Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm, rzeczywiście do Q może by różnica,

ale tak jak widać na tym co wkleiłem, nie ma tam nigdzie wyszczególnionego czy Q czy ośka

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie też nigdzie nie znalazłem zmiany Q-FWD myślałem, że może coś pominąłem. Dzięki

Opublikowano

Dzieki Kaju182,

Pytam bo nr się różnią..

pare detali elektronicznych tez, stąd wolę zapytac..

pzdr.

assist

Opublikowano

Nie ma różnicy Q czy oś jeśli chodzi o kodowanie. Assist, teoretycznie są to inne liczniki a4 i a6, ale praktycznie są te same.

Opublikowano

pany ratujcie, powie mi ktos jaka miske mam wsadzic do swojego afn'a zeby sensor miala? bo moja nie ma..

Opublikowano

Od AFNa z polifta ;) nie wiem, czy czasami AJM nie będzie miał tej samej miski... Maciek, a u Ciebie czasami nie ma w podstawie filtra czujnika temperatury oleju? Albo miejsca na czujnik?

Opublikowano

oo to ciekawe pytanie, chyba nie ma, ale chyba łatwiej by bylo podstawke wymienic niz miske :-P

Opublikowano

Tam jest zaślepka Maciek. Chłopaki tutaj montowali czujnik właśnie w podstawę filtra, ale nie wiem, czy to się czasami nie tyczy benzynowców, trzeba poczekać, aż się ktoś odezwie kto montował ten czujnik. Po prostu kupujesz czujnik i wkręcasz go w miejsce do tego przeznaczone, nie zmieniasz podstawy filtra :hi:

Opublikowano

tak jest w dieslu ale to sie napewno tyczy czujnika temperatury 1pinowego, bo sam mam tak wkrecony w podstawe i niekoniecznie jest tam zaslepka moze tez byc poprostu dziura z gwintem

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

czujnik2-2.jpg

czujnikn-1.jpg

o to chodzi?

Opublikowano

dziure mam nic poza tym :-P

Opublikowano

No o to mi właśnie chodzi. Tylko pytanie, czy on to połączy z licznikiem poliftowym.

Opublikowano

wlasnie wydaje mi sie ze nie, bo ten dzial chyba tylko na zasadzie opornosci, ale nie wiem u mnie to zupelnie co innego takze sie nie wypowiadam...

Opublikowano

pytanie - jezeli jest jednopinowy odp za temp co z sensorem? chyba to nie zagra, pewnie jedynie gdy przedlift zegar z temp oliwy...

Opublikowano

No mnie też się właśnie taka lampka w bańce świeci, że przedlift miał w podstawie, a polift w misce. Zatem przy liczniku poliftowym czeka Cie wymiana miski, jeśli chcesz, żeby to było jak sztuka nakazuje.

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

pytanie - jezeli jest jednopinowy odp za temp co z sensorem? chyba to nie zagra, pewnie jedynie gdy przedlift zegar z temp oliwy...

Ciśnienie ciśnieniem, a temperatura temperaturą.

Opublikowano

ten czujnik wkręcany w podstawę filtra nie zagra z poliftem, tak jak ktoś napisał, działa on na zasadzie zmiany rezystancji, a w poliftach sygnał z miski idzie jako impuls prostokątny

jest co prawda na to sposób, żeby zadziałał w poliftowych zegarach:wink:

Opublikowano
ten czujnik wkręcany w podstawę filtra nie zagra z poliftem, tak jak ktoś napisał, działa on na zasadzie zmiany rezystancji, a w poliftach sygnał z miski idzie jako impuls prostokątny

jest co prawda na to sposób, żeby zadziałał w poliftowych zegarach:wink:

jaki sposób ? :wink:

Opublikowano

trzeba wylutować z licznika poliftowego silniczek od temp. oleju i wlutować na płytke licznika silniczek z przedlifta:)

Opublikowano

To już bym wolał zmienić miskę :decayed:

Opublikowano

ja u siebie zastanawiałem się już dość mocno nad przylutowaniem, bo w moim AJM mam ori miske z sensorem, ale temp. oleju cały czas leży

Opublikowano
trzeba wylutować z licznika poliftowego silniczek od temp. oleju i wlutować na płytke licznika silniczek z przedlifta:)

o stary wole miske wymienic :polew:

tak naprawde przelutowanie tego silniczka jest szybsze i na pewno tańsze, trzeba tylko dorwać taki silnik z przedlifta.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.