Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powinienes zczytac klilsem.

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

manetka:

fisdu.jpg

nigdzie nie spotkałem się z podłączeniem pinu 5 i 6..

co do wycieraczek, musze rozebrać kolumne to Wam powiem, bo ja mase podałem gdzieś na któryś pin... tylko nie zapisałem na który, a auto dopiero w pon bd miał...:whistling:

Opublikowano
Powinienes zczytac klilsem.

to nie jest jednoznaczna odpowiedz

teraz mam dylemat dam rade wyluskac pin i w jakim czasie czy nie

bo bez pinu nie pojedziesz :polew:

Opublikowano

Doyebaliście sie do tego orszaka... :facepalm::decayed:

Opublikowano

Kurde jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz. 93C56 to popularna pamiec i nie powinno z nia byc problemow. Commanderem tez mozna probowac odczytac.

Opublikowano
Doyebaliście sie do tego orszaka... :facepalm::decayed:

jak sie myli liczniki z a3 i a4 :decayed::polew:

Opublikowano
Doyebaliście sie do tego orszaka... :facepalm::decayed:

Dobra to niech będzie "wieczny odpoczynek racz mu dac panie... "

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

manetka:

http://img42.imageshack.us/img42/8545/fisdu.jpg

nigdzie nie spotkałem się z podłączeniem pinu 5 i 6..

co do wycieraczek, musze rozebrać kolumne to Wam powiem, bo ja mase podałem gdzieś na któryś pin... tylko nie zapisałem na który, a auto dopiero w pon bd miał...:whistling:

Czy po numerach pionów będzie tak samo w przedlifcie? Ja mam okrągłe piny i inaczej ułożone, dwa rzędy po 3 piny.

Opublikowano

Nawet kolorami powinno Ci się zgadzać.

Opublikowano

Kaju widzę znowu coś innego w profilu co się stało z beszesc ?

Opublikowano

szyba to czekam na odpowiedz gdzie ta mase podac

Opublikowano
Kaju widzę znowu coś innego w profilu co się stało z beszesc ?

Dłuuuuga historia :whistling:

Opublikowano
Kaju widzę znowu coś innego w profilu co się stało z beszesc ?

Dłuuuuga historia :whistling:

Mamy czas chętnie wysłuchamy ;-)

Opublikowano
Doyebaliście sie do tego orszaka... :facepalm::decayed:

Dobra to niech będzie "wieczny odpoczynek racz mu dac panie... "

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

manetka:

http://img42.imageshack.us/img42/8545/fisdu.jpg

nigdzie nie spotkałem się z podłączeniem pinu 5 i 6..

co do wycieraczek, musze rozebrać kolumne to Wam powiem, bo ja mase podałem gdzieś na któryś pin... tylko nie zapisałem na który, a auto dopiero w pon bd miał...:whistling:

Czy po numerach pionów będzie tak samo w przedlifcie? Ja mam okrągłe piny i inaczej ułożone, dwa rzędy po 3 piny.

kurde tego Ci nie powiem bo ja w moim przedlifcie nie miałem fisa i wsadzałem od razu poliftowy pająk... ale kolory kabli nie musza się wcale zgadzać ale chyba numeracja powinna byc taka sama czyli pin 1 i tu i tu odpowiada za to samo...:whistling: ale głowy nie dam...

Opublikowano

Według moich testów wychodzi tak.

Pin 1 - reset

Pin 2 - masa

Pin 3 - strzałka w górę

Pin 4 - strzałka w dół

Oczywiście manetka przedliftowa

Pin 5 i 6 jest zwarty po naciśnięciu przycisku spryskiwacza tylnej szyby.

Opublikowano
Kaju widzę znowu coś innego w profilu co się stało z beszesc ?

Dłuuuuga historia :whistling:

dajesz Kaju;p

Opublikowano
Kaju widzę znowu coś innego w profilu co się stało z beszesc ?

Dłuuuuga historia :whistling:

dajesz Kaju;p

nie i c**j :guma:

Opublikowano
Kaju widzę znowu coś innego w profilu co się stało z beszesc ?

Dłuuuuga historia :whistling:

dajesz Kaju;p

nie i c**j :guma:

akurat jeśli chodzi o Kajowe B6 to... :facepalm:EOT :decayed::grin::grin:

Opublikowano
Kaju widzę znowu coś innego w profilu co się stało z beszesc ?

Dłuuuuga historia :whistling:

dajesz Kaju;p

nie i c**j :guma:

akurat jeśli chodzi o Kajowe B6 to... :facepalm:EOT :decayed::grin::grin:

Milcz k**wa, we Włoszech gdzieś straż przybrzeżna wyczaiła jakąś łajbe z dwudziestoma tonami zielska :polew::polew:

YEBŁEEEEM!!!! :nabijasie:

Opublikowano
Kaju widzę znowu coś innego w profilu co się stało z beszesc ?

Dłuuuuga historia :whistling:

dajesz Kaju;p

nie i c**j :guma:

akurat jeśli chodzi o Kajowe B6 to... :facepalm:EOT :decayed::grin::grin:

Milcz k**wa, we Włoszech gdzieś straż przybrzeżna wyczaiła jakąś łajbe z dwudziestoma tonami zielska :polew::polew:

YEBŁEEEEM!!!! :nabijasie:

przechwycili mój transport... miało być na miesiąc...:cry::cry::cry::cry:

Opublikowano

To co bedziemy palic na majówce :kwasny::kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.