Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi też się hektary wsadów po dysku rozsiały... :whistling:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Było jeszcze kilka osób z takimi dolegliwościami arre też to ma i z tego co wiem to też jeszcze tego nie ogarnął, dziwne jest to że jak silnik jest gorący i się wyłączy zapłon i włączy to przez 10sek pokazuje tą tempetaruje ale po 10 sek wskazówka opada

Opublikowano

Ja tak miałem i co zauważyłem ze 980 K to d12 , jak wrzuciłem d11 to opadała i nie działało ale sensor się nie darł, jak wrzuciłem d12 i d13 to pokazuje tak ze idzie nieco wyżej i opada na właściwą , tylko na zimnym całkowicie podczas jazdy wstaje normalnie a na rozgrzannym idzie za wysoko i opada na właściwą , misiek ma to samo

Opublikowano

Wjebcie d09 i będzie cacy. Zobaczycie.

Opublikowano

Mam z mojego, ale ja miałem licznik A6.

Opublikowano
no to z A6 raczej nie podejdzie bo też mam jakieś z a6 i nie wchodzą

A powinien.

Opublikowano

no właśnie chyba nie powinien bo a6 jest na module komfortu a a4 nie więc one coś tam się różnią dlatego np jak do licznika z a6 wgrywałem wsad z a4 to pokazywało otwartą klapę z tyłu więc to chyba ma znaczenie mi się wydaje

Opublikowano

Krzysiek,

policz crc tego wsadu,

ciekawy jestem czy bedzie ok

tutaj sznurek do md5

http://www.polskiprogram.pl/pliki/MD5_Sum_polskiprogram.pl.exe

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

EDIT: oczywiscie gówno prawdea, policzyłem nie ten plik

suma do pliku z elki to:

bc19dcc62daf83fb2446f552d6a40dc2

Opublikowano

A6 drzwi i klape ma po MK, a A4 po switchach w drzwiach, jest inne wskazanie (odwrotne) i podejrzewam inne sumy kontrolne dla poszczególnych czujników, między innymi właśnie czujnika Press/temp oleju.

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

Krzysiek,

policz crc tego wsadu,

ciekawy jestem czy bedzie ok

tutaj sznurek do md5

http://www.polskiprogram.pl/pliki/MD5_Sum_polskiprogram.pl.exe

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

89aca433bbfbbe1f0b12662caaaec67d

to z mojego, przed edycją (pin, przebieg,kodowanie)

Mi ten program coś takiego wyrzuca: 7f633b8f49078933fa29610e24622bd7

Opublikowano

ok, daj maila na pw wrzuce "moj" wsad

EDIT:

:facepalm: zle przeczytałem, myslalem, ze to Krzyska wsad

Kaju, wystarczy ze przebieg bedzie inny i juz md5 sie diametralnie zmienia,

ba, jeden bit wystarczy..

pzdr.

assist

Opublikowano

Tak sie konczy chlanie z Szyba. :D Cos mu musialo zaszkodzic yge6ubes.jpg

Opublikowano

yaaa pyeeeerdoole :nabijasie: ale widzę sesyjka fur na plaży będzie zacna :naughty:

Opublikowano

padłeś powstań POWERADE :grin:

padłem owszem ale panowie... ustrzeliłem smutnego kutasa z jednym jajkiem..:grin:

DSC_0460.jpg

Opublikowano

Łota fak ys dys :polew:

Opublikowano

Pomnik kurna na westerplatte :grin: ale smutny był wczoraj jak widać:grin:

Opublikowano

Widzę k**wa, ale dlaczego mu takie hujowe czarne tło zrobiłeś :polew:

Opublikowano

Krzychu, poszło pw z plikiem

pzdr.

assist

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.