Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tam jest tylko jedna pamięć 93c86

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:eusathink:
Opublikowano
Karol dawa je mi na pw i to juz :decayed:

zaraz qrwicy dostane

podlaczylem szafe wg rad asista na stole

zreszta dalej podpieta jest

sytuacja ta sama co w szyby szafie

ciemnosc widze

pamiec bankowo zaprogramowana dobrze

a comander mi smieci zczytuje lo takie

http://s7.postimage.org/lu6qwj1fb/wssad.jpg

jade po piwo bo na trzezwo tego nie ogarne :/

A jak wylutowałeś ori pamięć to zczytywałeś ją progiem? Jak tak to podeślij mi ten wsad

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Też myślalem na początku że to nie ta. Nawet Maciek śmiał się i to mówił.

Karol podeśle Ci dokładne foty od Maćka obu stron PCB.

Opublikowano
Karol dawa je mi na pw i to juz :decayed:

zaraz qrwicy dostane

podlaczylem szafe wg rad asista na stole

zreszta dalej podpieta jest

sytuacja ta sama co w szyby szafie

ciemnosc widze

pamiec bankowo zaprogramowana dobrze

a comander mi smieci zczytuje lo takie

http://s7.postimage.org/lu6qwj1fb/wssad.jpg

jade po piwo bo na trzezwo tego nie ogarne :/

A jak wylutowałeś ori pamięć to zczytywałeś ją progiem? Jak tak to podeślij mi ten wsad

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Też myślalem na początku że to nie ta. Nawet Maciek śmiał się i to mówił.

Karol podeśle Ci dokładne foty od Maćka obu stron PCB.

No i już mi coś nie pasuje tutaj. Jak mój były "wspólnik" wylutowywał w moim liczniku kość, to zupełnie co innego wylutowywał. Zajadę do niego jutro i pogadam z nim, info też w innym źródle zaczerpnę.

Opublikowano

No dobra to dlaczego akurat ta kość była uszkodzona i nie dala się wyczyścić. W liczniku jest tylko jedna pamięć 93C86. Jeśli wylutowywał pamięć w blacie z B5 to pamięć mogła być w innym miejscu.

Opublikowano

Mówię akurat o moim blacie z A6. Jutro to wszystko potwierdzę.

Opublikowano

ma ktos moze jakas tarczke predkosciomierza od europy do zegara z bialym podswietlaniem ?

Opublikowano
Mówię akurat o moim blacie z A6. Jutro to wszystko potwierdzę.

oki. W takim razie czekamy i jak coś to puść smsa najlepiej.

Opublikowano
Mówię akurat o moim blacie z A6. Jutro to wszystko potwierdzę.

oki. W takim razie czekamy i jak coś to puść smsa najlepiej.

Spoko.

Opublikowano

Cwiara mam wsad ale zczytany comanderem przed wgrywaniem mojego wsadu ktory to uwalil licznik :/

z pamieci nie zczytywalem programatorem po wylutowaniu

albo te pamieci sa nie takie ze licznik ich nie rozpoznaje wlasciwie

albo juz sam nie wiem o co chodzi

jutro bede mial ten klips pomiarowy i sprobuje wgrac bu wsad na odpalonym liczniku na stole

Opublikowano
Mówię akurat o moim blacie z A6. Jutro to wszystko potwierdzę.

oki. W takim razie czekamy i jak coś to puść smsa najlepiej.

Spoko.

nierealne, nie ma żadnej innej pamięci, chyba że cos w procku siedzi... :whistling:

Opublikowano
Cwiara mam wsad ale zczytany comanderem przed wgrywaniem mojego wsadu ktory to uwalil licznik :/

z pamieci nie zczytywalem programatorem po wylutowaniu

albo te pamieci sa nie takie ze licznik ich nie rozpoznaje wlasciwie

albo juz sam nie wiem o co chodzi

jutro bede mial ten klips pomiarowy i sprobuje wgrac bu wsad na odpalonym liczniku na stole

Ja też myślałem że coś z tymi pamięciami jest nie tak. Ale mam dwóch producentów. Malo tego, myślalem że może pracuje jako 8bit. Zaprogramowałem jako 8 bit, na zegarach podniosłem nóżke nr 6 układu i połączyłem z masą, czyli wymusiłem 8bit i żadnego rezultatu.

Kurde jakby pamięć wziąć z jakiegoś trupa ale ori i wtedy zaprogramować?

Opublikowano
Cwiara mam wsad ale zczytany comanderem przed wgrywaniem mojego wsadu ktory to uwalil licznik :/

z pamieci nie zczytywalem programatorem po wylutowaniu

albo te pamieci sa nie takie ze licznik ich nie rozpoznaje wlasciwie

albo juz sam nie wiem o co chodzi

jutro bede mial ten klips pomiarowy i sprobuje wgrac bu wsad na odpalonym liczniku na stole

Ja też myślałem że coś z tymi pamięciami jest nie tak. Ale mam dwóch producentów. Malo tego, myślalem że może pracuje jako 8bit. Zaprogramowałem jako 8 bit, na zegarach podniosłem nóżke nr 6 układu i połączyłem z masą, czyli wymusiłem 8bit i żadnego rezultatu.

Kurde jakby pamięć wziąć z jakiegoś trupa ale ori i wtedy zaprogramować?

też już o tym myslałem, ale pewnie tez to nie przyniesie upragnionego rezultatu.. :whistling:

Opublikowano

Kurde jakby pamięć wziąć z jakiegoś trupa ale ori i wtedy zaprogramować?

To jest nie glupi pomysl... ja mam trupa ale na 93c66 wiec lipa a ze swojego dobrego licznika ryzykowac nie bede :facepalm::kwasny:

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

Cwiara a co z tym ze pisales ze 93c86A sa 8 bitowe?

u Ciebie tez takie krzaki amsz po zczytaniu podlaczonej szafy na kablu?

Opublikowano
Cwiara mam wsad ale zczytany comanderem przed wgrywaniem mojego wsadu ktory to uwalil licznik :/

z pamieci nie zczytywalem programatorem po wylutowaniu

albo te pamieci sa nie takie ze licznik ich nie rozpoznaje wlasciwie

albo juz sam nie wiem o co chodzi

jutro bede mial ten klips pomiarowy i sprobuje wgrac bu wsad na odpalonym liczniku na stole

Ja też myślałem że coś z tymi pamięciami jest nie tak. Ale mam dwóch producentów. Malo tego, myślalem że może pracuje jako 8bit. Zaprogramowałem jako 8 bit, na zegarach podniosłem nóżke nr 6 układu i połączyłem z masą, czyli wymusiłem 8bit i żadnego rezultatu.

Kurde jakby pamięć wziąć z jakiegoś trupa ale ori i wtedy zaprogramować?

też już o tym myslałem, ale pewnie tez to nie przyniesie upragnionego rezultatu.. :whistling:

Może przynieść. Miałem taki przypadek kiedyś w b6. Uwalona pamięć, brak komunikacji. Wylutowałem pamięć z z innego który miałem rozwalony, wtedy komunikacja wróciła ale był def. I kabelkiem można było wsad wgrywać normalnie.

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Kurde jakby pamięć wziąć z jakiegoś trupa ale ori i wtedy zaprogramować?

To jest nie glupi pomysl... ja mam trupa ale na 93c66 wiec lipa a ze swojego dobrego licznika ryzykowac nie bede :facepalm::kwasny:

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

Cwiara a co z tym ze pisales ze 93c86A sa 8 bitowe?

u Ciebie tez takie krzaki amsz po zczytaniu podlaczonej szafy na kablu?

W specyfikacji niby było ża z literką A są 8bit. Ale ja kupiłem tez z koncówka A ale w opisie było 8/16bit ze zmianą przez nóżkę 6.

U mnie też głupoty odczytuje kablem, ale nieważne czy pamięć jest wlutowana czy nie.

Opublikowano

Ta pamięć była by najpewniejsza. Najpierw odczytać ją progiem. A właśnie, a możesz sprawdzić czy commander odczyta zawartość eeprom?

Opublikowano
Ta pamięć była by najpewniejsza. Najpierw odczytać ją progiem. A właśnie, a możesz sprawdzić czy commander odczyta zawartość eeprom?

przeciez ta płytka jest uwalona na amen po zwarciu... ona sie nie odpala w ogóle... a najśmieszniejsze jest to że to jest highline taki jak Karol ma... :whistling:

Opublikowano

Kurde, to moze by sie nadał na dawce organów.

Opublikowano
Kurde, to moze by sie nadał na dawce organów.

mogłem go kurde od razu wrzucić do paki.. teraz znów 10 dni będzie szedl do Ciebie... :facepalm::facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.