Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Kaju znalazłem takie info:

(Only available on Immo3 VDO clusters.)

Change address 0x01ED from 30 to

30 – default, turn off all cluster lighting

33 – turn on info display lighting (clock & odometer)

35 – turn on gauge lighting

37 – turn on gauge and info display lighting (clock & odometer)

39 – turn on needle lighting

3B – turn on needle and info display lighting (clock & odometer)

3D – turn on needle and gauge lighting

3F – turn on all cluster lighting

potwierdzisz, ze tylko immo 3?

pzdr.

assist

Nie potwierdzam, czy tylko immo3, z tym się jeszcze nie spotkałem :hi:

tylko ja jeszcze nigdy w zyciu nie sciagalem kierownicy wiele rzeczy robilem ale nie to.

nic się nie bój, też ostatnio wymieniałem manetkę i dałem rady, też pierwszy raz ever ;)

odłącz aku i jazda, ja w polifcie jeszcze musiałem specjalny klucz kupić, poczytaj jak to jest w przedfl

Po h*j?! Ja poduchę ściągam i podpinam z kluczykiem w stacyjce bez pierdolenia :decayed: ściągnięcie kiery i dojście do manetki do 6-7 minut roboty, dzisiaj to robiłem, miałem porobić zdjęcia, ale przy pierwszym zdjęciu jebły baterie w aparacie... :facepalm: zatem tutorial wrzucę bez fotek niestety, ale z pamięci polecę co gdzie mniej więcej się znajduje.

bo ku... zeby zalozyc jakas glupia dzwigienke zeby rozbierac pol auta kombinowac przerabiac instalacje chore patrze na allegro i zero do przedlifta zrobie tak z braku czesci dzwigienka a to zwykle microswitche druciarstwo to jak bym na desce gdzies przelaczniki dupnal :decayed: zrobie to tak ze nawet nie poznacie ze tam bylo cos ciete prawdziwy rezacz sie nie poddaje

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

AUDI A4 MANETKA WYCIERACZEK (2980541640) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a moze taka by podeszla ona jest od kombi ale chyba z przedlifta bo nie ma potencjometru predkosci wyciaraczek pierwszego biegu a ten przycisk od pompki sprysku wykozystal bym sobie w przyszlosci do spryskow lamp

Tosz ta manetka to rarytas jak huuuj :slina: za ten pinionc to brać, rozbierać i za 5 dyszek idzie, że to jeszcze na allegro wisi :facepalm: wrzuć to do battalionów, moment któryś z przedliftem przechwyci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju nawet się nie waz bez fotek tutka wrzucać

No to poczekacie jeszcze kilkadziesiąt godzin :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju nawet się nie waz bez fotek tutka wrzucać

No to poczekacie jeszcze kilkadziesiąt godzin :decayed:

a ja Ci chłopie nie pomoge z tymi wycieraczkami, bo ja sprawdzalem i przeciez ja kostki zmienialem, to tam jest takie kongo w kablach że już hoooooy :decayed:

w kostce idą bez przeróbek ale potem w drutach mam inna konfiguracje ale nic sie nie pokrywa nawet w kolorach.. :facepalm:

tylko ja Karol za bardzo nie ogarynam co tam masz poknocone w drutach że Ci nie bangla? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, coś poszukam, pogrzebię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten gosc nie ma juz tej manetki ale znalazl z 97r jakas z sedana i mowil ze 50 zl chodzi ale ze oni popelnili blad z aukcja opi....li mi za te 19 zl a 97r to przedliftowa tak wiec powinna pasowac do mojej strychniny. A szkoda ze tamtej nie ma bo tak jak mowie poznij mial bym washerlampy z tego przycisku no trudno nie mozna miec wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam

AUDI A4 MANETKA WYCIERACZEK (2980541640) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ta manetka za 19 zl to smiech na sali.... 1,5-2 lata temu szukalem takiej kilka miechow po czym ledwo co za chyba 60 zl wyhaczylem przez przypadek od kolesia co nie wiedzial co mial...

w zyciu bym nic nie kleil majac ori manetke za 20 zl :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wniej takiego wyjątkowego przepraszam ? ta co kupiłem to 97 r i nie wiem czy to lift przedlift czy inna cholera jak się zorientuje że cos nie tego rzne przy samej d*pie jedną i druga i kleje tak żeby można było sterować lcd zrobię to tak że nikt się nie zorientuje już wybadalem sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo bylo avantow przedliftowych z fisem i dlatego taka manetka to rarytasik zwlaszcza za 20 dukatow :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie na ktorym pinie w komputerze silnika jest sygnal zuzycia paliwa do licznika ?

silnik 1.9 tdi 110 KM AFN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wniej takiego wyjątkowego przepraszam ? ta co kupiłem to 97 r i nie wiem czy to lift przedlift czy inna cholera jak się zorientuje że cos nie tego rzne przy samej d*pie jedną i druga i kleje tak żeby można było sterować lcd zrobię to tak że nikt się nie zorientuje już wybadalem sprawę.

nie wiem może nie doczytałem nie chce mi się bo temat jest tak banalnie prosty tylko poczytać kilka stron i to wszystko. Co do manetki tej co kupiłeś za 19 zł to wygląda ona na przedliftową ale jest ona do avanta i bez obsługi komputera:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gripen na powiekszonym zdjeciu tej za 19 zl jak byk widac ze jest reset przycisk wiec byla do obslugi komputera ;):kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa faktycznie nie na tą stronę manetki patrzyęłm :polew: sorki cena super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jest na bank ma fis. Ale juz jej nie ma ktos kupil. Poprostu jakas babeczka siedzi w biurze niezna sie pan gienio zrobil zdjecie pogladowe ona rypla aukcje wrzucila lopate na fis a aukcja miala byc na zwykla ot co. Kupilem odniego z rocznika 97 wiec to chyba przedlift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaju znalazłem takie info:

(Only available on Immo3 VDO clusters.)

Change address 0x01ED from 30 to

30 – default, turn off all cluster lighting

33 – turn on info display lighting (clock & odometer)

35 – turn on gauge lighting

37 – turn on gauge and info display lighting (clock & odometer)

39 – turn on needle lighting

3B – turn on needle and info display lighting (clock & odometer)

3D – turn on needle and gauge lighting

3F – turn on all cluster lighting

potwierdzisz, ze tylko immo 3?

pzdr.

assist

sprawdzałem w moim i nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nikt nie kupil ich juz dawno nie ma to lipne nie aktualne zdjecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebowałbym sprawdzone liczniki dokładnie takie:

81_1279542685.jpg

Ma ktoś takie coś na zbyciu z klubu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba ma majstra z takimi licznikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...