Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

gatulować.choć 2 miesiace temu byłem u rogala to niepolecali 3.0 tdi.w a6, mówił że do wymiany turbiny, łańcucha trzeba wyciągać motor dużo roboty :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gofrem? Osz Ty :polew: dobra, wpadaj :) A nastepne autko? b7 2,0tdi powinno dobrze jeździć (byle nie blb :tongue4:). Zresztą, wypytaj Madasa jak mu to 2,0 tdi w budzie b7 jeździ.

monti

cena wypas :good:

jeżdżę już ponad rok i jestem bardzo zadowolony .... leję paliwko Shell, regularnie zmieniam olej Motul co ok 9-10 tyś i śmigam bez żadnych ale .....[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 21:41_________________________________________________cześć wszystkim .... :hi:

żyjecie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups niestety 25 jestem w pracy dlatego odpadam :(

Bez obaw, będą następne spoty.

Jutro przeprowadzam operację "zaprawka". Mam zaprawkę w kolorze lakieru + farecla g3 + formula 1 carnauba carwax + microfibra z Variant kraków. PRAWIE jak Meguiars :evil:

Lechu, jak tam Twoja miska olejowa?

pzdr, monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gość marudził że sama miska że on by wolał cały silnik sprzedać

kilka telefonów i uległ

wczoraj wysłał dzisiaj po sprawie

pozdro

jak Ty taki przekonywujący jesteś to może zaczniesz haracze ściągać przez telefon? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pile? Jutro miejscowy klub Yakuza robi makroregionalny spocik. Chyba wjadę pooglądać chińszczyznę, może jakiś fotos pstryknę. Auto czyste, pozaprawkowane, to wstydu nie będzie :cool1: A poza tym? Stwierdzam, że marka Audi staje się bardzo popularna, aż za bardzo czasami. Sporo tego u nas po ulicach ostatnimi czasy jeździ, a w pilskim wątku posucha. Ludzie, nie bójcie się, tu nie gryzą, piszcie coś :rolleyes:

monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę więc... :)

W Pile życie (z moich obserwacji) toczy się w tempie L-ki :) (20 min. przeciskałam się dzisiaj przez nasze malutkie miasteczko osaczona przez "L"). Poza tym odliczam dni do 25 :)

Pozdrawaim!!

Ps. na fotkach z I spociku pilskiego, autka są genialnie ustawione pod Kauflandowymi banerami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle dużo A4 się pojawiło w Polsce .... w Miastku jeszcze rok temu było kilka a teraz jak byłem z miesiąc temu to ze 20 szt naliczyłem :naughty:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 21:21_________________________________________________

Piszę więc... :)

W Pile życie (z moich obserwacji) toczy się w tempie L-ki :) (20 min. przeciskałam się dzisiaj przez nasze malutkie miasteczko osaczona przez "L"). Poza tym odliczam dni do 25:)

Pozdrawaim!!

a na spocie była ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy maja taka nadzieję ...

a jak tam w pracy ... wspominacie nas czasem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...