Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ciekawe o co kaman

ja ponyprogiem wgrywalem to jak read zrobilem to odczytal ladnie w 100% ale musze polaczenia obadac tylko ze to wieczorkiem juz

kolo 18 Ci fotke wrzuce tej pamiatki mojej... w razie w to moge kupic u mnie na wsi w elektronicznym i Ci wyslac poleconym :decayed:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No spoko. Kurde a w mojej wsi takich rzeczy nie sprzedaja. Narazie czekam na przesylke z tme.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

siema. przelozylem liczniki ale nie moge zaprogramowac kluczyka.

diagnoza juz jest po przelozeniu pinow z linia K . pin sobie odczytalem ale nie moge zaprogramowac kluczyka. przewody od pętli sa w tych samych miejscach . ma ktos jakis pomysł ?

Opublikowano

A jak kodujesz klucze?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

klucze zakodowane :banan:

zostal swiecacy ABS i poducha

Opublikowano

Podpowie mi ktoś w kwestii czujnika w miskę.. czy do mojego AFNa podejdzie misa alu od benzyny APT/ADR z miejscem na czujnik??

Opublikowano

poduchy gasna , abs gasnie :banan:

nie moge zakodowac licznika na europe , mam anglika. pytanie czemu wogole nie idzie wykonac kodowania ?

i jeszcze swieci mi na zolto poziom oleju . idzie to jakos oszukac ?

Opublikowano
poduchy gasna , abs gasnie :banan:

nie moge zakodowac licznika na europe , mam anglika. pytanie czemu wogole nie idzie wykonac kodowania ?

i jeszcze swieci mi na zolto poziom oleju . idzie to jakos oszukac ?

niektórych liczników nie da się po prostu przekodowac na europe.. chyba że się wsad zmieni :decayed:

co do sensora, trzeba zrobić emulator :decayed:

Opublikowano

zeby anglik pokazywal predkosc po europejsku to tylko po wymianie wsadu, kodowaniem mozna tylko zmienic z mil na km na wyswietlaczu tak?

Opublikowano
zeby anglik pokazywal predkosc po europejsku to tylko po wymianie wsadu, kodowaniem mozna tylko zmienic z mil na km na wyswietlaczu tak?

tak, tak to własnie wygląda..

wsad załatwi sprawę, albo inaczej, powinien załatwić :decayed:

Opublikowano

skad ten wsad mam wziac ? ze starego licznika raczej nie bo to inny licznik

Opublikowano

Szukasz wsadu do pasujacego licznika jaki posiadasz

masz angola po lifcie z cyfrowym zegarkiem szukasz wsadu eu do danej wersji silnikowej PB badz ON i tez do polifta z cyfrowym zegarkiem

ale nie kazdy wsad do kazdego licznika pasuje...

Opublikowano

bardzo łatwo jest uszkodzić wsad licznika.. można uwalić całą pamięć, wgrywając nieodpowiedni wsad..:whistling:

parę wsadów mam, ale trzeba by było najpierw ustalić czy ewentualnie by pasowaly do Twojego licznika.

nie tego uwalonego mu nie podeślę - dowcipnisie :grin:

Opublikowano

moze ktos taki wsad posiada ? z zagladajacych tutaj ?

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

a pamiec idzie wymienic czy licznik juz do du... wtedy ?

bardzo łatwo jest uszkodzić wsad licznika.. można uwalić całą pamięć, wgrywając nieodpowiedni wsad..:whistling:

parę wsadów mam, ale trzeba by było najpierw ustalić czy ewentualnie by pasowaly do Twojego licznika.

nie tego uwalonego mu nie podeślę - dowcipnisie :grin:

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

co potrzebujesz zeby sprawdzic czy beda twoje wsady pasowaly ?

i jaka tam jest pamiec bo nie wiem czy bede mial czym ja odczytac ?

Opublikowano

Cwiara... ekhm...

nie zebym sie wtrącał..

jak masz ustawioną pamiec w progu - 8 czy 16 bit?

moze tu jest pies pogrzebany...

[chodzi mi o organizacje pamieci - pin szósty]

pzdr.

assist

Opublikowano

i jeszcze jakby mi ktos powiedzial ktore kable zewrzec do msy zeby mi nie wyskkakiwaly komunikaty od swiatel postojowych i swiatel stop to bylbym happy

Opublikowano
i jeszcze jakby mi ktos powiedzial ktore kable zewrzec do msy zeby mi nie wyskkakiwaly komunikaty od swiatel postojowych i swiatel stop to bylbym happy

14 i 16 szarej wtyczki.

Opublikowano

jakby co to mam wsady do TDI:

1. 8d0920980 A4 Anglik TDI cyfrowy zegarek, białe podś.

2. 8d0920931 A4 EU TDI cyfrowy zegarek, białe podś.

Opublikowano
moze ktos taki wsad posiada ? z zagladajacych tutaj ?

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

a pamiec idzie wymienic czy licznik juz do du... wtedy ?

bardzo łatwo jest uszkodzić wsad licznika.. można uwalić całą pamięć, wgrywając nieodpowiedni wsad..:whistling:

parę wsadów mam, ale trzeba by było najpierw ustalić czy ewentualnie by pasowaly do Twojego licznika.

nie tego uwalonego mu nie podeślę - dowcipnisie :grin:

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

co potrzebujesz zeby sprawdzic czy beda twoje wsady pasowaly ?

i jaka tam jest pamiec bo nie wiem czy bede mial czym ja odczytac ?

teoretycznie jak uwalisz pamięć, można licznik zreanimować, poprzez wylutowanie starej pamięci i wlutowanie nowej oraz odpowiednie programowanie,

teoretycznie, bo na moim przykładzie widać, że Grześ walczy z moim licznikiem, nową pamięc wlutował, programuje i licznik nie wstaje, ale ja jestem ewenemetnem :grin:

podaj nr licznika jaki masz.

Opublikowano
Cwiara... ekhm...

nie zebym sie wtrącał..

jak masz ustawioną pamiec w progu - 8 czy 16 bit?

moze tu jest pies pogrzebany...

[chodzi mi o organizacje pamieci - pin szósty]

pzdr.

assist

Spoko. Kazdy pomysl i sugestie sa na wage zlota. Problem w tym ze w progu nie mam mozliwosci zmiany organizacji.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.