Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Gwizdanie turbiny przy dodawaniu gazu


dropsec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiem że temat był wałkowany, ale nie wiem jak w przypadku mojej wersji. Samochód od kilku dni zaczął mi gwizdać lekko przy dodawaniu gazu (słychac tak jakby policyjny sygnał w tle...). Czy to normalne? W końcu wcześniej tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zimny Chirurg

A moze kata wywaliłeś

Wtedy będzie gwizdała na wolnych obrotach i przy lekkim gazie tez. Albo go juz nie masz i teraz zwróciłeś na to uwage.

Nie ma nic piękniejszego jak dzwięk turbiny. Heheheheeee

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales wycinany katalizator????

ja mam podobnie. ale w sumie to mi nie przeszkadza bo mile gwiżdze. na niskich lekko później przy lekkim przyspieszeniu standardowe świszczenie... a po ostrym daniu gwizd ale przyjemny. nie wiem trudno mi ocenic czy ja mam wyciety ale watpie bo niemiec raczej by tego nie robił ;> ;d natoamiast moze jakas nieszczelnosc w wydechu czy kacie. bo w samym silniku ok wszystko dolot to IC itp ok mechanik sprawdzał jak kupiłem. mowi ze dziala to dziala jedzie to jedzie a skoro pracuje idealnie to nie ma co szukac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorzej ze dajac gazu na postoju tego świstu pewnie nie wyczuje...tak jak u mnie - choc musze sprobowac

bo nie masz VTG a on ma :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales wycinany katalizator????

ja mam podobnie. ale w sumie to mi nie przeszkadza bo mile gwiżdze. na niskich lekko później przy lekkim przyspieszeniu standardowe świszczenie... a po ostrym daniu gwizd ale przyjemny. nie wiem trudno mi ocenic czy ja mam wyciety ale watpie bo niemiec raczej by tego nie robił ;> ;d natoamiast moze jakas nieszczelnosc w wydechu czy kacie. bo w samym silniku ok wszystko dolot to IC itp ok mechanik sprawdzał jak kupiłem. mowi ze dziala to dziala jedzie to jedzie a skoro pracuje idealnie to nie ma co szukac !

Mam tak samo, wszystko sprawdzone (vagiem też) a gwizdze. Jak nie kopci, nie stracił mocy to tylko jeździć :good:

_________________________________________________

I też gwizdze tak po prawej stronie silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zacznie tracić moc to oznacza pęknięty wąż, mi pękł zaraz za turbiną prowadzący do intercoolera, jak się trochę bardziej rozwalił to poczułem na mocy, na wolnych obrotach nie będzie tego słychać bo wtedy nie ma za dużego ciśnienia z turbinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem jak w przypadku mojej wersji.

A jaką masz wersje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...