Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

:gwizdanie: moje radio z serii "polak potrafi" widzę robi furrorę hehe :naughty: chyba zrobię foto-story i wkleje co by każdy wiedział jak z tym się obchodzić czy jak do tego podejść :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my w zimne dni wlatujemy na parking podziemny trochę przy autach oglądania i Vagowania a potem cały czas w kawiarni przy kawce siedzimy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dla mnie pasuje, 11-go mi się nie udało - wesele :confused4:, ale 25-go by mi pasowało byłoby to moje pierwsze spotkanko, mam nadzieje że nic się nie spartoli do tego czasu, ale na chwilę obecną jestem za :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Z tej strony Piotrek - brat Montiego przybyliśmy razem.

Jak na pierwszy spocik pilski to bajer, nie jeden klub zaczynał od 3 góra 4 aut. Bardzo fajna ekipa i furki też zacne.

Pozdro i do zobaczenia następną razą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie moja druga połówka oczywiście ta gorsza co była ze mną na spocie oznajmiła mi że 25 września robi swoje urodziny i chyba spot przeleci mi koło nosa :ranting1:znowu jakiś prezent musze wymyślić.w tamtym roku chciałem kupić jej w prezencie nowe felgi do mojego audi,niechciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko :hi: jak wam gokarty wyszly?

monti

bardzo fajna zabawa była .... i rywalizacja oczywiście .... udało mi się nawet wygrać :naughty:

Siemka!

Jak na pierwszy spocik pilski to bajer, nie jeden klub zaczynał od 3 góra 4 aut. Bardzo fajna ekipa i furki też zacne.

dokładnie tak ... w Poznaniu z tego co mówili na pierwszych spotach było po 5 aut ....

[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 15:52_________________________________________________

Marcys, my ze Sławkiem i Arturem kombinujemy czipsa. Może wizytę u Rogala jej podaruj :evil:

monti

P.S. kiedy kropka przyjąłeś? :D

właśnie ... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcys, my ze Sławkiem i Arturem kombinujemy czipsa. Może wizytę u Rogala jej podaruj :evil:

monti

P.S. kiedy kropka przyjąłeś? :D

dziś napisałem w temacie gdzie tankujecie tyczyło się 2.5 i dostałem krope,ogólnie śmiech na sali uśmiałem się od ucha do ucha,straszny stres :polew:ale cóż,zrozumiałbym jak bym zachował się nie tak czy obraził kogoś.niektórzy pisali że ropa shell inni że bp,napisałem tylko że shell shellowi nie jest równy zależy od dostawcy i od kierownika stacji i wpadła kropa,ale chyba przeżyje.a z tym czipsem też brałem to pod uwage :>[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 21:36_________________________________________________spadam więcej nie pisze bo dziś ciężki dzień :drunk::drinks: :drinks: :drinks:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś napisałem w temacie gdzie tankujecie tyczyło się 2.5 i dostałem krope,ogólnie śmiech na sali uśmiałem się od ucha do ucha,straszny stres :polew:ale cóż,zrozumiałbym jak bym zachował się nie tak czy obraził kogoś.niektórzy pisali że ropa shell inni że bp,napisałem tylko że shell shellowi nie jest równy zależy od dostawcy i od kierownika stacji i wpadła kropa,ale chyba przeżyje.

w ogóle się nie przejmuj .... czasem te kropki bywają bez sensu ale co zrobić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś napisałem w temacie gdzie tankujecie tyczyło się 2.5 i dostałem krope,ogólnie śmiech na sali uśmiałem się od ucha do ucha,straszny stres :polew:ale cóż,zrozumiałbym jak bym zachował się nie tak czy obraził kogoś.niektórzy pisali że ropa shell inni że bp,napisałem tylko że shell shellowi nie jest równy zależy od dostawcy i od kierownika stacji i wpadła kropa,ale chyba przeżyje.

w ogóle się nie przejmuj .... czasem te kropki bywają bez sensu ale co zrobić :kwasny:

no wlasnie... taki jeden dostal bo uwielbia chrom z metra :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:siema pany.pobudka wstać, marcys już w pracy[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 07:17_________________________________________________jeszcze śpicie :pali:nuda w robocie zaraz usne,ale jeszcze 6 godż.i fajrant[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 07:55_________________________________________________szukam pomysłu na własną firme dla mojej kąkubiny i nić jakoś niemoge wymyślić,co tu otworzyć w dobie kryzysu,w totka nic niemoge trafić prócz trójki hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...