Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

od anglika i diesla mi nic nie da potrzebuje jakiegoś benzyniaka Europy jakiegoś bo takie jak piszesz to mam a zaprogramowany mam dobrze kodowanie ustawione 00042

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale chcesz po edycji czy czysty bez żadnych zmian

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

bez edycji

8d0920980.bin - download. Darmowy hosting plików.

po edycj

8d0920980 edycja europa.bin - download. Darmowy hosting plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam benzyne, ale jak pisałem - angola. Benzyny nawet nie mam dookoła siebie poliftowej, żeby ściągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod tym linkiem znalazłem jak uporać się z komunikatem sensor bez wymiany michy i montowania czujnika może komuś się przyda

Kombiinstrument-Tausch, Vor-Facelift zu Facelift beim Audi S4 B5 [whoopsie's homepage]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam tłumaczyć schematy są i program tez jest tylko zrobić i wypróbować

---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

a i jeszcze jedno znalazłem fajne niemieckie forum z wsadami i innymi pierdołami dodam też link

Startseite - Tachometer / Dashboard Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arre Ty madry odrazu sie taki urodziles nie chcesz powiedziec nie neguj innych pytan po to jest forum pytam bo chce sobie sam to ogarnac nie Ty to ktos bardziej zyczliwy podpowie a moze do Ciebie podjade i mi zrobisz bo tylko Ty umiesz?

Przeszkadzam Ci ..... nie odpowiadaj nie widze problemu nie tylko ty tu jestes

Kolego ani ja madry ani mi nie przeszkadzasz:decayed:

Nie powielaj tylko tych samych pytan

z tego co pamietam pytasz juz od 2 miesiecy i odpowiedzi dostales a pytasz wkolo o to samo

w 99% jak poszukasz to znajdziesz odpowiedz no chyba ze szukac Ci sie nie chce... :szukaj:

a z tego co wiem to forum nie jest po to by na kazde pytanie kazdego odpowiadac bo komus sie poszukac nie chce :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

pod tym linkiem znalazłem jak uporać się z komunikatem sensor bez wymiany michy i montowania czujnika może komuś się przyda

Kombiinstrument-Tausch, Vor-Facelift zu Facelift beim Audi S4 B5 [whoopsie's homepage]

Misiek swietna strona DZIEKOWAC :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy tak taniej takie ustrojstwo podejzewam ze nie drożej niż 30zl 40zl a micha z czujnikim minium 100zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy tak taniej takie ustrojstwo podejzewam ze nie drożej niż 30zl 40zl a micha z czujnikim minium 100zl

to jak bd miał pewność to zobaczymy czy taniej czy nie... bo tak gdybac to można.. :whistling:

ogólnie ja nie podolałbym ze stworzeniem takiego ustrojstwa, z drugiej strony jak mam wydać 40 zł na to, plus kur**** rzucać przy robieniu tego to wole dołożyć 60 zł (wg Twojej kalkulacji oczywiście) i miec prawidłowo wskazywaną temp i poziom :decayed:

ale to tylko moje zdanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktoś mógł by mi wysłać na PW co jest potrzebne do przeróbki 1/2 FIS na pełny posiadam Audi A4 B5 FL 1.9TDI 115KM 2000r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktoś mógł by mi wysłać na PW co jest potrzebne do przeróbki 1/2 FIS na pełny posiadam Audi A4 B5 FL 1.9TDI 115KM 2000r

licznik z pełnym fisem i pewnie szara kostka 32 pin, bo w 1/2 chyba jej nie ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego manetka, ew. dwa switch'e do przełączania.

Szarą kostkę można zastąpić wtykami od kompa

(taśma /kable z paneli czołowego PC on/off, reset, power led. hdd led)

patrzyłem tez na wtyk od "śledzia" usb - da się wykorzystać.

pzdr.

assist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktoś mógł by mi wysłać na PW co jest potrzebne do przeróbki 1/2 FIS na pełny posiadam Audi A4 B5 FL 1.9TDI 115KM 2000r

licznik z pełnym fisem i pewnie szara kostka 32 pin, bo w 1/2 chyba jej nie ma :decayed:

a czujniki itp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktoś mógł by mi wysłać na PW co jest potrzebne do przeróbki 1/2 FIS na pełny posiadam Audi A4 B5 FL 1.9TDI 115KM 2000r

licznik z pełnym fisem i pewnie szara kostka 32 pin, bo w 1/2 chyba jej nie ma :decayed:

a czujniki itp??

poziomu oleju, płynu hamulcowego, chłodniczego już masz, pozostają czujniki poziomu płynu do spryskiwaczy, kontrola żarówek oraz podłączenie sygnałów otwarcia ze wszystkich drzwi pojedynczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktoś mógł by mi wysłać na PW co jest potrzebne do przeróbki 1/2 FIS na pełny posiadam Audi A4 B5 FL 1.9TDI 115KM 2000r

licznik z pełnym fisem i pewnie szara kostka 32 pin, bo w 1/2 chyba jej nie ma :decayed:

a czujniki itp??

poziomu oleju, płynu hamulcowego, chłodniczego już masz, pozostają czujniki poziomu płynu do spryskiwaczy, kontrola żarówek oraz podłączenie sygnałów otwarcia ze wszystkich drzwi pojedynczo.

A ma ktoś może opisane krok po kroku co i jak ?? Chciał bym tez mieć temp oleju i ładowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładowanie masz defaultowo, temp oleju powinna banglac - u mnie działa

płyn spryskiwaczy, okładziny, żarówki - wedle życzenia - albo dokładasz wszystko co potrzebne

(czujnik spryskiwaczy, przekaźniki od świateł) albo zwierasz do masy i cisza :)

kwestia drzwi -kierowcy i bagarek juz masz, co do reszty - dociągnąć kable.

Jakie masz radio w aucie?

symphony? tez trzy przewodu (lub po can) dwa i masz info z radia na fis

EDIT:

uzupełnij profil, łatwiej będzie odpowiadać, widząc co za silnik/rocznik itd.

pzdr.

assist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...