Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cwiara ????a tym tanim comanderem to da rade kazdy licznik wsad-pin czy nie kazdy bo w viakenie kolo a jaki nr licznika bo on kabel do nr,mi sprzaedaje kazdy licznik to inny kabel:polew:

No ja rozumiem zeby klienta naciagac na towar ale juz w ten sposob a to co fabryke kabli do kazdego nr licznika maja=luudzie :facepalm:

Nie no a tak powaznie GRZES napewno wszystkich licznikow ten kabel nie zrobi ja do zabawy kabla szukam na czym Wy jedziecie koledzy powiedzcie mi bo po co mi przeplacac na vcds-a juz wybulilem

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Więc ja mam magic dash can, cena za full 2tys. :decayed: A uzupełnieniem tego jest właśnie commander 1.4 i do B5 do 1997r działa ok, a MDC nie pójdzie. Więc do B5/C5 commander 1.4 jak najbardziej.

Opublikowano

Ja jadę na chińskim kablu z allegro, a commandera mam od arre - on też coś płacił za commandera.

Opublikowano

Magic dash-a hyyyy chcialbym :grin:ale mnie nie stac na takie zabawki ja tego zarobkowo robil nie bede a tylko do moich licznikow czyli rocznikowo 98-01 wiec co byscie polecili ?

Opublikowano

Commander będzie Si :wink: mi z chińskim kablem ogarniał cacy :whistling: teraz to nie wiem jak to będzie przy B6:facepalm:

Opublikowano
Commander będzie Si :wink: mi z chińskim kablem ogarniał cacy :whistling: teraz to nie wiem jak to będzie przy B6:facepalm:

przeciez b6 sprzedajesz :polew: a jak juz to do Cwiary

ja mam chinola comandera 1.4 i jest Si pod warunkiem ze sie nie rusza crypto budzikow z c5 po lifcie :polew:

Opublikowano
Commander będzie Si :wink: mi z chińskim kablem ogarniał cacy :whistling: teraz to nie wiem jak to będzie przy B6:facepalm:

przeciez b6 sprzedajesz :polew: a jak juz to do Cwiary

ja mam chinola comandera 1.4 i jest Si pod warunkiem ze sie nie rusza crypto budzikow z c5 po lifcie :polew:

Mój ruszyliśmy. Oczywiście jest to loteria i podstawą jest prawidłowe zczytanie wsadu pierwotnego przed jakąkolwiek próba "zabawy" :wink:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Tak, sprzedaję, no ale znasz mnie i wiesz, że muszę chociaż coś pogrzebać, przekopać, sprawdzić, zajrzeć - wystarczy spojrzeć na moją ex B5 :decayed:

Opublikowano

znam znam

ale dzis ofroada mialem

zaraz fote zapodam :grin:

qr** w sumie dawno do mnie nie dzwoniles suczo :decayed::bicz::polew:

Opublikowano
znam znam

ale dzis ofroada mialem

zaraz fote zapodam :grin:

qr** w sumie dawno do mnie nie dzwoniles suczo :decayed::bicz::polew:

W GB jestem, w dodatku przedupcyłem gdzieś polską karte :facepalm:

Opublikowano

offroad.jpg

tak sie dzieje jak sie ma Q :polew::kox::decayed:

Opublikowano
Commander będzie Si :wink: mi z chińskim kablem ogarniał cacy :whistling: teraz to nie wiem jak to będzie przy B6:facepalm:

W B6 to troche gorzej jeśli chodzi o licznik. Chociaż do 2002r to commander nawet przebieg zrobi. Ale Karol przyjedziesz do mnie i sie bedziesz bawił do znudzenia :grin::grin:

Opublikowano

Widzę, że gdzieś śniegu brakło :decayed:

Opublikowano

Pany, oświadczam, że kończę ze spamem w tym temacie - odpowiadam tylko na temat :hi:

Opublikowano

byl i snieg ale cos malo zmrozony i taki maly blotny rowek... teraz jest duzy rowek...

i duzo blota bylo w zderzaku:kwasny: dziwie sie w sumie ze go nie urwalo...

a na myjni tej ze zdjecia szybko sie nie pokaze :polew:

zostawilem im w gratisie ze 30-40 kg sniego-blota ale 20 zl zarobili:facepalm:

dobra koniec OT

Opublikowano
a to ja potrzebuje szybkę tylko, ta szybka jest zintegrowana z mocowaniami?

Ktoś podpowie?

Takie uszkodzenie:

qeq3WjK.jpg

Opublikowano

Marcin6 obudowa licznika sklada sie z dwoch czesci:

tylniej i przedniej z szybka i mocowaniami ktore masz urwane...

Dziekuje dobranoc:decayed::hi:

Opublikowano

Podziękował ;)

Opublikowano

A to jest z tego licznika co pusciles na allegro ?

Kaju nie wierze Ci ;-)

Opublikowano
A to jest z tego licznika co pusciles na allegro ?

Nie, z innego tym razem

Opublikowano

ile jestes w stanie zaplacic za taka szybke??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.