Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przegralem wsad .

licznik zyje ale.....

kur... czy ja zawsze musze miec jakis problem ??

obrotomierz mi pokazuje 150 obr na liczniku a chodzi normalnie na biegu jalowym . ma 850 obr na vagu

co moze byc tego powodem ? wie ktos

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A na ile cylindrów masz kodowanie?

Opublikowano
przegralem wsad .

licznik zyje ale.....

kur... czy ja zawsze musze miec jakis problem ??

obrotomierz mi pokazuje 150 obr na liczniku a chodzi normalnie na biegu jalowym . ma 850 obr na vagu

co moze byc tego powodem ? wie ktos

to świadczy o tym że licznik nie pasuje do tego auta... :whistling:

znaczy wsad... mialem tak samo i okazalo się potem, ze licznik był uszkodzony, bo nawet kodowanie nie pomagało... :whistling:

Opublikowano
A na ile cylindrów masz kodowanie?

zaraz sprawdze na ile mam kodowanie.

jesli chodzi o czujnik temperatury w liczniku nie dziala na zwarcie .

musi byc czujnik

---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

przegralem wsad .

licznik zyje ale.....

kur... czy ja zawsze musze miec jakis problem ??

obrotomierz mi pokazuje 150 obr na liczniku a chodzi normalnie na biegu jalowym . ma 850 obr na vagu

co moze byc tego powodem ? wie ktos

to świadczy o tym że licznik nie pasuje do tego auta... :whistling:

znaczy wsad... mialem tak samo i okazalo się potem, ze licznik był uszkodzony, bo nawet kodowanie nie pomagało... :whistling:

licznik musi pasowac bo na tamtym wsadzie dobrze liczyl obroty .

kur... predkosc juz pokazuje dobrze to teraz z obrotmi wariuje .

masakra

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------

A na ile cylindrów masz kodowanie?

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

kaju jestes wielki

obrotomierz juz chodzi jak powinien

Opublikowano
A na ile cylindrów masz kodowanie?

zaraz sprawdze na ile mam kodowanie.

jesli chodzi o czujnik temperatury w liczniku nie dziala na zwarcie .

musi byc czujnik

---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

przegralem wsad .

licznik zyje ale.....

kur... czy ja zawsze musze miec jakis problem ??

obrotomierz mi pokazuje 150 obr na liczniku a chodzi normalnie na biegu jalowym . ma 850 obr na vagu

co moze byc tego powodem ? wie ktos

to świadczy o tym że licznik nie pasuje do tego auta... :whistling:

znaczy wsad... mialem tak samo i okazalo się potem, ze licznik był uszkodzony, bo nawet kodowanie nie pomagało... :whistling:

licznik musi pasowac bo na tamtym wsadzie dobrze liczyl obroty .

kur... predkosc juz pokazuje dobrze to teraz z obrotmi wariuje .

masakra

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------

A na ile cylindrów masz kodowanie?

:banan::banan::banan::banan::banan::banan

kaju jestes wielki

obrotomierz juz chodzi jak powinien

a ja mialem tak uepany wsad że kodowanie nie pomagało :decayed:

Opublikowano

misiek dzieki za wsad :wink:

cwiara dzieki za info na temat odzcytu pamieci :wink:

teraz zabieram sie za reszte czyli uruchomienie komputera pokladowego i wyswietlacza radia

Opublikowano

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

kaju jestes wielki

obrotomierz juz chodzi jak powinien

:decayed:

Opublikowano

naprawde panowie czapki z głów przed wami :good:

w prawdzie nie dziala mi jeszcze komputer pokladowy i swieci ten cholerny sensor oleju ale uwazam ze to co zrobilem z wasza pomoca to juz wielki sukces . :banan:

Opublikowano

Pany wy tu piepszycie kacaboly a ja info potrzebuje jak sie wgrywa wsad crypto i jak taka szafe rozpoznac?

Opublikowano
Pany wy tu piepszycie kacaboly a ja info potrzebuje jak sie wgrywa wsad crypto i jak taka szafe rozpoznac?

Zapomnij, że postawisz crypto. Jak się go rozpoznaje nie wiem, ale z mojej wiedzy wynika, że licznika crypto nie postawisz.

Opublikowano
Pany wy tu piepszycie kacaboly a ja info potrzebuje jak sie wgrywa wsad crypto i jak taka szafe rozpoznac?

Kurcze w B6 to wiem jak rozpoznać wsad crypto , bo były do 2001 bez a od 2002 crypto, natomiast w A6 C5 to jeszcze nie rozpracowałem.

Jesli chodzi o postawienie licznika crypto to mega cieżko bo tam już nie można sobie tak wsadów wgrywać. Nawet jak wgrasz wsad o tym samym nr licznika to d*pa, auto i tak nie odpala. Ale można naprawić stary wsad. A najlepiej to przed jakąkolwiek ingerencją w licznik zrobić kopie zapasową licznika, wtedy to bajka.

Opublikowano

Kopię wsadu nawet nie crypto licznika dla własnego bezpieczeństwa powinno się robić.

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

W sumie znamy przypadek, gdzie nawet ta operacja h*ja pomogła... :dziura::grin:

Opublikowano

Tylko jak france krypto rozpoznac?

wg mnie Cwiara ten wsad co Ci wczoraj wyslalem to krypto wlasnie :/

dzis chyba ostatnia proba z lutowaniem kosci nr 2... zaprogramowana juz jest normalnie wygladajacym wsadem i czeka na lutowanie ( wlasnie licznik rozbieram)

a jak tam szyby licznik? zyje czy na kosci czeka?

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

Karol ja znam dwa takie przypadki :polew:

Opublikowano

no comment:wink:

rb4.jpg

ide przepalić sprawę :hi:

pzdr.

assist

Opublikowano

@arre

dostałem juz pare maili z wynurzeniami tych,

którym "zabieram chleb" - poniekąd mają rację,

ale olać to..

jesli chodzi o licznik, dałem 100+kw, fis perfekto,

tarczke obrotow za 20

blat prędkościomierza - hm.. pomęcze Karola,

a jak nie, to poczekam, trafie w koncu

pzdr.

assist

Opublikowano

no i d*pa inna pamiec inny wsad objawy te same

szafa1.jpg

szafa2.jpg

CO ciekawe wskaznik temp oleju i ladowania ida na maxa wyswietlacz fis mruga pieknie i brzeczy

albo pamiec nie ta mimo ze na programatorze laduje i zczytuje idealnie

albo wsad mu sie nie podoba :/ :facepalm::polew::whistling::kwasny:

Opublikowano

A ja zaraz ide na profesionalny programator do kumpla wgrać wsad bo ten mój coś mi śmierdzi. Na nowych pamięciach dalej wyświetlacze ciemne. Teraz mam pamięci atmela jak u Ciebie arre i to samo.

Opublikowano

Ja juz nie wiem o co bangla :facepalm::thumbdown:

Opublikowano

to jest 920980k ?

Opublikowano

920981k

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.