Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ile jestes w stanie zaplacic za taka szybke??

Póki co nic, bo już poczyniłem pewne kroki by mieć taką szybkę,

Na razie nie ma mnie w domu, ale jak wrócę i będą paczki to zobaczymy, być może już nie będę potrzebował :hi:

Co Wy tu każdy macie jakiś licznik na tajle na boku? :decayed:

Pyt. 2, ktoś już w końcu ogarnął do końca tutorial, albo pełen opis, jak z 1/2 fis przełożyć na 1/1 fis?

Najlepiej z rds'em z radia, poziomem płynu do sprysków (ale tu pewnie trza zbiornik wymieniać :kwasny:)

Jak mam VDO 1/2fis i będę miał VDO pełny fis to muszę kupować nowe transpondery do kluczyków czy powinno załapać?

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powinno zalapac ale jak nie zalapie to mam 2 transpondery na handel nowe :decayed:

a po chcesz poziom spryskow robic, do masy i sie nie bedzie darł :wink:

ja przelozylem z 1/2 fis na full fis bez tutka

w razie co moge Ci troche podpowiedziec

a szybke mam ze swojego licznika bo zalozylem z ringami od a6 po lifcie

Opublikowano
powinno zalapac ale jak nie zalapie to mam 2 transpondery na handel nowe :decayed:

OK :hi:

a po chcesz poziom spryskow robic, do masy i sie nie bedzie darł :wink:

Właśnie chciałbym mieć kontrolę poziomu płynu działającą :decayed:

szybke mam ze swojego licznika bo zalozylem z ringami od a6 po lifcie

Też dobry pomysł, muszę poszukać :hi:

Opublikowano
Pany, oświadczam, że kończę ze spamem w tym temacie - odpowiadam tylko na temat :hi:

w końcu Ci u góry maja dośc Twego pirtolenia? :grin::grin::banan:

Opublikowano

szyba te wsady co mi wyslales to maja rozszerzenie lbl dlaczego nie bin?? i maja po 16 kb

Opublikowano
szyba te wsady co mi wyslales to maja rozszerzenie lbl dlaczego nie bin?? i maja po 16 kb

inne rozszerzenie pliku..

Opublikowano

a masz jeszcze jakies wsady benzynowe, jak tak to podeslij [email protected]

a i skad je masz, czym zczytane etc

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

komu moge podesłac wsad zeby mi go rozszyfrował pod katem d12 czy d13??

Opublikowano

Wrzuc mi to jak wroce z pracy to zerkne. :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

poszlo

Opublikowano

Oki. Sprawdze. Ale te wsady o rozszerzeniu lbl to nie mam pojecia czym odczytac.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Hehehe to h*j z nimi :decayed:

Ważne ze ten od miska jest bin :wink:

Opublikowano

Bartek to jest wsad D13. Nawet w nazwie pliku jest to napisane. A wsad odczytywany byl urzadzeniem Vag Dash Can :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Czyli 100 % pewny skoro dashem zczytywany ?

:banan:

Nie żebym miskowi nie wierzył :decayed:

Ale dobrze jest wiedzieć jaknajwiecej :wink:

Opublikowano

No tak. Dash zapisuje wlaśnie wsady do pliku w takiej postaci. Więc wsad pewny :wink:

Opublikowano
Pany, oświadczam, że kończę ze spamem w tym temacie - odpowiadam tylko na temat :hi:

w końcu Ci u góry maja dośc Twego pirtolenia? :grin::grin::banan:

kupując b6 przelało szale goryczy na górze..

od jutra topnieje mu staż na forum..

ja juz nr telefonu skasowałem.

:dziura::dziura:

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

lbl?

czy to nie plik z vag'a? (etykiety)

?

Opublikowano
Pany, oświadczam, że kończę ze spamem w tym temacie - odpowiadam tylko na temat :hi:

w końcu Ci u góry maja dośc Twego pirtolenia? :grin::grin::banan:

kupując b6 przelało szale goryczy na górze..

od jutra topnieje mu staż na forum..

ja juz nr telefonu skasowałem.

:dziura::dziura:

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

lbl?

czy to nie plik z vag'a? (etykiety)

?

Ja już z nim nie gadam odkad ma b6...:whistling:

:grin::grin:

Vag commander odczytuje .lbl:wink:

Opublikowano
Pany, oświadczam, że kończę ze spamem w tym temacie - odpowiadam tylko na temat :hi:

w końcu Ci u góry maja dośc Twego pirtolenia? :grin::grin::banan:

kupując b6 przelało szale goryczy na górze..

od jutra topnieje mu staż na forum..

ja juz nr telefonu skasowałem.

:dziura::dziura:

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

lbl?

czy to nie plik z vag'a? (etykiety)

?

Ja już z nim nie gadam odkad ma b6...:whistling:

:grin::grin:

Vag commander odczytuje .lbl:wink:

Mam po prostu kilka problemów, przy których nie mam czasu na myślenie o spamie, za kilka dni być może wrócę, być może nie, zobaczymy, jak się wszystko potoczy.

Opublikowano
Pany, oświadczam, że kończę ze spamem w tym temacie - odpowiadam tylko na temat :hi:

w końcu Ci u góry maja dośc Twego pirtolenia? :grin::grin::banan:

kupując b6 przelało szale goryczy na górze..

od jutra topnieje mu staż na forum..

ja juz nr telefonu skasowałem.

:dziura::dziura:

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

lbl?

czy to nie plik z vag'a? (etykiety)

?

Ja już z nim nie gadam odkad ma b6...:whistling:

:grin::grin:

Vag commander odczytuje .lbl:wink:

Masz cos do B6 ? :D Jakos jak dupke moja beszostka woziles to sie morda cieszyla :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Pany, oświadczam, że kończę ze spamem w tym temacie - odpowiadam tylko na temat :hi:

w końcu Ci u góry maja dośc Twego pirtolenia? :grin::grin::banan:

kupując b6 przelało szale goryczy na górze..

od jutra topnieje mu staż na forum..

ja juz nr telefonu skasowałem.

:dziura::dziura:

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

lbl?

czy to nie plik z vag'a? (etykiety)

?

Ja już z nim nie gadam odkad ma b6...:whistling:

:grin::grin:

Vag commander odczytuje .lbl:wink:

Masz cos do B6 ? :D Jakos jak dupke moja beszostka woziles to sie morda cieszyla :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Morda sie cieszyla, bo wesoło mi było że tyle młodsze auto od mojego jest po prostu od niego gorsze a przede wszystkim woooooooooooooooooooolniejsze aby nie powiedziec ze Twe beszesc jest mułowate :grin:

Opublikowano

witam

chciałbym zrobić przeszczep i potrzebuje parę porad, jaki kabel"program" wybrać najlepiej link z alle. i jaki symbol wybrac licznika do 1,9tdi 98 r afn żeby nie było żadnej dodatkowej roboty :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.