Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gatulować.choć 2 miesiace temu byłem u rogala to niepolecali 3.0 tdi.w a6, mówił że do wymiany turbiny, łańcucha trzeba wyciągać motor dużo roboty :blink:

Opublikowano

Gofrem? Osz Ty :polew: dobra, wpadaj :) A nastepne autko? b7 2,0tdi powinno dobrze jeździć (byle nie blb :tongue4:). Zresztą, wypytaj Madasa jak mu to 2,0 tdi w budzie b7 jeździ.

monti

cena wypas :good:

Opublikowano

goferek jest najlepszy-twarda sztuka.do jutera spadam spać.

Opublikowano

Gofrem? Osz Ty :polew: dobra, wpadaj :) A nastepne autko? b7 2,0tdi powinno dobrze jeździć (byle nie blb :tongue4:). Zresztą, wypytaj Madasa jak mu to 2,0 tdi w budzie b7 jeździ.

monti

cena wypas :good:

jeżdżę już ponad rok i jestem bardzo zadowolony .... leję paliwko Shell, regularnie zmieniam olej Motul co ok 9-10 tyś i śmigam bez żadnych ale .....[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 21:41_________________________________________________cześć wszystkim .... :hi:

żyjecie :naughty:

Opublikowano

właśnie zmartwychwstałem.cześć :hi:

Opublikowano

ups niestety 25 jestem w pracy dlatego odpadam :(

Opublikowano

ups niestety 25 jestem w pracy dlatego odpadam :(

Bez obaw, będą następne spoty.

Jutro przeprowadzam operację "zaprawka". Mam zaprawkę w kolorze lakieru + farecla g3 + formula 1 carnauba carwax + microfibra z Variant kraków. PRAWIE jak Meguiars :evil:

Lechu, jak tam Twoja miska olejowa?

pzdr, monti

Opublikowano

miska olej i filtr zmienione :>

trochę musiałem gościa naciskać

żeby mi sprzedał samą miskę

ale juz wymienione moja niunia znowu uśmiechnięta śmiga po pile :> :>

pozdro

Opublikowano

no to super że tak szybko się uporałeś z problemem :good:

Opublikowano

no gość marudził że sama miska że on by wolał cały silnik sprzedać

kilka telefonów i uległ

wczoraj wysłał dzisiaj po sprawie

pozdro

Opublikowano

no gość marudził że sama miska że on by wolał cały silnik sprzedać

kilka telefonów i uległ

wczoraj wysłał dzisiaj po sprawie

pozdro

jak Ty taki przekonywujący jesteś to może zaczniesz haracze ściągać przez telefon? :naughty:

Opublikowano

witam wszystkich :hi:

Opublikowano

witka :hi:

Opublikowano

ja tam życie w Pile :naughty:

Opublikowano

W Pile? Jutro miejscowy klub Yakuza robi makroregionalny spocik. Chyba wjadę pooglądać chińszczyznę, może jakiś fotos pstryknę. Auto czyste, pozaprawkowane, to wstydu nie będzie :cool1: A poza tym? Stwierdzam, że marka Audi staje się bardzo popularna, aż za bardzo czasami. Sporo tego u nas po ulicach ostatnimi czasy jeździ, a w pilskim wątku posucha. Ludzie, nie bójcie się, tu nie gryzą, piszcie coś :rolleyes:

monti

Opublikowano

Piszę więc... :)

W Pile życie (z moich obserwacji) toczy się w tempie L-ki :) (20 min. przeciskałam się dzisiaj przez nasze malutkie miasteczko osaczona przez "L"). Poza tym odliczam dni do 25 :)

Pozdrawaim!!

Ps. na fotkach z I spociku pilskiego, autka są genialnie ustawione pod Kauflandowymi banerami :polew:

Opublikowano

w ogóle dużo A4 się pojawiło w Polsce .... w Miastku jeszcze rok temu było kilka a teraz jak byłem z miesiąc temu to ze 20 szt naliczyłem :naughty:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 21:21_________________________________________________

Piszę więc... :)

W Pile życie (z moich obserwacji) toczy się w tempie L-ki :) (20 min. przeciskałam się dzisiaj przez nasze malutkie miasteczko osaczona przez "L"). Poza tym odliczam dni do 25:)

Pozdrawaim!!

a na spocie była ? :gwizdanie:

Opublikowano

Yyyy... :kwasny: jakby to powiedzieć... Wiedziałam, że z jakiegoś powodu chciałam mieć wolny wieczór 11.09, ale dlaczego-przypomniałam sobie w sobotę. Ni mniej jednak obiecuję poprawę!

Opublikowano

wszyscy maja taka nadzieję ...

a jak tam w pracy ... wspominacie nas czasem :naughty:

Opublikowano

A wspominamy :) i oczywiście czekamy na przyszłoroczny zlocik.

Dzisiaj w pracy...weselnie-do rana :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.