Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

ale z tą nauką jazdy to u Was masakra ... najwięcej tego w Polsce ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lumpexów u nas od zatrzęsienia, kolega właśnie zamknął pizzerni, teraz otworzyli dwie kebabownie,myślałem coś z budownictwem biuro projektowe, cos w tym stylu bo i takie jej wykształcenie tylko szczecinek jest troche mały, jabyśmy zostali w poznaniu to co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko tu mam robote

robotę zawsze można zmienić :gwizdanie:

niebardzo mam specyficzną robote,a może inaczej tu mam pewną.i niedługo emerytura :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko tu mam robote

robotę zawsze można zmienić :gwizdanie:

niebardzo mam specyficzną robote,a może inaczej tu mam pewną.i niedługo emerytura :>

tylko nie mów że policja .... bo nawalili nam na zlocie z wstrzymaniem ruchu - spóźnili się na maxa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Marcys ze Szczecinka - a nawaliła z tego co pamiętam pilska drogówka? :thumbdown:

monti

wiem wiem właśnie teraz patrze że ze Szczecinka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko tu mam robote

robotę zawsze można zmienić :gwizdanie:

niebardzo mam specyficzną robote,a może inaczej tu mam pewną.i niedługo emerytura :>

akurat nie policja ani wojsko, ani straż pożarna graniczna tylko......

tylko nie mów że policja .... bo nawalili nam na zlocie z wstrzymaniem ruchu - spóźnili się na maxa ....

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 18:22_________________________________________________

tak tylko tu mam robote

robotę zawsze można zmienić :gwizdanie:

niebardzo mam specyficzną robote,a może inaczej tu mam pewną.i niedługo emerytura :>akurat nie policja ani wojsko, ani straż pożarna graniczna tylko......

akurat nie policja ani wojsko, ani straż pożarna graniczna tylko......

tylko nie mów że policja .... bo nawalili nam na zlocie z wstrzymaniem ruchu - spóźnili się na maxa ....

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 18:23_________________________________________________akurat nie policja ani wojsko, ani straż pożarna graniczna tylko......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straż miejska :evil: już teraz Madas wie kto mu mandaty wlepia w Szczecinku :decayed:

oż w mordę dobrze wiedzieć :naughty: przecież ja w Szczecinku dostałem w ciągu kilku miechów 21 pkt .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie straż miejska ale z takimi mandatami moge raczej pomóc,straż miejska niema wcześniejszej emerytury :>[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 19:45_________________________________________________a jeśli chodzi o szczecinek to jak straż miejska(nieroby) dostali fotoradar,policja kia ceed,z kamerką i fotoradar to steroryzowali miasto,w całej Polsce niebyło tyle mandatów co u mnie nawet telewizja o tym trąbiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie straż miejska ale z takimi mandatami moge raczej pomóc,straż miejska niema wcześniejszej emerytury :>[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 19:45_________________________________________________a jeśli chodzi o szczecinek to jak straż miejska(nieroby) dostali fotoradar,policja kia ceed,z kamerką i fotoradar to steroryzowali miasto,w całej Polsce niebyło tyle mandatów co u mnie nawet telewizja o tym trąbiła

i co najgorsze to Szczecinek jest bardzo nie lubianym miastem i nikt nie chce przez tą mandatową sławę odwiedzać tak ładnego miasta .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 punktów tu złapałeś,

dokładnie .... najgorsze jest to że oprócz tych 10 pkt co Fordem Fokusem mi dowalili z kamerką za przekroczenie w miejscu zabudowanym 51 na 40 to resztę dostałem nie przekraczając 70km/h :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko mam.jakie wartości powinna mieć zdrowa przepływka w avf, u mnie wyszło 1050 czegoś tam niepamiętam jednostki[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 19:59_________________________________________________

21 punktów tu złapałeś,

dokładnie .... najgorsze jest to że oprócz tych 10 pkt co Fordem Fokusem mi dowalili z kamerką za przekroczenie w miejscu zabudowanym 51 na 40 to resztę dostałem nie przekraczając 70km/h :naughty:

focus na złom poszedł policjant wycedził i to była jego wina :polew:teraz jest kia ceed nr rej ZSZ 76....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcys poczytaj ten wątek na forum passata dokładnie opisują też typ AVF :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki spadam do TESCO-dla ciebie, dla rodziny :decayed:

tylko nie jedź za szybko bo będzie mandacik :naughty::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...