Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

schodzac lekko z tematu.. Alina a ile masz lat ? :decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano

O rety! Cóż za niedyskretne pytanie :) Do czego potrzebujesz takich informacji? Czy wiek wpływa na jakość usług naprawczych? :)

Opublikowano

schodzac lekko z tematu.. Alina a ile masz lat ? :decayed::naughty: :naughty:

:mysli: :mysli: :mysli: :gwizdanie:
Opublikowano

bez pracy nie ma kołaczy :naughty:

bez pracy nie ma kołaczy :naughty:

chyba zaczne grać w totka bo do emerytury jeszcze 9 lat,kto to wytrzyma :naughty:
Opublikowano

to młody chłop będziesz jak na emerytkę pójdziesz :naughty:

Opublikowano

stary nie będę.dlatego myśle nad interesem i chyba mam już plan,na razie wsadze tam młodą a później dobije.[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 07:40_________________________________________________nie mam zielonej kropkiiiiii :smutas:

Opublikowano

O rety! Cóż za niedyskretne pytanie :) Do czego potrzebujesz takich informacji? Czy wiek wpływa na jakość usług naprawczych? :)

a taki ze Mnie niedyskretny podrywacz :naughty::polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 08:21_________________________________________________nie no, zartuje sobie :decayed::naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Adaś :naughty:

cześć z rana :hi:

Opublikowano

siemanko :hi:

widzę, że wątek spotowy przeradza się w biuro matrymonialne :evil: Alina - ja rozrząd robiłem u Sobosa. Z tej usługi jestem zadowolony, ale na innych polach mieli kilka wpadek niestety (np. walnięty procesor od kompa - moje podejrzenie to spawanie tłumika bez odpięcia aku; ostatnio cewki - narzut jakichś 60 pln na cewce z aso).

monti

Opublikowano

widzę, że wątek spotowy przeradza się w biuro matrymonialne :evil:

w watkach spotowych trzeba poruszac wszystkie kwestie :naughty::kox:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 09:04_________________________________________________

Adaś :naughty:

cześć z rana :hi:

:hi:

powitac :decayed:

Opublikowano

w watkach spotowych trzeba poruszac wszystkie kwestie :naughty::kox:

popieram trza się integrować :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

w watkach spotowych trzeba poruszac wszystkie kwestie :naughty::kox:

popieram trza się integrować :kox: :kox: :kox:

właśnie to na następny spot cały Poznań w Pile zawita :good:a panowie bierzcie ze sobą kobity bo moja nie popuści, tak jej się podobało,
Opublikowano
właśnie to na następny spot cały Poznań w Pile zawita :good:a panowie bierzcie ze sobą kobity bo moja nie popuści, tak jej się podobało,

powitamy noteckim eire i chlebem z kauflanda :cool1:

Opublikowano

można zrobić łączonego spota ale myśle że w październiku bo teraz trochę za późno na info .... spoty mamy już za kilka dni .... a wspólny będzie jeden i nie będziemy robić wtedy osobno też ...

Opublikowano

Jestem za. Umieścimy z większym wyprzedzeniem info o wspólnym spocie, żeby max ilość ludzi mogła wygospodarować sobie czas.

Opublikowano

Dzięki za podpowiedź Monti.

Myślę, że z podjęciem decyzji komu oddać Audiczkę do naprawy zaczekam do piątku-liczę na to, że mieszkańcy Piły i okolic będą lepiej zorientowani w branży mechaników ode mnie.

Żuczę wszystkim miłego wieczoru!!

Opublikowano

Alina a to Ty do Mnie w Pile powiedzialas Adam a myslalas ze to Madas idzie ? :decayed: :decayed: :polew: a tu Adam tez :polew:

Opublikowano

to powiedziała Kasia D chyba :mysli:

Opublikowano

to powiedziała Kasia D chyba :mysli:

aa.. to pomylka osob :polew:

duzo niescislosci w pamieci jest z tamtych kilku dni, ktos Mi chyba alkoholu dolal do soku :decayed:

Opublikowano

powitać z rana :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.