Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiś pierd..ny ch.. ukradł mi dzisiaj w nocy listwę dolną tylnych drzwi prawych. Pewnie ją uszkodził, bo była przymocowana na śrubę. Jeśli ktoś z Was będzie miał okazję kupić taką listwę po taniości - to prawdopodobnie moja. Co za naród, co za ludzie, k**wa. A dopiero co udało mi się skompletować te listwy. Nie dość, że Audi zrobiło je do d*py (metalowy stelaż) to jeszcze znajdzie się ku**s co ukradnie taką skorodowaną. Jak nie dekle, to lusterko, jak nie lusterko, to listwa. Pier..le, kupuję matiza.

monti

Opublikowano

żyjecie,nie uwierze że tak ciężko pracujecie i niemacie czasu zajrzeć a4kp nieładnie :decayed:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 10:43_________________________________________________

Jakiś pierd..ny ch.. ukradł mi dzisiaj w nocy listwę dolną tylnych drzwi prawych. Pewnie ją uszkodził, bo była przymocowana na śrubę. Jeśli ktoś z Was będzie miał okazję kupić taką listwę po taniości - to prawdopodobnie moja. Co za naród, co za ludzie, ku***a. A dopiero co udało mi się skompletować te listwy. Nie dość, że Audi zrobiło je do d*py (metalowy stelaż) to jeszcze znajdzie się ku...s co ukradnie taką skorodowaną. Jak nie dekle, to lusterko, jak nie lusterko, to listwa. Pier..le, kupuję matiza.

monti

łapy poucinać[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 10:46_________________________________________________w ex b5 jeździłem bez listew to fakt lustro pociągneli, i dlatego kupiłem gofra a audi urzywam tylko w trasy a tak to stoi w w garażu
Opublikowano

Witajcie!!

Monti, to chyba nie jesr Twój najlepszy dzień... :no:

Pomyłka Adamów, to raczej Kasia. Ja kojarzę tylko kilka osób i to z wyglądu :confused4:

Pomimo porannych nerwów życzę wszystkim miłego dnia!!

Opublikowano

to powiedziała Kasia D chyba :mysli:

aa.. to pomylka osob :polew:

duzo niescislosci w pamieci jest z tamtych kilku dni, ktos Mi chyba alkoholu dolal do soku :decayed:

to wy spotowaliscie w Pile i nic nie powiedzieliscie? :mysli::no::baseball:

Opublikowano

Witajcie!!

Pomyłka Adamów, to raczej Kasia. Ja kojarzę tylko kilka osób i to z wyglądu :confused4:

to kiedy wpadasz do Pzn na spota ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

to powiedziała Kasia D chyba :mysli:

aa.. to pomylka osob :polew:

duzo niescislosci w pamieci jest z tamtych kilku dni, ktos Mi chyba alkoholu dolal do soku :decayed:

to wy spotowaliscie w Pile i nic nie powiedzieliscie? :mysli::no::baseball:

przecież też tam byłeś :naughty:

Opublikowano

mowisz o tym spocie 10-12 lipca '09? :cool1::naughty::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dokładnie o tym mówię :decayed:

Opublikowano

monti i jak humor wraca:cool1:

Opublikowano

Dzisiaj miała miejsce ewakuacja w Kauflandzie (niby bomba). Mam nadzieję, że żadnemu/żadnej nie przyjdzie na myśl zadzwonić w piątek, że jest bomba, tylko dlatego, że nie może się wyrwać z roboty na spota :naughty:

pzdr, monti

P.S. pierdzielę, montuję monitoring na parkingu :evil:

edit

Marcys, tak jak widzisz :tongue4:

Opublikowano

gdzieś na forum widziałem jest filmik,a4 stała pod kamerą a dwóch świętych mikołajów zaj........li dekielki,może lepiej garaż wynajmij :naughty:

Opublikowano
to kiedy wpadasz do Pzn na spota ?

nie znacie dnia ani godziny kiedy zjawię się na poznańskim spocie :) Postaram się jak najszybciej :wink4:

Opublikowano

siema z rana.no panowie i panie jutro piątek :>

Opublikowano

a no piątek fury wyszykowane

panowie ja się spóźnię bo o 19 to kończe dopiero prace

no i namówiłem mojego kuzyna zeby swoją kupeją przyjechał

Opublikowano
to kiedy wpadasz do Pzn na spota ?

nie znacie dnia ani godziny kiedy zjawię się na poznańskim spocie :) Postaram się jak najszybciej :wink4:

to chyba teraz zadnego spota nie opuszcze :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

będzie ktoś jutro, bo jakaś cisza nastała :shocked:

Opublikowano

cisza przed burzą :naughty:

Opublikowano

no ja liczę przynajmniej na 20 furek :cool1: do zobaczenia jutro :good:

monti

Opublikowano

...do zobaczenia dzisiaj :>

Opublikowano

no ja liczę przynajmniej na 20 furek :cool1: do zobaczenia jutro :good:

monti

tylko bez brechu wpadne gofrem jest całkiem całkiem 1.6 benz :naughty:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 11:18_________________________________________________20 aut będzie :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.