Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się złożyło :) Dlaczego pytasz? Kogoś trzeba zwolnić?? (żarcik)

Jestem z natury ciekawski :wink4: Wpadaj na następnego spota, chętnie poznam. Zastanawiam się kto tam u Was teraz kierowniczy...

Marcys, dopiero co udało nam się uśpić naszego małego potwora, pseudonim Kuba lat 0,6. O niczym innym nie marzę, jak o słuchawkach na uszach, odrobinie dobrej muzy i poczytaniu forum :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobota i siedzicie przy kompach

ja oglądałem meczyk przy piwku więc teraz siedzę i oglądam film a przy okazji coś naskrobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłem ostatnio lecha pils pifko malina tylko można je kupić w wlkp, jestem teraz w sarbinowie i tu nigdzie go niekupie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko :hi:

:bry:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 09:34_________________________________________________w kościele wszyscy :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcys, znasz taką firmę ze Stargardu - Animex-Servis (Edward Serafin)? Robią m.in. naprawy liczników/kompów do autek z grupy VAG. Rok temu miałem pewną przygodę z autem (padł procek) i mechanior z Piły prowadził moje audi właśnie do niego. Masz z nimi jakieś doświadczenia?

monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcys, znasz taką firmę ze Stargardu - Animex-Servis (Edward Serafin)? Robią m.in. naprawy liczników/kompów do autek z grupy VAG. Rok temu miałem pewną przygodę z autem (padł procek) i mechanior z Piły prowadził moje audi właśnie do niego. Masz z nimi jakieś doświadczenia?

monti

:no:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 20:44_________________________________________________nawet o takiej nie słyszałem, zapytaj na spotach Szczecińskich[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 20:46_________________________________________________ :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...