Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci


wojci

Rekomendowane odpowiedzi

Auto gaz dostało tydzień temu dopiero więc za granicą tylko na benzynie jeździło, jak na razie przejechałem na gazie 1000km i jestem zadowolony.

A wracając i robiąc małe OT silnik 1,6 101KM dobrze się gazuje.

Miałem taki w Toledo i naprawdę dobrze chodził na sekwencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając i robiąc małe OT silnik 1,6 101KM dobrze się gazuje.

Miałem taki w Toledo i naprawdę dobrze chodził na sekwencji :)

jeśli jest założona dobra instalka to wszystko ok , ale musisz przyznać ze jak na ciężką bude A4 to 100KM troszke za mało :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie za mało, trochę mało było też w Toledo, dlatego szukałem auta o mocy powyżej 110KM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały tuning klapy tylnej :D

img6326h.jpg

Dodatkowo na klapie uchwyt i antena Lemm AT-1200

img6327w.jpg

W środku radio Uniden 520XL częściowo zabudowane na stałe, dokończę jak będzie cieplej :D

img6329.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyliner nie masz racji, bo multum samochodów jeździ na LPG i poza spadkiem kosztów eksploatacji o 50% nic się z nimi nie dzieje. Sam teraz celuje w E38 tylko i wyłącznie w LPG. A silnik 1.8 prawie nic nie pali, za to 1.8T już trochę więcej i posiadanie w nim LPG dla mnie jest zaletą.

Co do Audi kolegi wojci - bardzo ciekawy egzemplarz, szczególnie niebieski środek :kox:

Z ta teorią ze 1.8T wiecej pali od 1.8 to bym sie nie zgodzil .Moj krewny jezdzi 1.6 i wiecej pali od mojego 1.8T .Nigdy w miescie nie przekroczylem 10 litrow /100 km . Apropos :> zeby byc w temacie to bardzo ladne autko .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze chcsz felgi 17 cali od s4 na zimowych gumkach 235 na 45 za rozsadna cene jak cus to pisac na 4074781

a czy to dział OGŁOSZENIA? :gwizdanie:

bez przesady z tym spamem :kwasny:

wojci, modzisz coś pod maską? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze chcsz felgi 17 cali od s4 na zimowych gumkach 235 na 45 za rozsadna cene jak cus to pisac na 4074781

a czy to dział OGŁOSZENIA? :gwizdanie:

bez przesady z tym spamem :kwasny:

wojci, modzisz coś pod maską? :gwizdanie:

Pucek a co ty moderator :gwizdanie:

Ładniutki ten sedanik , i słuszny motorek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety raczej modzenia nie będzie, czeka mnie w tym roku zakup mieszkania i to moja główna skarbonka

a zimówki mam założone nowe i na kilka sezonów mi wystarczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łądne Audi- Gratuluje zakupu i życzę bezawaryjności. Co do gazu to popieram Twoją decyzje i sam bym tak zrobił. Poluje na A6 1.8T i gdybym taką kupił to gaz montuje od razu. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna B-piuntka , wnętrze :good: . Co do gazu :kox: , moje nyndzne ADP zrobiło na gazie juz 100 tys. i dalej pomyka . 200 tysi przebieg całkowity i biega , bez 1,5 G w karku ale jedzie . Tanie , stare , dobrze wykonane auta warto gazować . Jak kiedyś wsiądę na 4.2 , zrobię to samo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor swietny autko wyglada na bardzo zadbane :) moj kolega smiga 2,6 na gazie i nie narzeka wogole a robi duzo km bardzo duzo bo rocznie 60tys - 80 tys auto ma dwa lata i jest zadowlony i przynajmniej ma koptyko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę 1.8T :wink4:

A ja nie :tongue4:

Furę już widziałem i chwaliłem, dlatego nie bedę sie rozpisywał.... :good:

DO ZOBACZENIA NA SPOTACH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji kilku dni urlopu wymieniłem głównych winowajców stuków na nierównościach, czyli końcówki kierownicze :D

Przy okazji wymiana świec zapłonowych.

Do wymiany w najbliższym czasie jeszcze małe "bananki" bo też pozostawiają wiele do życzenia.

img6656f.jpg

img6655.jpg

koszt części 240zł ( kocham zniżki w hurtowniach :D )

Do wymiany zostaje jeszcze rozrząd i olej, to pewnie też w tym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...