydowanie z 3 z przodu :evil: :evil:

póki co to wystarczy, jest zadowalająco, 20km nie wiele zmieni tak na prawdę, teraz skok musi być znacznie większy... :decayed: [br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 18:21_________________________________________________a jednak...zamontowałem sprężyny od s-line -20mm... może wizualnie nie za dużo zmieniły, ale autko prowadzi się znacznie znacznie lepiej...

mam parę pytań do Was....

mianowicie przymierzam się do wymiany navi na RNS-E... mam już kosz 2din, klime 2din, poluje na navi... teraz pytanko co jeszcze potrzebuje do wymianki z BNS na rns? wertuje wątek rnse od a do z i się trochę zamotałem...

na pewno antena odpada :), ale nadal trzeba coś tam motać przy zegarach????

proszę pomóżcie mi skompletować odpowiednie częsci....

no i jeszcze jedna sprawa... przymierzam się do wymiany kierownicy... szukam modułu kontrolnego z odpowiednią numeracją, czy ktoś mi pomoże???? allegro i niemiecki ebay, albo nie mają, albo źle szukam... z taśmą nie ma problemu, jest parę sztuk na allegro, ale z modułem gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko :) ten grill wygląda fajnie :good: ale brak mi tu czarnych relingów :gwizdanie: a co modułu kontrolnego to musisz pisać , dzwonić do ludzi z allegro czesto mają takie bajery ale nawet tego nie wystawiają :) najlepiej do tych którzy mają na sprzedasz kierownice z B7 multi (ja tak osobiście znalazłem swój) Numery to - 8E0-953-549-R lub 8E0 953 549 Q :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E już zamontowana,

dzięki alvaro za navi :notworthy:

Marcinowi z krk dziękuje za profi montaż :notworthy:

zieluchowi za polecenie Marcina :notworthy:

41615312.th.jpg

aktualnie u mnie pada śnieg, ledwo dojechałem do domciu...masakra,

37077519.th.jpg

ale ja się cieszę, bo przychodzi czas na drugą/pierwszą zajafkę :kox:

http://vimeo.com/6294912

to ja, gdyby ktoś pytał...[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 20:43_________________________________________________sytuacja na froncie zupełnie się nie poprawia!

kurier ma dotrzeć z oponami zimowymi, ale znając życie sam ich nie ma, a na letnich może sobie :gwizdanie:

74576868.jpg w640.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowcipniś z nizin.... :wallbash::decayed:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 10:40_________________________________________________no i pięknie, dzięki Patrykowi udało się zakupić jarzma nówki sztuki, ori z aso w bardzooooooo dobrej cenie, do tego również dzieki niemu, tarcze 312 zimmermany nawiercane + klocki tez zimmermana...+ wymiana :naughty:

narazie wszystko na dotarciu, ale wiadomo różnica znaczna i niezdecydowanych, zdecydowanie namawiam :good:

jutro wrzucę jakieś fotki...wreszcie jakoś wypełniły się felgi, choć jeszcze większe muszą wyglądać :kox:

jak patrze na tył to muszę podejść bliżej koła, bo się zastanawiam czy tam w ogole coś jest :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ładna i mody w dobrym kierunku - sporo już zrobiłeś :) Koledzy słusznie podpowiadają z czarnymi relingami :good: Wtedy felga grafit rzeczywiście będzie ładnie się komponować. Koniecznie wrzuć fotki tarcz jak je już założysz - chętnie zobaczę jak Zimmerki się prezentują :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz w tych nawiercanych zimmermankach co jakis czas przetykaj dziurki aby nie było zapchane bo możesz uszkodzic tarcze :cool1:

jaki klocek zapodałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję Wam za miłe słowa! :notworthy:

podbudowują do dalszych modów...

kuźwa od wczoraj czekam na gałeczkę zmiany biegów s-line i nie mogę już na d*pie usiedzieć :wallbash:

w 1 poście fotka hamulców..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...