Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

a poka zrzut ekranu:kox:

misiek a tu masz foto jak go podlaczalem jeszcze na cieplym silniku ale nie odpalalem auta:

WP_000082_2.jpg

chyba nie ma opcji zeby przy temp płynu 90 olej mial mniej niz 60 :polew:

dlatego jestem przekonany ze na org wsadzie tez nie dzialalo a ty z kolei mówisz ze tobie dzialalo, wiec nie wiem moze faktycznie mam zjebany czujnik ale na razie czekam na komunikat o min oleju wtedy bede wiedzial ze to wina wsadu napewno a tak narazie nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pamiętam i pytam ale narazie nikt nic konkretnego nie mówi, cos było ale nie pamięta , i takie tam, ale cały czas pytam ;-)

Dzięki, czekam na większe info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poka zrzut ekranu:kox:

misiek a tu masz foto jak go podlaczalem jeszcze na cieplym silniku ale nie odpalalem auta:

http://s7.postimage.org/j0yz3asvb/WP_000082_2.jpg

chyba nie ma opcji zeby przy temp płynu 90 olej mial mniej niz 60 :polew:

dlatego jestem przekonany ze na org wsadzie tez nie dzialalo a ty z kolei mówisz ze tobie dzialalo, wiec nie wiem moze faktycznie mam zjebany czujnik ale na razie czekam na komunikat o min oleju wtedy bede wiedzial ze to wina wsadu napewno a tak narazie nie wiem

zrzut.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i mam ale pewnie za nie małe pieniadze :polew:

dlatego chce jechac do goscia który mi to robil zeby ewentualnie mi w ramach juz wykonanej zaplaconej usługi wgral mi inny wsad ale jest na tyle dziwny ze jak zadzwonilem czemu nie dziala temp to powiedzial ze nie mam czujnika temp :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bediks ja teraz tak też mam temp oleju złapie najpierw woda 90 stopni a później dopiero temp oleju lapie i tak po ok 4 km ma dopiero 60 stopni temp oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widzisz jak teraz np woda ma dopiero ok 70 stopni to jak dam zaplon to temp oleju tez idzie na 70 ale opada, jak woda ma 80 i zgasze silnik i dam zaplon to temp oleju tez idzie na 80 i opada, jak ma 90 woda to po zaplonie idzie analogicznie na 90 ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy kiedy to zdjęcie robiłem , już to pisałem, ze jak podłączyłem licznik i dałem zapłon to wskazowka oleju katem oka zwróciłem uwagę ze była na ok 80 stopniach a po minucie spojrzałem na nią i juz leżała na 60 ,wtedy pomyślałem sobie ze szybko ten olej się chłodzi :kox: nie pomyślałem wtedy ze coś jest nie tak. No chyba olej niw chłodzi się tak szybko co ?:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a diabli wiedzą muszę przetestować ten mój i zobaczę jak na oryginalnym wsadzie się zachowuje i jak na edytowanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy kiedy to zdjęcie robiłem , już to pisałem, ze jak podłączyłem licznik i dałem zapłon to wskazowka oleju katem oka zwróciłem uwagę ze była na ok 80 stopniach a po minucie spojrzałem na nią i juz leżała na 60 ,wtedy pomyślałem sobie ze szybko ten olej się chłodzi :kox: nie pomyślałem wtedy ze coś jest nie tak. No chyba olej niw chłodzi się tak szybko co ?:kox:

Na postoju w minute 20 stopni raczej by nie zszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podświetlenie licznika macie juz po zapłonie czy dopiero po włączonych światłach ?

Bo teraz cały się świeci po zapłonie a 1/2 fis świecil się dopiero po włączeniu conajmniej pozycji ?

A wyjaśni mo to ktoś co to jest to d11 d12 d 13 i czym się różni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dxx to jest indeks wsadu. Im wyzszy tym nowszy wsad. A czym sie roznia? Pewnie w nowszych sa poprawki w stosunku do starszego lub rozszerzona funkcjonalnosc, mozliwosc adaptacji , ale pewny nie jestem.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze to są jakieś rewizje liczników. ja mam podświetlenie dopiero po zaplonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam minilifta - orginalnie bez ringow i mam podswietlenie po zaplonie - swiatel wlaczac nie musze ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam minilifta - orginalnie bez ringow i mam podswietlenie po zaplonie - swiatel wlaczac nie musze ;P

:whistling::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam minilifta - orginalnie bez ringow i mam podswietlenie po zaplonie - swiatel wlaczac nie musze ;P

:whistling::naughty:

no dzieki Tobie dzieki Tobie rowerowcu :decayed:

ale ja CI powiedzialem gdzie co szukac :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mam po zapłonie i to mnie irytuje bo w jeagerze wlaczalem światła i dopiero licznik podswietlalo bo właśnie wolałbym tak

Arre min olej włącza Ci się co 100 km nawet jeśli będziesz otwierał maskę w między czasie czy otwieranie jej np po 80 km daje to ze za 20 km się nie włączy tylko za 100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mam po zapłonie i to mnie irytuje bo w jeagerze wlaczalem światła i dopiero licznik podswietlalo bo właśnie wolałbym tak

Arre min olej włącza Ci się co 100 km nawet jeśli będziesz otwierał maskę w między czasie czy otwieranie jej np po 80 km daje to ze za 20 km się nie włączy tylko za 100?

On chyba ciągiem jak ciachnie stuffke to mu się włącza :whistling: Arek, a w kanałach początkowych w adaptacji nie masz czasami czegoś pojebanego? Tam są kanały z olejem, może tam coś Ci pyerdoli sprawę :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z jednym userem ostatnio to mówił ze jak przeszedł z 1/2 fis na fulla to wywalalo mu min oleju mimo ze miał olej, licznik kupował na alledrogo ale juz nie pytałem czy ori Eu czy przekładaniec bo nie był zorientowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bediks i Karol jak stowke bez otwierania maski to sie wlacza czasem co 90 czasem co 110 ale tak mniej wiecej kolo 100

dzisiaj tez mialem... ale juz mam tak ze otwieram ja zajezdzajac pod dom otwieram brame, wjezdzam zamykam brame czekam 3 minutki gasze klapa do gory i klap zamknieta i zamykam bardache ;P

zreszta choinke mam ostatnio w h u j

abs zjebany - ktory czujnik od sniegu - zabieram sie za to poltora tygodnia juz

diody wyja przy hamowaniu - spalona zarowka niby - za mocne diody prostownicze dalem

do tego dzis byl olej i plyn do spryskow sie skonczyl

jak zaczelo wyc i mrugac to choinka i disco w jednym :polew:

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

i olej min wywala mimo ze mam olej...

Karol wsad mam ori swoj w 100% bo z poprzedniego licznika zgrywalem

wg mnie cos sie rozni miedzy licznikami anolskimi a Eu... lewy olej maja albo czujniki h ich tam wie:decayed:

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

co do wlaczania podsiwtlenia po zaplonie to albo kup drle i w pochurne dni bedziesz zadowolony

albo poszukaj pare stron wczesniej gdzie we wsadzie grzebac i zmien ta wartosc bo to jest do zrobienia bez problemu :decayed:

sie rozpisalem :polew::whistling::naughty::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...