Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podbił - zgadłem ?

:naughty:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:06_________________________________________________............... co tu taki ruch
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ooo widzie ze chyba forum piła i spoty umarły śmiercią naturalną

chłopaki co sie dzieje??

Opublikowano

kurcze masakra ... wielka szkoda :kwasny:

Opublikowano

jeszcze się ruszy :>[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 05:51_________________________________________________HUBI już nie jesteś zielony tylko czarny gratulacje auta, miałem przyjemnosć się przejechać :good: a zap.....ala jak ta lala jeszcze raz gratki za tego s line.

Opublikowano

:)Dzięki Marcyś za komplementa :wink4: Może i teraz jestem czarny ale i tak zostaje przy moim rozpoznawalnym z daleka zielonym w pismie :cool1: P.S. Po zimie się ruszy :kox: Pozdro 4All :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego na te Święta i na Nowy Rok;) Pozdrawiam 4ALL :wink4:

Opublikowano

witam

Chłopaki rozglądam się za autkiem

co powiecie o 2,5 TDI

bo słyszałem różne opinie niektórzy chwalą inni narzekają

a co wy powiecie ??

pozdro

Opublikowano

raczej odpuść sobie chyba że znajdziesz dobry egzemplarz A6 z lat 1994-1998 2.5 TDI pięcio garowy to taki tak

pozdro.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Lechu, nie chcesz 2,7 bit'a A6 sedan z 2003 r. za 30k pln? :) ??

Pozdrowienia dla Wszystkich. Jeśli chcecie się spotkać - wrzućcie jakiś termin. Ja z reguły między piątkiem wieczór, a niedzielnym popołudniem jestem dostępny.

Hej!! monti

Opublikowano

V Edycja Polarków Klubowych

>> ZAPISY <<

Serdecznie Zapraszam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no i mam nową niunie a4 2000 r. 2,8 benzyna

resztę pokarze jak się spotkamy

monti dzięki za pomoc :good:

pozdrawiam

Opublikowano

gratulację :good: no to trochę nowych furek jest :gwizdanie: na mieście też kilka nowych A4 widziałem, tylko ciekawe czy od nas z forum :decayed: można powoli jakiegoś spota ogarniać :naughty:

Opublikowano

Wiatam,

Ta leszka niunie to ja znalazlem;)

Sobie niestety troche gorsza jesli chodzi o wyposarzenie, ale daje rade.

Śmigam sobie mianowicie czarna A4 2000 roku, liftowka, 1,9TDI 115KM

Opublikowano

rób program i ogień :good:

Opublikowano

hej Treser

tak to prawda to on mi znalazł ta niunie

Treser dzięki za znalezienie tej sztuki

pozdrawiam

Opublikowano

Witam :) No to Panowie jak zrobi sie ciepło a ja będę na chodzie bo w tej chwili wyszedłem po tygodniowym pobycie ze szpitala(bo znow dopadlo mnie to co w zeszlym roku :wallbash: w tajemniczeni wiedzą co mialem i z czym walczę ;(

zostaje mi 21 dni rehabilitacji w szpitalu w Drezdenku :cool1: więc jak stane na nogi i będzie ciepło to mam nadzieję,że się spikniemy na jakiegoś spocika jak za dawnych czasów ;) a może nawet w powiększonym gronie jak tym nowym forumowiczom nie z braknie odwagi :kox: P.S. I nawet jak nie będe miał emblematu "A4" na tylniej klapie to nie wygonicie kolegi słowami "jedź precz zdrajca" :gwizdanie: hehe Pozdro 4ALL :wink4:/color]

Opublikowano

a Marcyś menda żyje? :D

Opublikowano

wracaj do zdrowia Hubi i będziemy ogarniać temat :good: no właśnie nie wiem czy to Twoje A3 zaakceptujemy :decayed:

Opublikowano

a Marcyś menda żyje? :D

wącha kwiatki od spodu

a tak na poważnie to się zapier...la nie tak jak ty dwa paluszki bolą i w domu siedzisz :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.