Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak się nie mylę to pin 16 w kostce czerwonej do masy

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo ona jest zła , czerwoną wtyczkę od fisu tą 20pinową na pin 16 mase daj to kontrola spalonych żarówek

Opublikowano

Cwiara robisz wyswietlacze czyli masz cos na sprzedaz? podrzuc ile na pw

Opublikowano
http://img339.imageshack.us/img339/8030/p1010319xp.jpg

Mam licznik taki jak ten. Nie mam czerwonej wtyczki.

Chyba, że nie mówisz o wtyczce przy liczniku?

U gory licznika masz zlacze 20 pin ktory jest od FIS i wlasnie tu podlaczana jest czerwona wtyczka

Opublikowano

pany a próbował ktoś czegoś takiego aby w liczniku zakodować

Kanał 38:

Za pomocą tej funkcji można wyłączyć lub włączyć ostrzeżenie o minimalnym poziomie oleju przy niskim poziomie oleju. Obecnie ostrzeżenie to występuje we wszystkich samochodach. Funkcję tą można wykonać tylko po uprzednim wprowadzeniu kodu uprawniającego do dostępu "13861".

XXXX0: ostrzeżenie o minimalnym poziomie oleju nieaktywne

XXXX1: ostrzeżenie o minimalnym poziomie oleju aktywne

:decayed:

Niech ktoś idzie to sprawdzić

Opublikowano

Z tego co pamiętam to próbowali i hujnia

Opublikowano
pany a próbował ktoś czegoś takiego aby w liczniku zakodować

Kanał 38:

Za pomocą tej funkcji można wyłączyć lub włączyć ostrzeżenie o minimalnym poziomie oleju przy niskim poziomie oleju. Obecnie ostrzeżenie to występuje we wszystkich samochodach. Funkcję tą można wykonać tylko po uprzednim wprowadzeniu kodu uprawniającego do dostępu "13861".

XXXX0: ostrzeżenie o minimalnym poziomie oleju nieaktywne

XXXX1: ostrzeżenie o minimalnym poziomie oleju aktywne

:decayed:

Niech ktoś idzie to sprawdzić

W B6 idzie. W licznikach C5 po lifcie nie zdążyłem sprawdzić.

Opublikowano
:thumbdown::naughty::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::a4fan:j:jerk::jerk:

Jeszcze nawet tym moim zwłokom nie pociągnąłem druta. Opieram się tutaj o wiedzę zaczerpniętą od cwiary.

Opublikowano

Ale tych dwóch ostatnich go nie ucz... :wink: EOT.

Opublikowano

Pytanie...

grzebalem przy klimatroniku-zmiana wszystkiego z przedlifta na polifta i zeby wszystko banglalo musialem odlaczyc z licznika pin 15 chyba niebieskiej ( terminal), bo wariowal jakis przekaznik. Oczywiscie mimo tego odlaczenia wszystko dzialalo jak nalezy. Mial ktos tak?

Opublikowano

u mnie nie zauważyłem a zmieniałem jak pamiętasz i zegary i całą konsole z klimatronikiem na polifta

Opublikowano

Cwiara odezwij sie co z tym fisem ??

Opublikowano

Sorki ze tak pozno. Mialem mala robotke. Niestety nie mam fisow.

Opublikowano

Panowie Szlachta, czy wyświetlacz FIS polift pasuje do przedlifta i po "przelutowaniu" będzie trybił bez problemów?

Opublikowano

Z tego co kojarze to w przedlifcie jest klejony a w polifcie lutowany. Ale pewnosci nie mam jesli chodzi o przedlifta.

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Panowie a czy da się odczytać PIN z licznika zwykłym kablem?

(kupiony razem z Polskim VAGiem)

Opublikowano

Nie:decayed:

Opublikowano
Panowie a czy da się odczytać PIN z licznika zwykłym kablem?

(kupiony razem z Polskim VAGiem)

Min vag commander i to tez nie z kazdego bo z jaegera nie odczyta. Mowimy oczywiscie o licznikach z b5.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.