Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a powiedzcie mi jak ze zmiana kodowania na tdi jak to wyglada? wystarczy zmienic to na vagu i tarczke przelozyc?

jak w VAGu zmieniasz kodowanie z PB na TDI to nie zmieniasz tarczek, żeby mieć po bożemu obroty jak w TDI to trzeba wsad w liczniku zmienić i tarcze obrotomierza

na alledrogo widziałem ktoś wczoraj wystawił po II lifcie do TDI za chyba 125zł tyle że fis znając życie pewnie troche wypalony

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jesli chodzi o wsad to jak to wyglada?

Opublikowano

Kolego poczytaj troche wszystko bylo pisane

Opublikowano

A wez tu cos znajdz :D

Opublikowano
Kolego poczytaj troche wszystko bylo pisane

oki

Opublikowano
Do niczego

Poprostu w liczniku jest wbudowany moduł sterowania radiowo

nic Cię wtedy nie interesuje, miałem ten bajer w 1/2 fis jeager i brakuje mi tego

Przecież to żaden problem zmienić czas ręcznie dwa razy w roku:decayed:

Ja nie wyobrażam sobie teraz powrotu do 1/2 fis:grin: FIS rządzi, a białe zegary to cos pięknego no i 6 gajgerków:wink:

Opublikowano

majstry podlaczylem wczoraj manetke od avanta wszystko pieknie ladnie kierunki dzialaja ale wycieraczki dzialaja tylko na 2 i 3 biegu czasowe w ogole nie chodza jak podciagam manetke do siebie zeby plyn poszedl to plyn idzie ale wycieraczki sie zatrzymuja jak tylko manetke puszcze.. to samo jak w dol podciagam.. podlaczylem zgodnie z oznaczeniami starej manetki

Opublikowano
Do niczego

Poprostu w liczniku jest wbudowany moduł sterowania radiowo

nic Cię wtedy nie interesuje, miałem ten bajer w 1/2 fis jeager i brakuje mi tego

Przecież to żaden problem zmienić czas ręcznie dwa razy w roku:decayed:

Ja nie wyobrażam sobie teraz powrotu do 1/2 fis:grin: FIS rządzi, a białe zegary to cos pięknego no i 6 gajgerków:wink:

a jak do tego czas Ci się sam ustawia to już liga...

Opublikowano

nikt nie wie o co chodzi z tymi wycieraczkami?

Opublikowano

siema Cipki :decayed:

ja tu widzę, nie musi mnie byc, żebyście wiedzieli co u mnie słychać, kto tu z d*py strzela że mechanizm różnicowy ukręciłem ? :grin:

Grzesiu bd wpindol.. :grin:

mój przypaaadek był mega grubaśny, nie ma tu nikogo po takich przejsciach jak moje.. ludzie przeciez do mnie majstry przez polskę jeździli z licznikami, co nie Cwiara? :grin::grin:

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

nikt nie wie o co chodzi z tymi wycieraczkami?

a co jest grane z wycieraczkami?

Opublikowano

Te te ja powiedzialem o tym tylko jednej osobie, nie bede palcami pokazywał.

Ano sie jeździło, wóde piło , pieeeer.... no i ten. :grin::grin::grin:

Opublikowano
Te te ja powiedzialem o tym tylko jednej osobie, nie bede palcami pokazywał.

Ano sie jeździło, wóde piło , pieeeer.... no i ten. :grin::grin::grin:

niedługo wielki kom bek :grin:

ale nową lokalizejszyn na pieeee... trzeba znaleźć... ktoś tu chętny z 3m na gruuuuuby melanż? :decayed:

gruby melanż, dużo szparek, to nie dla mnie jestem A...

Ciebie arre rozumiem :grin:

Opublikowano

Maciek, w tym twoim źródełku masz dużo gratów do a4??

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Tak jest :decayed: Wielka Majówka i powtórka z rozrywki. Tylko teraz troche cieplej niz ostatnio. Oczywiście żeby zachować temat liczników jeden bedzie do zrobienia w 3M :wink:

Opublikowano
Maciek, w tym twoim źródełku masz dużo gratów do a4??

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

no trochę mam a co potrzeba? jak licznik to chyba pomogę w zalezności jaki Ci trzeba :decayed:

Opublikowano

Szyba a pamiętasz jeszcze ze pytałem o concerta 2?

Opublikowano

no trochę mam a co potrzeba? jak licznik to chyba pomogę w zalezności jaki Ci trzeba :decayed:

Podsufitke do avanta poliftową. Kurde jak są jakieś fajne to na drugim końcu kraju.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

no trochę mam a co potrzeba? jak licznik to chyba pomogę w zalezności jaki Ci trzeba :decayed:

Podsufitke do avanta poliftową. Kurde jak są jakieś fajne to na drugim końcu kraju.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

zawsze tak jest jak coś fajnego...jak szukałem auta dla swojej Żonki...to w Gdańsku były albo w Olsztynie a w okolicach same paście:grin:

sorry za zbędne OT:wink:

Opublikowano
Szyba a pamiętasz jeszcze ze pytałem o concerta 2?

concerta na razie brak a jak bd to cena pewnie kosmos :wink:

Piotrze sufit bd miał, ale z dziura w dachu czy bez?

Opublikowano
Szyba a pamiętasz jeszcze ze pytałem o concerta 2?

concerta na razie brak a jak bd to cena pewnie kosmos :wink:

Piotrze sufit bd miał, ale z dziura w dachu czy bez?

Bez

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.