Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

VAG-COM też mam, komunikuje się z autem ;)

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

vag-com to nie vag commander ;)

Skąd jesteś ?

Opublikowano
vag-com to nie vag commander ;)

Aaaa :facepalm:

Skąd jesteś ?

Z Istebnej (okolice Wisły, Ustronia) ;)

Mam nie daleko - w Skoczowie :decayed: - speca od tego ale tak sobe kombinuję że może bym spróbował samemu coś w weekend podziałać, ale jednak lipa.

Aczkolwiek zawsze moge kabelki porobić a potem zajechać i zgrać pin, dopasować kluczyki :kox:

Opublikowano

Pany a jest taka możliwość zrobić tak jak powinno zakodować immo starej generacji z puszki koło nogi do nowego, licznika 00 tak aby nie migała kontrolka (aktualnie zaklejona) co trzeba zrobić

Opublikowano

Pewnie wywalic programowo immo ze sterownika silnika i podpiac pentle indukcyjna do licznika ale to juz wyzsza szkola jazdy i lepiej zajac sie sama dioda w liczniku

Opublikowano
Pewnie wywalic programowo immo ze sterownika silnika i podpiac pentle indukcyjna do licznika ale to juz wyzsza szkola jazdy i lepiej zajac sie sama dioda w liczniku

no to faktycznie wyższa szkoła. Myślałem że to się odbywa na zasadzie że wgrywa sie pin do nowego licznika ze starego immo i wszystko ładnie chodzi

Opublikowano

Nie nie w perwszysch wypustach byla pentla indukcyjna polaczona z ecu a licznik wsadzales jaki chciales bez zadnych pinow itp

i nawet jak dasz do poliftowego licznika pin z ecu to nic to nie da bo nie ma polaczenia

by to gadalo to trzeba by immo wywalic ze sterownika a pentle polaczyc z licznikiem ale nie wiem czy to nawet wykonalne - kompatybilne

Opublikowano
Nie:decayed:

Co Ty pyerdolisz. Ja mam chinola kabla, z ori commanderem zczytuje piny, wgrywam wsady, gole pier**le i zęby wyrywam.

Opublikowano

To jeszcze zalezy kto go obsluguje :D

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
Nie:decayed:

Co Ty pyerdolisz. Ja mam chinola kabla, z ori commanderem zczytuje piny, wgrywam wsady, gole pier**le i zęby wyrywam.

A skad masz ori commandera ???:shock3:

Opublikowano
Nie:decayed:

Co Ty pyerdolisz. Ja mam chinola kabla, z ori commanderem zczytuje piny, wgrywam wsady, gole pier**le i zęby wyrywam.

A skad masz ori commandera ???:shock3:

Rozchodził się przecież po "uczestnikach" dyskusji w tym temacie... :wink: nie ważny jest kabel, ważne jest oprogramowanie, takie jest moje zdanie chociażby na moim przypadku patrząc. Edytując wsad crypto przy niepowodzeniu osiągnięcia celu wróciłem bez absolutnie żadnego problemu do poprzedniego wsadu. Jeszcze raz powtórzę: W LICZNIKU CRYPTO! A ori comma mam od Arka, odezwij się do niego, prześlij 2kg michałków - na pewno Ci podeśle mailem :wink:

Opublikowano

a4 ja mam od nich commandera jak chcesz to Ci prześle daj maila

I przyspiesz sprzedaż tarczy :decayed:

Opublikowano

Witam posiadam audi a4 b5 z 1999r dawniej 2.5tdi a obecnie swap na 1.8t (silnik z 1996)

i mam problem po podłączeniu wszystko na liczniku działa problem mam tylko ze spalaniem które

pokazuje cos ponad 51 litrów wyczytałem ze odpowiada za to jakis zółty kabelek od ecu czy to prawda i który to pin w ecu ??

numeru licznika na razie nie posiadam

ewentualnie jakies pomysły ? :)

bardzo prosze o pomoc z tym problemem

Opublikowano

z tego co kiedys czytalem w elsie to napewno masz zle podlaczone spalanie jesli pokazuje 51 l

musisz pytac cwiary on ma else to Ci powie

Opublikowano
Witam posiadam audi a4 b5 z 1999r dawniej 2.5tdi a obecnie swap na 1.8t (silnik z 1996)

i mam problem po podłączeniu wszystko na liczniku działa problem mam tylko ze spalaniem które

pokazuje cos ponad 51 litrów wyczytałem ze odpowiada za to jakis zółty kabelek od ecu czy to prawda i który to pin w ecu ??

numeru licznika na razie nie posiadam

ewentualnie jakies pomysły ? :)

bardzo prosze o pomoc z tym problemem

odpisałem Ci na elektrodzie bo pisałeś do mnie pw

Opublikowano
Nie:decayed:

Co Ty pyerdolisz. Ja mam chinola kabla, z ori commanderem zczytuje piny, wgrywam wsady, gole pier**le i zęby wyrywam.

A skad masz ori commandera ???:shock3:

Rozchodził się przecież po "uczestnikach" dyskusji w tym temacie... :wink: nie ważny jest kabel, ważne jest oprogramowanie, takie jest moje zdanie chociażby na moim przypadku patrząc. Edytując wsad crypto przy niepowodzeniu osiągnięcia celu wróciłem bez absolutnie żadnego problemu do poprzedniego wsadu. Jeszcze raz powtórzę: W LICZNIKU CRYPTO! A ori comma mam od Arka, odezwij się do niego, prześlij 2kg michałków - na pewno Ci podeśle mailem :wink:

W takim razie kazdy uczestik tej dyskucji co ma comandera od Kaja wisi mi dwa kilo michalkow :kox::naughty::polew:

Opublikowano

pierwsza polowa wysyla michalki a druga powola bedzie dentyste sponsorowac :kox:

pablo daj na pw ile dales za panorame auta

Opublikowano

:hi:

Wielka sobota - idealny dzień na robienie fisa :)

Problem -w poprzednich zegarach nie miałem nic ( 0 fis :) ) ani dodatkowych zegarów. Po podłączeniu fisu drze jape ( po włączeniu silnika ) o OIL LEVEL. Zapodać mu tam coś czy tu właśnie podpiąć emulator ?

Dzięki ;)

Opublikowano

Jak na żółto sensor to emulator albo nowa miska z czujnikiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.