Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...no 225x35x19'' tanie nie są :gwizdanie:

Opublikowano

...no 225x35x19'' tanie nie są :gwizdanie:

no teraz juz nie sa, ale w zimie jak bralem swoje to 19' tego samego producenta byly z 50pln drozsze

a teraz moje polecialy 90pln/szt. w gore :wallbash:

Opublikowano
  • Autor
a ile chcesz dac za te opony?

na oponeo.pl i innych portalach Nexen'y są po 477 zł/szt więc jak znajde taniej to będzie fajnie :)

...no 225x35x19'' tanie nie są :gwizdanie:

ja chce 215/35x19 :gwizdanie:

Opublikowano

na glebie z tym kołem i taką gumą będzie kosa :kox:

Opublikowano

Nareszcie to padło bedzie wygladac :kox:

Mega wyjebane w kosmos felgi, teraz bedzie zasługiwac na miano wheel whore

No nie wiem czy na plastelinowych replikach bedzie zaslugiwac :naughty: BTW jak juz je pouzytkujesz czekamny na opinie z ich wytrzymalosci :)

Opublikowano
  • Autor
No nie wiem czy na plastelinowych replikach bedzie zaslugiwac

:polew:

Opublikowano

Ze zdjec to wyglada na typowa allegrowa chinszczyzne. Jesli sie myle zwracam honor :]

Opublikowano
a ile chcesz dac za te opony?

na oponeo.pl i innych portalach Nexen'y są po 477 zł/szt więc jak znajde taniej to będzie fajnie :)

...no 225x35x19'' tanie nie są :gwizdanie:

ja chce 215/35x19 :gwizdanie:

Tylko nowe :naughty: na oponach nie oszczędzaj pozatym kasy masz w bród :gwizdanie:
Opublikowano

fajne te fele :shocked: tylko niech szlag trafi dziurwy e Rybcu

Opublikowano
  • Autor
pozatym kasy masz w bród

:polew:

a czy ja jeżdżę B7 :?:

tylko niech szlag trafi dziurwy e Rybcu

jak połatają dziury to wrzuci się letnie :decayed:

Opublikowano
tylko niech szlag trafi dziurwy e Rybcu

jak połatają dziury to wrzuci się letnie :decayed:

Nie wiem jak u Was ale w Bydgoszczy kończą łatać zaraz przed pierwszymi śniegami :decayed::naughty::polew:

Opublikowano
Cytuj

tylko niech szlag trafi dziurwy e Rybcu

jak połatają dziury to wrzuci się letnie

to cały czas będziesz musiał na zimowych śmigać :shocked:
Opublikowano

Nie wiem jak u Was ale w Bydgoszczy kończą łatać zaraz przed pierwszymi śniegami :decayed::naughty::polew:

U nas w ogóle nie kończą ( nawet w mrozy łatają , takie profesjonalne podejście mają ) :naughty::kox:

Sorki za :ot:

Opublikowano

tyś jest świr, ale autko wymiata. felunek boski a jak załozysz to na rybniku jeszcze wieksze korki będą hehe.musze sie wybrac na spota i oblukac

Opublikowano
  • Autor

tyś jest świr, ale autko wymiata. felunek boski a jak załozysz to na rybniku jeszcze wieksze korki będą hehe.musze sie wybrac na spota i oblukac

cześć Major :hi:

wpadaj na spota, może do tego czasu będą już na samochodzie :>

Opublikowano

tyś jest świr, ale autko wymiata. felunek boski a jak załozysz to na rybniku jeszcze wieksze korki będą hehe.musze sie wybrac na spota i oblukac

cześć Major :hi:

wpadaj na spota, może do tego czasu będą już na samochodzie :>

ale na którego za rok bo do tego czasu na pewno dziurwy nie znikną :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

Sprawdzałeś opony na ceneo.pl?

tak sprawdzałem i znalazłem u siebie na miejscu taniej :wink4:

Opublikowano

fele pomalowane ?

Opublikowano
  • Autor

fele pomalowane ?

:no:

narazie zostają w ori lakierze[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 20:47_________________________________________________dziś doszły nowe osłonki

e21e393158299bc3med.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.