Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś pierd..ny ch.. ukradł mi dzisiaj w nocy listwę dolną tylnych drzwi prawych. Pewnie ją uszkodził, bo była przymocowana na śrubę. Jeśli ktoś z Was będzie miał okazję kupić taką listwę po taniości - to prawdopodobnie moja. Co za naród, co za ludzie, k**wa. A dopiero co udało mi się skompletować te listwy. Nie dość, że Audi zrobiło je do d*py (metalowy stelaż) to jeszcze znajdzie się ku**s co ukradnie taką skorodowaną. Jak nie dekle, to lusterko, jak nie lusterko, to listwa. Pier..le, kupuję matiza.

monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyjecie,nie uwierze że tak ciężko pracujecie i niemacie czasu zajrzeć a4kp nieładnie :decayed:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 10:43_________________________________________________

Jakiś pierd..ny ch.. ukradł mi dzisiaj w nocy listwę dolną tylnych drzwi prawych. Pewnie ją uszkodził, bo była przymocowana na śrubę. Jeśli ktoś z Was będzie miał okazję kupić taką listwę po taniości - to prawdopodobnie moja. Co za naród, co za ludzie, ku***a. A dopiero co udało mi się skompletować te listwy. Nie dość, że Audi zrobiło je do d*py (metalowy stelaż) to jeszcze znajdzie się ku...s co ukradnie taką skorodowaną. Jak nie dekle, to lusterko, jak nie lusterko, to listwa. Pier..le, kupuję matiza.

monti

łapy poucinać[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 10:46_________________________________________________w ex b5 jeździłem bez listew to fakt lustro pociągneli, i dlatego kupiłem gofra a audi urzywam tylko w trasy a tak to stoi w w garażu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedziała Kasia D chyba :mysli:

aa.. to pomylka osob :polew:

duzo niescislosci w pamieci jest z tamtych kilku dni, ktos Mi chyba alkoholu dolal do soku :decayed:

to wy spotowaliscie w Pile i nic nie powiedzieliscie? :mysli::no::baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

Pomyłka Adamów, to raczej Kasia. Ja kojarzę tylko kilka osób i to z wyglądu :confused4:

to kiedy wpadasz do Pzn na spota ? :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedziała Kasia D chyba :mysli:

aa.. to pomylka osob :polew:

duzo niescislosci w pamieci jest z tamtych kilku dni, ktos Mi chyba alkoholu dolal do soku :decayed:

to wy spotowaliscie w Pile i nic nie powiedzieliscie? :mysli::no::baseball:

przecież też tam byłeś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miała miejsce ewakuacja w Kauflandzie (niby bomba). Mam nadzieję, że żadnemu/żadnej nie przyjdzie na myśl zadzwonić w piątek, że jest bomba, tylko dlatego, że nie może się wyrwać z roboty na spota :naughty:

pzdr, monti

P.S. pierdzielę, montuję monitoring na parkingu :evil:

edit

Marcys, tak jak widzisz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś na forum widziałem jest filmik,a4 stała pod kamerą a dwóch świętych mikołajów zaj........li dekielki,może lepiej garaż wynajmij :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy wpadasz do Pzn na spota ?

nie znacie dnia ani godziny kiedy zjawię się na poznańskim spocie :) Postaram się jak najszybciej :wink4:

to chyba teraz zadnego spota nie opuszcze :naughty: :naughty: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja liczę przynajmniej na 20 furek :cool1: do zobaczenia jutro :good:

monti

tylko bez brechu wpadne gofrem jest całkiem całkiem 1.6 benz :naughty:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 11:18_________________________________________________20 aut będzie :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...