Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lykaj w czym masz problem? plywaka dorezasz a to nie sa fl wiec wsad mozna wymienic bez oporu :decayed:

Opublikowano

Bierz i się nie zastanawiaj lepszej okazji może nie być

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

Maciek a co do modułu może i fakt można heftnac ale mi chodziło o taki który ma ori gniazdo pod moduł a do tego chyba we wsadzie musi być aktywna obsługa radiowki

Opublikowano

Dobra jeszcze lukne na neta ew.biore

LICZNIK ZEGARY A6 C5 LIFT DUŻY FIS 1.9 TDI 2.5 TD

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3624977645

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

Opublikowano

Od 2002 r daj de spokój

Bierz ten z forum

Opublikowano

Do 2002 ok.

Jak najbardziej chetny lecz musze luknac na all a noz sie cis trafi z lepszym fisem i na FV tonw tedy wieksza cena nie straszna.

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

Opublikowano
Bierz i się nie zastanawiaj lepszej okazji może nie być

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

Maciek a co do modułu może i fakt można heftnac ale mi chodziło o taki który ma ori gniazdo pod moduł a do tego chyba we wsadzie musi być aktywna obsługa radiowki

I teraz Cie zaskocze 90% vdo ma gniazdo na radiowke :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Audi A6 C5 01 Licznik TDI Pełny Fis GWARANCJA

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3602181645

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

Licznik, zegar Audi A6 C5 - pełny FIS

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3632690560

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

Opublikowano

Pany nie wiem czy to się komuś nada ale mam miskę na zbyciu od diesla wyjętą z passata. Co prawda pęknięta ale to może ktoś pospawa.

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Opublikowano
Audi A6 C5 01 Licznik TDI Pełny Fis GWARANCJA

Audi A6 C5 01 Licznik TDI Pełny Fis GWARANCJA (3602181645) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

Licznik, zegar Audi A6 C5 - pełny FIS

Licznik, zegar Audi A6 C5 - pełny FIS (3632690560) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

za minilifta i za angola 450 zł? :shock3::shock3::shock3:

Opublikowano
Bierz i się nie zastanawiaj lepszej okazji może nie być

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

Maciek a co do modułu może i fakt można heftnac ale mi chodziło o taki który ma ori gniazdo pod moduł a do tego chyba we wsadzie musi być aktywna obsługa radiowki

I teraz Cie zaskocze 90% vdo ma gniazdo na radiowke :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

a masz jakieś foto ? W którym miejscu szukać bo na obudowie Angola mojego bynajmniej nic nie ma

Opublikowano

Bediks jest na prawie kazdej plycie licznika 3 albo 4 piny - nie przylutowane u gory po srodku...

Opublikowano

No popatrz :decayed:

A w a3 masz fisa:naughty:

Opublikowano
No popatrz :decayed:

A w a3 masz fisa:naughty:

masz :naughty:

szwajcar to duzo zabawek z fabryki dostal...

bede badal budzik z a3 na dniach bo chce mu wszczepic ori ringi z licznika z a6 i ori wyswietlaczyk igielke :decayed:

Opublikowano
No popatrz :decayed:

A w a3 masz fisa:naughty:

masz :naughty:

szwajcar to duzo zabawek z fabryki dostal...

bede badal budzik z a3 na dniach bo chce mu wszczepic ori ringi z licznika z a6 i ori wyswietlaczyk igielke :decayed:

i tak uwalisz licznik, tylko nie lutuj juz nic w nim, bo znów jak pospawany bd wyglądał :grin:

Opublikowano

sie mistrz co nic nie uwalil odezwal :grin:

Opublikowano

Magicy od liczników mam problem...

Pacjent to seat ibiza 2000r

Podłączyłem licznik na krótko w domu i chyba gdzieś zrobiłem zwarcie... Bo po podłączeniu w aucie na wyświetlaczu pojawia się service i co chwilę kasuje się licznik przebiegu dziennego. Da się to uratować?

Opublikowano

do Cwiary Andrzeja ryja z tym :decayed:

Opublikowano
Magicy od liczników mam problem...

Pacjent to seat ibiza 2000r

Podłączyłem licznik na krótko w domu i chyba gdzieś zrobiłem zwarcie... Bo po podłączeniu w aucie na wyświetlaczu pojawia się service i co chwilę kasuje się licznik przebiegu dziennego. Da się to uratować?

Dzwoniłes do mnie, a ja cały dzien w aucie u siebie dłubałem. rozkręć go i zobacz czy nic nie przypaliles na płycie.

Opublikowano

No dzwoniłem a bo to raz... Bo ja tam robiłem jeszcze podświetlenie na biało. W tygodniu go wyciagne i przyjrze się dokładnie. Jak coś to jestem u ciebie za tydzień ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.