Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jak oszukać czujnik poziomu płynu chłodzącego? zmostkowanie nic nie dało, jakaś dioda?

Wsadz jakis opornik jako mostek ;-) np 1ohm

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Panowie dzisiaj wrzuciłem w winhex'a mój oryginalny wsad który był w liczniku (angol) i tam pokazuje że jest to D11 a te wsady co ja wgrywam to (europejczyki) D12 i D13 więc może tu tkwi problem , więc moje pytanie brzmi czy ktoś posiada wsad do diesla europe z D11 ??

Opublikowano

@Krzysiekcalibra

dostałeś, czy gdzieś na serwer wrzucić.

Opublikowano

Dobra mam :) ale wrzuciłem go w ten program MD5 i pokazuje dokładnie tyle samo co na twoim co na moim czyli bc19dcc62daf83fb2446f552d6a40dc2 nie wiem dlaczego tobie wychodziło 89aca433bbfbbe1f0b12662caaaec67d ?? a i jeszcze jedno pytanie czy na tym wsadzie normalnie ci działa temp oleju ??

Opublikowano

89aca433bbfbbe1f0b12662caaaec67d to suma u mnie,

tak, wszystko bangla prawidłowo.

EDIT: gówno prawda;)

liczyłem nie ten plik :facepalm:

najmocniej przepraszam

prawidłowa suma pliku to

bc19dcc62daf83fb2446f552d6a40dc2

pzdr.

assist

Opublikowano

Krzychu, strzeliłem babola, przeczytaj moj poprzedni post :facepalm:

Opublikowano

hehe no właśnie teraz się zgadza wszystko :) dobra idę wrzucę tego wsada i zobaczymy czy to pomoże ale wątpie bo przecież miałem go wgranego ale zobaczymy :)

Opublikowano

zapisz kodowanie,

ja koło 15 bede szedł na dół z kompem do kumpla auta,

to zobacze u siebie..

Opublikowano

oki zapiszę kodowanie może właśnie chodzi o kodowanie może ten wskaźnik jest po prostu wyłączony, spisz jakie ty masz kodowanie ja zmienie wtedy tylko benzynę na diesla i zobaczymy :)

Opublikowano

spiszę wszystkie wartosci w kanałach

BTW:

ok, kto po szosie z majówki znalazł jakąś tarczkę prędkosci do VDO EU?

bo znalazł ktoś na pewno....

;>

pzdr.

assist

Opublikowano

Pany takie pytanie. Po zmianie licznika kontrolka AIR BAG nie wyświetla się co zrobić ?

Opublikowano

piny pewnie zamienic, ew. inwersja sygnału

nr licznika podaj, stary/nowy

Opublikowano

Dobra pany wsad wgrany temp oleju dalej pokazuje tylko przez 10 sek zrobiłem taki mały teścik i odłączyłem wtyczkę od czujnika temp oleju, przekręciłem zapłon i temp oleju pokazało i nie opadło dopóki nie odpaliłem silnika wtedy wskazówka poleciała w dół, ponowne włączenie zapłonu wyświetliło kontrolkę czujnika więc go podłączyłem otworzyłem maskę kontrolka zniknęła i temp oleju dalej opada więc może faktycznie coś z tym czujnikiem jest nie tak ale czytałem że nie zawsze wymiana czujnika pomaga a szkoda mi trochę 300zł wyrzucić w błoto więc chyba muszę się pogodzić z tą kontrolką i niewyświetlaniem temp oleju .

Opublikowano

Nieprawidłowa zawartość EEPROM. Dlatego tak ci działa lub też nie działa temp. oleju.

A na zmianę skali prędkościomierza z mil na km jest inny sposób.

Opublikowano

czyli uważasz że jak jest licznik angol to nie bedzie działał na wsadzie z europy trzeba przerabiać ten angielski wsad ??

Opublikowano
Nieprawidłowa zawartość EEPROM. Dlatego tak ci działa lub też nie działa temp. oleju.

A na zmianę skali prędkościomierza z mil na km jest inny sposób.

Mówisz o swapie hexów?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.